18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
W................. 2015-09-05, 8:59 14
A właśnie, że zrozumiem. Silnie higrofobiczny proszek, który pod wodą jest otoczony bąblem powietrza, a napięcie powierzchniowe wytwarzane przez ciśnienie jest na tyle duże, że tworzą się takie kształty.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2015-09-05, 10:27 15
@up i tu się z toba nie zgodzę. Zdecydowana większość z nas na dostęp do całej wiedzy ludzkości (internet). To, że ktoś z tego skarbca wybiera filmy z kotami oznacza, że jest debilem, a nie, że ktoś z niego robi debila...

PS. W chuj dużo przecinków mi wyszło
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2015-09-05, 11:46
na huj mi taki proszek? Nie umiem oddychać pod wodą.
Zgłoś
Avatar
k................s 2015-09-05, 12:44
@up
Na CHUJ... no i do wody.. chuja. A jak cipka będzie wilgotna to też zadziała...
Zgłoś
Avatar
TechnoVikingSven 2015-09-05, 14:46 8
@Cyrk
Rebeliant chyba miał na myśli system edukacji - człowiek który w szkole poznaje różne ciekawe praktyczne tematy szuka ich potem sam w internecie. Wypożyczy książkę z biblioteki na ten temat. Zapyta ojca/wujka czy matkę/babcię. Porozmawia z na ten temat z inną osobą z która też o tym słyszała - wymieni poglądy, opinie, przeprowadzi twórczą dyskusję.
A człowiek którego w szkole uczyli że nie musisz wiedzieć czemu, jak i po co, tylko w pytaniu 22 zaznaczyć odpowiedź "A" nie będzie szukał - czego miałby szukać? skąd miałby wiedzieć że takie coś jest? kto niby zaszczepił w nim ciekawość, wolę dowiedzenia się więcej? gdzie u niego pole na kreatywne myślenie poza nawiasem?
Zgłoś
Avatar
jastszomp 2015-09-05, 17:17 6
Uwaga jestem ekspertem.

Ten środek to piasek omimoleptyczny który po kontakcie z izomerami wody dekumbubuluje.
Zgłoś
Avatar
ddss 2015-09-05, 17:33
Up, mylicie się.

Pomyślcie co gdyby nauczanie stało się efektywne dla wszystkich, a przedmioty były niekonwekcjonalne i rowijające młode talenty.

Gdzie do jasnej kurwy pracodawca znalazł by pracownika do Maka, Te$ko, Alk*mu Itp itp

Think Think !
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2015-09-05, 17:57 4
@up na studiach polonistycznych
Zgłoś
Avatar
cola1111 2015-09-05, 18:38 18
Rebeliant_ZPF
Debile byli, są i będą, bez względu na system edukacyjny. Co dokonało według Ciebie, to super pokolenie urodzone przez 1984 rokiem?? Wielkie g**o dokonało. Za komuny sprzedawali się Ruskowi, teraz sprzedają się Niemcowi i Amerykanowi. Mieli ogromny potencjał w 1989roku i co zrobili?? Znowu zrobili wielkie gówno.
Dzisiejsza polska młodzież czyta najwięcej książek w historii całego stulecia (tak to prawda, mówili o tym dzisiaj w radiu), młodzież czyta więcej niż jej ''super wykształceni'' rodzicie i dziadkowie, mimo iż książki to ułamek w porównaniu z np internetem.
Wbrew pozorom, polskie młode pokolenie (mówię tu o normalnych ludziach a nie patologii, która zaczęła palić fajki w gimnazjum) jest dobrze wykształcone i dobrze wykonuje fachową pracę. Problem tylko w tym, że pokolenie ich rodziców nie stworzyło przyjaznych warunków do rozwoju, co poskutkowało masową emigracją zdolnych młodych Polaków, albo wciągnięciem ich w fekaliowy wir szarej, niesprawiedliwej polskiej rzeczywistości.
Mieszkam na małej wsi i widzę jak zachowuje się młode pokolenie a jak zachowuje się stare pokolenie. Młodzi mają marzenia, znaczna część studiuje, jak nie znajdzie pracy po studiach to pomaga rodzicom albo wyjeżdża. Dzieci nie przypominają patologi, są dobrze wychowane i odnoszą się z szacunkiem do innych. Na 100 przypadków znajdziemy tylko 2-3 przypadki totalnych degeneratów. A jak wygląda starsze pokolenie?? 30% facetów to alkoholicy, mają wszystko w dupie, najważniejsze to zachlać. Żonki zamiast pilnować swojej dupy, to obgadują wszystkich wokół. Patrząc na rodziców (którzy według Ciebie mieli zagwarantowaną edukację na ''poziomie'') to młode pokolenie (z tą chujową edukacją) powinno być 10x gorsze od kochanych rodzicieli, a jakoś tak się nie dzieje. Dla czego??

PS Odnoszę się tylko do mojego otoczenia, nie wiem jak sprawa wygląda w dużych miastach, ale wątpię aby młodych debili było więcej niż starych...
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-09-05, 19:47
@Rebeliant_ZPF Dzięki za poprawienie Pisałem oczywiście na kolanie, nie sprawdziwszy, a mogłem (nauczka na przyszłość). Masz poniekąd rację, natomiast widzisz winę w skutkach, a nie przyczynach. Przyczyną główną jest to, że niszczy się każdą jednostkę wybijającą się ponad przeciętność. Świat zamiast elit tworzy sobie idoli przodujących w przeciętności. Tak było od zawsze - wbrew obiegowej opinii nie jest to zjawisko nowe. Jedyna różnica jest taka, że poruszamy się szybciej, mamy dostęp do szerszych gron ludzi, więc dynamika społeczeństw nadaje przeciętnym i głupcom wykładniczo większą siłę przebicia niż - powiedzmy - w XIX w. Dzisiaj Chopin nie głodowałby, tylko nie dostałby się nawet do konserwatorium.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-09-05, 20:21 1
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Za jedno, góra dwa, pokolenia będą żyli wśród nas debile posiadający jedną umiejętność (niczym w USA dziś).



Już tak jest, w przypadku ludzi urodzonych po 1990 roku, których objęła gruntowna "reforma" z "redukcją" "edukacji",
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2015-09-05, 23:53 1
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@W.S.N.R.: Hydrofobowy. Nie zmienia to faktu, że Polacy urodzeni przed 1984 rokiem mieli zagwarantowaną edukację na poziomie wystarczającym aby zrozumieć jak działa świat. A potem stwierdzono, że Polaków też trzeba ogłupić, aby czasem się nie zbuntowali i obecnie młodzież jest głupia jak but. Za jedno, góra dwa, pokolenia będą żyli wśród nas debile posiadający jedną umiejętność (niczym w USA dziś). I tak będzie się znało osobę, która potrafi tylko i wyłącznie nalewać paliwo. Dziś ktoś kto umie nalewać tylko paliwo jest chory umysłowo (wszelkiej maści choroby genetyczne czy wady płodu powstałe w czasie ciąży czy też wirusy/bakterie atakujące płód i niemowlęcia). Takich niedorozwojów chcą z nas zrobić i już tak z nas robią. A małolaci są już za głupi by to pojąć. Wolą myśleć - po chuj mi matematyka w życiu. Są za głupi by pojąć po co. Światły człowiek wie po co mu matematyka czy biologia czy chemia, mimo, że ponad połowę zapomni. Potrzebne to jest aby umysł był wyćwiczony i potrafił myśleć samodzielnie. Świat ludzi zasługuje na zagładę jeśli tym skurwysynom na samej górze uda się zrealizować plan globalnego niewolnictwa umysłowego i ekonomicznego nad którym obecnie pracują.



Cysterna zimniuteńkiego piwa dla Ciebie, przyjacielu. Chociaż ja zdaję się być już z tego ogłupionego pokolenia
Zgłoś
Avatar
a................d 2015-09-06, 0:20 1
Komuniści mieli dobre szkolnictwo i na tym się przejechali, obecny rząd nie powtórzy tego błędu.
Debilami łatwiej się rządzi.
Zgłoś
Avatar
ernest6991 2015-09-06, 23:27
Rozwój internetu dostarczył nam olbrzymiego dostępu do informacji uwolnionych od mediów, właśnie jakoś po 89, teraz masz dostęp do ogromnego zasobu wiadomości na temat rodzaju ludzkiego, także i do tych na temat jego spierdolenia dlatego teraz niektórzy uważają, że współczesne pokolenia to debile, ponadto ten sam internet przyspieszył rozwój kultury społeczeństwa co w następstwie jak nigdy dotąd oddaliło światy młodszych i starszych, starsi nie zawsze rozumiejąc świat młodych określają go po prostu mianem głupich jak i samą młodzież. Mam 22 lata, przeczytałem około tyś. książek ~300 str., aktualnie sprzątam pokoje w hotelu , w UK.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie