18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Nauka szacunku
Anal_Intruder_69 • 2024-07-29, 11:16
Turecki prezydent spotkał się z dziećmi na antenie, żeby pokazać jak bardzo troszczy się o dzieci.


Aby osiągnąć cel i stworzyć wizerunek dobrego tatusia, najpierw kazał się całować po ręku, a gdy dzieciak nie ogarnął, to dostał liścia Co prawda leciutkiego, no ale i tak na pewno bardzo ociepli to jego wizerunek.
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-07-29, 11:21 14
Anal_Intruder_69 napisał/a:

to dostał liścia



tego delikatnego klopsika na dziąsło nazywasz liściem?
Zgłoś
Po chuj wrzucasz to gówno nie rozumiejąc że co kraj to obyczaj i dla nich jest to normalne?
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-07-29, 11:40 2
młody dostał do zrozumienia że jak w przyszłości zapragnie zostać gejem tfu pedałem to czeka go wiekszy wpierdol
Zgłoś
Avatar
BękartEddardaStarka 2024-07-29, 11:45 1
O Turecki PEDOFIL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PREZYDENT
Zgłoś
Avatar
Henboh 2024-07-29, 11:49 10
Nie "kazał" się całować, tylko taką mają tradycje, coś jak u nas, że młodszy pierwszy wyciąga rękę na powitanie.
Nie liść, a lekki pacnięcie.

Nie trawię Erdogana, ma dużo gorsze rzeczy za uszami, ale ta gównoburza jest nie adekwatna do tej konkretnej sytuacji.

Choć miło popatrzeć na ból dupy tych od "bezstresowego wychowania".
Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-29, 12:21 3
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Po chuj wrzucasz to gówno nie rozumiejąc że co kraj to obyczaj i dla nich jest to normalne?



Czeka na wysrywy tatusiów i opowieści jakby sami z liścia zajebali Edroganowi
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-29, 12:29 16
Dostał upomniene w postaci delikatnego klapsa za podanie lewej ręki, powinien podać prawą dla przywitania się i wcale nie chodzilo o calowanie ręki barany. W kulturze arabskiej podanie lewej ręki to obraza.

Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-07-29, 12:40 13
CzerstWybut napisał/a:

Dostał upomniene w postaci delikatnego klapsa za podanie lewej ręki, powinien podać prawą dla przywitania się i wcale nie chodzilo o calowanie ręki barany. W kulturze arabskiej podanie lewej ręki to obraza.



Wszystko fajnie tylko Turcy nie są Arabami...
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-29, 12:48 1
Arashi91 napisał/a:

Wszystko fajnie tylko Turcy nie są Arabami...



Tak masz racje, chodzilo mi o islam Arabowie jak i Turcy wywodzą się z islamu
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2024-07-29, 13:22 5
Dziadzia Biden by go obwąchał
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2024-07-29, 13:53 17
Henboh napisał/a:

Nie "kazał" się całować, tylko taką mają tradycje, coś jak u nas, że młodszy pierwszy wyciąga rękę na powitanie.
Nie liść, a lekki pacnięcie.
Nie trawię Erdogana, ma dużo gorsze rzeczy za uszami, ale ta gównoburza jest nie adekwatna do tej konkretnej sytuacji.
Choć miło popatrzeć na ból dupy tych od "bezstresowego wychowania".



Że kto podaje pierwszy rękę matole? Młodszy? Ja pierdolę, ale prostak jesteś.
Płeć: pierwsza podaję rękę kobieta.
Wiek: pierwsza podaje rękę osoba starsza.
Pozycja: pierwsza wyciąga rękę osoba „ważniejsza” (przełożony podaje rękę podwładnemu).
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-29, 14:11 2
Pierdolony matoł. Orban uczył się kultury w stodole, kozojebca.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-29, 16:02 1
Arashi91 napisał/a:

Wszystko fajnie tylko Turcy nie są Arabami...



Czy ja wiem. Upodobanie do kuzek mają podobne
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2024-07-29, 16:16 4
Henboh napisał/a:

Nie "kazał" się całować, tylko taką mają tradycje, coś jak u nas, że młodszy pierwszy wyciąga rękę na powitanie.



Ty jako młodszy pierwszy mówisz "dzień dobry", czy tam słowną formę powitania jeśli jest inna, w jakiejś sytuacji.
Rękę pierwszy wyciąga starsza osoba, jeśli nie wyciąga ręki, to ty nie wyciągasz i kończy się na ustnym powitaniu.
Tak samo z przedstawianiem się, ty jako młodszy słownie się przedstawiasz, ale bez wyciągania ręki...
Przy sytuacji służbowej, ważna jest ranga, płeć i wiek nie ma znaczenia.
Jeśli spotykasz osobę publiczną, to tak samo, ona jest ważniejsza, i to ty się słownie się witasz/przedstawiasz (nie ma znaczenia płeć czy wiek), ale rękę on pierwszy podaje, o ile poda w ogóle.

Zwykle nikt ci tego nie powie jak zrobisz źle, aby nie zwracać uwagi na twój błąd, ale swoje pomyślą...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie