18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Ant1984 2012-01-14, 0:09 1
@ jeremyirony
"nikt cie nie zmusza do czytania, przewin dalej i chuj wbijaj. Jak nie masz ochoty wdepnac w gowno na chodniku to je omijasz, a nie wkladasz palec i oblizujesz, prawda?"

Po pierwsze: Trafnie to porównałeś do gówna.
Po drugie: Nikt nie lubi napotykać gówna na swojej drodze. Nie powinno się go zostawiać w miejscu egzystowania ludzi.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-01-14, 0:16 2
Dowód przez analogię, to nie dowód.
Zgłoś
Avatar
Radzimierz 2012-01-14, 0:21
Cytat:

Ja uważam, że przy tej ilości budynków które zostały zniszczone po zrzucie bomby atomowej, nastąpił wyjątek od reguły i w wyniku sporej statystyki (w chuj budynków zniszczonych) oraz pseudolosowości ruchu atomów/promieniowania/fal uderzeniowych / chuj wie czego nastąpił wyjątek od reguły, który sprawił , że budynek ustał pomimo tego , że reszta okolicy została zmieciona z powierchni ziemi. Jeśli szansa na wygranie w lotka wynosi 1 do prawie 14 milionów, a pomimo tego ktoś trafi liczby to uznasz to za cud czy matematycznie szczęście ?


To nie żaden kurwa totek. Żadnego napromieniowania, kwiatki rosną i totolotek? Gówno prawda.

Cytat:

Łatwo udowodnić że ma mózg - badanie tomografią komputerową.


A przeczytałeś mój cały post?
Zgłoś
Avatar
flora 2012-01-14, 0:26 3
Bóg to tylko idea, ułatwiająca rządzenie motłochem, idea wyjaśniająca wszystkie problemy naszej rzeczywistości w najprostszy sposób - zrozumiały nawet dla najprymitywniejszych. Bóg jest dla motłochu. Dla ludzi myślących potrzebne jest ciągłe poszerzanie wiedzy...

"Bóg to Twoje sumienie, nie semicki fetysz który nastawia twarz, syjonu wiara nie zabije nas...Krzyż splamił Twój honor Kłamstwem zamienił w psa..."
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2012-01-14, 0:30
Radzimierz napisał/a:


To nie żaden kurwa totek. Żadnego napromieniowania, kwiatki rosną i totolotek? Gówno prawda.



Jeśli dzięki pseudolosowości powstało życie na ziemi, to dzięki niej powstały warunki do tego, że kwiatkom nic się nei stało. Niestety, ale teoria z tym , że coś pizdneło pole siłowe wokół 10 metrowego obszaru raczej odpada.

Radzimierz napisał/a:


A przeczytałeś mój cały post?


Myślałem, że twój to jest ten jebitnie duży którego nei chciało mi się czytać, ale na szczęście nie.
Dalej sie upieram przy tym, że łatwo udowodnić, że profesor ma mózg i to dzięki tomografi komputerowej.
Przygotowanie dowodów wprawdzie wymaga czasu lecz wyniki o istnieniu zostaną przedstawione. I szczerze mówiąc nie różni się to niczym od przygotowania się do merytorycznej dyskusji i przedstawiania swoich tez wraz z dowodami lub bez.
Zgłoś
Avatar
Władca Marionetek 2012-01-14, 1:15
Radzimierz napisał/a:


A przeczytałeś mój cały post?



A zauważyłeś pewien szczegół? Przez całą historię przeróżnych człowieczych cywilizacji odkrywa się i opisuje coraz to nowe zjawiska/organizmy/prawa obowiązujące w naszym wszechświecie. Dlatego też z prostego powodu istnienie Boga nie zostanie udowodnione niezależnie czy będzie minie 100 lub 200 lat, ponieważ Bóg jako istota nie występuje w naszym wszechświecie ani nie obowiązują go jego prawa - jest tylko ludzkim wymysłem wprowadzonym, aby ludzie mogli zastąpić nim jeszcze niepoznane zjawiska. W prehistorycznych czasach czczono zjawiska pogodowe i śmierci, później wraz z rozwojem kultury gdy ludzie dowiadywali się coraz więcej o otaczającym świecie określono bóstwa jako potężne istoty zasiadające w niedostępnych miejscach takich jak Olimp lub Walhalla, a śmierć zaczęto tłumaczyć jako podróż ludzkich duchów do zaświatów gdzie spotykały się ze swoimi przodkami, natomiast gdy rozwój poszedł jeszcze bardziej do przodu i ludzie zaczęli docierać do tych niedostępnych miejsc to stworzono wizerunek Boga jako istoty niematerialnej, której nie można bezpośrednio spotkać w naszym świecie. Jak widzisz z czasem religia ewoluuje i zastępuje się nią coraz to nowe do tej pory niewyjaśnione zjawiska. Idąc tym tropem, gdy tak jak mówisz nauka pozwoli nam na jeszcze lepsze poznanie świata to wątpię, że udowodni istnienie Boga a raczej albo wreszcie obali ten mit, bo nic nie trwa wiecznie i w pewnym czasie istota Boga już nie będzie dobrym wytłumaczeniem na niezrozumiałe dla nas rzeczy albo w gorszym wypadku znowu przejdzie gwałtowną ewolucję i znowu znajdzie się coś dla nas niezrozumiałego pod co będzie można go podpiąć.

Z mojej jednak strony kończę tą dyskusję (jeszcze przed dobrym jej rozpoczęciem), ponieważ uczestniczyłem już w wielu takich dysputach, więc wiem jak ta się skończy i nie ma sensu dalej jej prowadzić, bo i tak w dzisiejszych czasach obie strony nie dojdą do porozumienia.
Przedstawiłem mój punkt widzenia i to wystarczy.

Pozdro!
Zgłoś
Avatar
BlueChampion 2012-01-14, 1:48
czytalem argumentacje studenta i musze przyznac ze jego tok rozumowania zawieral pare bledow, przez co jego argumenty byly bez wartosciowe, praktycznie cala jego argumentacje mozna zbic jednym zdaniem...
Zgłoś
Avatar
Człowiek Drzewo 2012-01-14, 2:10 2
zgodnie z tym rozwarzaniem dochodzimy do wniosku ze w naszym sejnie nie pracuja głupi ludzie. Po prostu brak tam ludzi mądrych. Nie powiem pocieszylo mnie to.
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-01-14, 4:00
Ateizm i wiara w ewolucję to dopiero ciemnota dla mas
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-01-14, 7:43
Każdy kto widział zdjęcia ze zniszczonej Hiroszimy dzień po bombie A widział też doskonale, że żadnego budynku jezuitów nie było w okolicy wybuchu i tym samym bajka o cudzie się rozmywa... Skoro cud = false więc bóg = false więc całe zdanie logiczne jest false bo nie może być true I jak gimbo-filozofowie przebijecie to, wyciągniecie może cud fatimski albo Całun Turyński? Czy może krwawiące rączki ojca Pio albo wiecznie zielone kwiatki w jakimś tam cudownym miejscu?
Zgłoś
Avatar
robal321 2012-01-14, 9:59
a jednak zdarzył się cud! sam na własne oczy widziałem! a raczej słyszałem przez ścianę - klecha nie wziął od mojej babci pieniędzy po kolędzie chrześcijanie: 9000 ateiści: -1247348
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2012-01-14, 10:23
Ja żesz pierdole jaki flamewar.
Zgłoś
Avatar
NieWeszles 2012-01-14, 12:16
chujowe jak barszcz, a pisał to klecha
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-01-14, 14:25
Zgłoś
Avatar
Azar 2012-01-14, 16:18
ja dodam tylko od siebie, że tym studentem był Albert Einstein...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie