18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
MDR 2024-06-07, 21:45 5
Nie mając żadnego przygotowania, nie powinna dostać na strzelnicy niczego z silnym odrzutem i do tego jeszcze bez kolby.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-06-07, 22:57
Bo zmywarki zajmują się zmywaniem naczyń.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-06-08, 0:29 1
Trzyma tą spluwę jak chuja swojego Mather ficker
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2024-06-08, 0:31
Nie to żeby coś ale przecież to specjalnie jest zrobione.
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-06-08, 8:42
Takie średnio śmieszne, jak ktoś nie ma obejścia z bronią to myśli że to tak łatwe jak w cod, po co baba ma wywalać tysiące dolarów na zeby ,jak można było jej poprawić postawę.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-06-08, 9:39
BossNr1wPL napisał/a:

Typowa biała szmata, to się nadaje tylko jako materac dla angielskich brudasów
Jedyne gdzie możesz strzelić do do swojego pyska, albo husteczki przegrywie.



Dobrze mówisz, pewnie polka jeszcze, ciekawe ile dziś murzyńskich rowów wypolerowała już dziś
Zgłoś
Avatar
pan.dolewka 2024-06-08, 10:22 1
abuson napisał/a:

obsługa strzelnicy nie reaguje w sytuacjach jak widzi coś takiego? Nie byłem nigdy postrzelać, pytam się bardziej doświadczonych. Czy to tylko w US & A tak pozwalają.



Byłem w USA na strzelnicy - pilnowali lepiej, niż w Polsce.
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-06-08, 12:32 1
Szkoda, że instruktor kulki w stopę nie oberwał, jak jej ta broń opadała niekontrolowanie. Nauczyłby się ekspresowo fachu.
Zgłoś
Avatar
kubaska5 2024-06-08, 13:27
We Włoszech też płacisz i strzelasz z czego dadzą ci do wyboru
Zgłoś
Avatar
b................e 2024-06-08, 13:47
abuson napisał/a:

obsługa strzelnicy nie reaguje w sytuacjach jak widzi coś takiego? Nie byłem nigdy postrzelać, pytam się bardziej doświadczonych. Czy to tylko w US & A tak pozwalają.



W usa masz pozwolenie na broń więc na strzelnicy mają wyjebane. Biorą hajs dają sprzęt i idą na szluga
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-06-08, 17:10
He he, trochę niebezpieczna metoda uczenia zmywarki konsekwencji... ciekawe, czy w tym wypadku tępa blond cipa zrozumiała lekcję czy "nauczyciel" ma szlaban na dupę przez pół roku?
Zgłoś
Avatar
Infiniti09 2024-06-08, 18:53
widocznie obsługa patrzyła na dupę, a nie na to co ona robi xD
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-06-09, 21:13
abuson napisał/a:

obsługa strzelnicy nie reaguje w sytuacjach jak widzi coś takiego? Nie byłem nigdy postrzelać, pytam się bardziej doświadczonych. Czy to tylko w US & A tak pozwalają.



Ten karabin jakoś mocno nie kopie pod warunkiem, że go prawidłowo trzymasz (choćby za łoże - jej prawa ręka). Tutaj chyba tylko podpierała dłonią, zamiast ścisnąć...
Zgłoś
Avatar
Bukaj1203 2024-06-12, 0:07
abuson napisał/a:

obsługa strzelnicy nie reaguje w sytuacjach jak widzi coś takiego? Nie byłem nigdy postrzelać, pytam się bardziej doświadczonych. Czy to tylko w US & A tak pozwalają.



prowadzący strzelanie powinien zwrócić uwagę na sposób trzymania broni, u nas w Polsce ujebała by egzamin np. na patent strzelecki.
Zgłoś