18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
mesiash 2013-11-15, 23:12 10
Z gówna bata nie ukręcisz.
Zgłoś
Avatar
quark 2013-11-15, 23:27 1
Ch*jem pola nie zaorasz.
Zgłoś
Avatar
Sutowendlin 2013-11-15, 23:29 56
Prawdziwy znawca piłki. Po pierwszym meczu już ocenia, że da się głębiej... potem przyjdzie kolejny weźmie kilof i jeszcze głębiej się dokopie aż do diamentów bo to kurwa JEBANY MINECRAFT piłki nożnej jest.

Ja pierdole... nawet tego meczu nie oglądałem bo wiadomo jest, że musi wiedzieć kto jest ogównem a kto nie i jeszcze choćby 10 albo i 100 towarzyskie miał wjebać to niech wjebie ale jak będzie mecz punktowany to niech wyciągnie wnioski, przeanalizuje wszystko i wystawi tych którzy wykonają jego taktykę a nie zaczną egoistycznie grać swojego i myśleć, że solo rozpierdolą wszystkich.

W kurwe jebane gwiazdorzyny pierdolone. Niech weźmie i z 4 ligi chłopaków. Byle było widać, że chcą, starają się i wkładają w to serce i zdrowie a nie pierdolone " pierdole nie biegnę bo mi żel zwieje do tyłu a po meczu przecież sesja dla producenta samochodów " albo innego kurwa kosmetyku na hemoroidy.
Zgłoś
Avatar
FatboyFat 2013-11-15, 23:42
Kop dalej, na razie strasznie sucho, ale może uda ci się dokopać do wód gruntowych.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-16, 1:50 7
To nie Nawałka kopie, tylko te jebane pedały co po boisku biegają chyba tylko dla pozorów. Pizdy, które potrafią grać u niemca, a nie potrafią dla własnego kraju. Pedałyyyyyy!
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2013-11-16, 2:31 2
Po prostu nie potrafią ze sobą grać.. pisiory i łamagi, nowe twarze w reprezentacji się pokazały, 75 min Robak wszedł i więcej akcji ofensywnych było, jeżeli ten trener nic nie zrobi z Naszą Reprezentacją to kurwa sam nie wiem ....
Zgłoś
Avatar
Swicheroo 2013-11-16, 2:35 6
@BongMan, serio nie grałeś w reprezentacji? Nie wiesz, jak to jest?
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2013-11-16, 2:46
Zauważmy, że Podolski chciał grać kiedyś dla Polski, ale nasz stary selekcjoner miał wtedy "lepszych".
Mówiąc lepszych chodziło mu o Grzesia Rasiaka jeszcze.
Jak tu się nie dziwić, że u Niemców Polacy (Podolski, Klose) dobrze grają.

A co do tych z reprezentacji grających w TVP Borussii, to hejt i chuj :<
Lewy znowu się przełamał tylko opłatkiem.
Zgłoś
Avatar
ambekground 2013-11-16, 2:53
Po przeczytaniu posta, aż z ciekawości zajrzałem w komentarze...
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-11-16, 2:54 2
jaranie się w Polsce piłką nożną to pedalstwo a Nawałka i Boniek to ciota i chuj
Zgłoś
Avatar
typo 2013-11-16, 3:10 4
Nie będziemy mieli wyników bez gruntownych zmian w systemie szkolenia.

Pomijając oczywisty fakt, że mamy żenujący poziom szkolenia młodziezy, to też nie robi się nic w kierunku szkolenia trenerów. To nie przypadek, że żaden polski trener nie wywalczył od dawna miejsca w europejskich pucharach, czy nie prowadzi drużyny w mocnej europejskiej lidze.

Jak my mamy wygrywać, jak pierwszym filtrem jest nauczyciel WF, który najcześciej siedzi w kantorku i podaje piłke z tekstem "idzcie se pograć". O przygotowaniu merytorycznym nie wspomnę, bo wiedza naszych nauczycieli jest porażająco niewielka.

Niemcy mają gotowy i skuteczny system szkolenia na poziomie centralnym. Szkółki DFB wyszkoliły ponad połowę niemieckich zawodników Bundesligi. Naprawdę nie trzeba kurwa wymyślać prochu i odkrywać Ameryki od nowa.

Wkurwia mnie wtapianie kolejnych pieniędzy PZPN-u we wszystko tylko nie w tworzenie programu naprawy polskiej piłki. Za Euro 2012 premie poszły takie, że ho ho, a dzieciaki w małych miastach ciągle nakurwiają w piłkę pod komendę pana Zdzisia co to ostatnią książkę o szkoleniu widział na oczy 30 lat temu na AWF i jak ma się szczęście to ją nawet przeczytał.

Jak ktoś ma hajs i może sobie pozwolić na wysłanie dziecka do szkółki (jak taką znajdzie w okolicy) to zajebiście, ale dla mniej zamożnych, czy ludzi z mniejszych miast, wsi to jest kurwa dramat. Ile to takich Lewandowskich i Błaszczykowskich się zmarnowało, bo ich nikt nie dostrzegł, bo nie było odpowiedniego treningu, bo wreszcie kurwa rząd woli kupić pierdylion ipadów dla debili którzy nawet nie umieją z nich korzystać.

Do końca świata będziemy grać o matematyczne szanse jak się nie ogarną te głąby z PZPN-u. Kluby też są temu winne, wolą ściągać zagraniczny szrot niż wyszkolić porządnie Polaków. Wszystko na odpierdol, na zaraz, co będzie za 2-3 lata nieważne, byleby jakoś się utrzymać w Gównoklasie i kosić hajs od NC+ za transmisje i kibiców, którzy naiwni, ale wierni przychodzą oglądać kartofli ganiających za piłką, notorycznie kopiących się po czołach, z wirtuozami sztuki trenerskiej, jak Michał Anioł polskiej mysli szkoleniowej Mariusz Rumak.

Co się dzieje, że nagle 11 dobrych zawodników, a kilku nawet naprawdę dobrych nagle zapomina jak się gra w piłkę po założeniu koszulki z orzełkiem na piersi? Powoli trzeba by chyba wróżbitę Macieja zatrudnić, żeby się dowiedzieć.

Dramat.
Zgłoś
Avatar
proncislaw 2013-11-16, 3:15
kiedyś myślałem, że Engel stworzył zajebistą drużynę (jeden za wszystkich, wszyscy...) po jakimś czasie doszedłem do wniosku, że to wszystko "zasługa" alkoholu, (który jakby nie patrzeć scalił drużynę) oraz ... perełki Olisadebe. - to taki skarb dla Engela jak Małysz dla Tajnera. (Engel dał dupy zabierając na mundial za zasługi, więc wybitnym szkoleniowcem jednak nie był). Janas? hm... mam mieszane uczucia, zbawieniem dla nas okazał się Leo i mimo niepowodzenia na finałach bardzo chciałem, by pozostał na swojej pozycji, odkąd go wyjebali ( w sposób jak wszyscy pamiętamy) nasza piłka stacza się po równi pochyłej...
Zgłoś
Avatar
sQeh 2013-11-16, 7:19
mattteusz100 napisał/a:

Gdy już myślałem że Reprezentacja Polski osiągnęła dno...Adam Nawałka wziął łopatę i zaczął kopać głębiej...



Faken...

Marcin, zapisz to !
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-11-16, 8:42 2
z jakim numerem gral ten nawalka?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie