18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:45
🔥 Huś, huś, huś... - teraz popularne
🔥 W warszawskiej taksówce - teraz popularne
Avatar
J................8 2019-07-27, 13:41 2
kurwa, kasownik uszkodził
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2019-07-27, 14:16 3
Ale rycerz, taki odważny i silny.
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-07-27, 14:19 46
Gdyby go zaatakowała, to oczywiscie, żaden problem - równouprawnienie. Ale jedyne co tutaj robią, to się kłócą. A jeśli ktoś w przypadku zwykłej kłótni, zaczyna kogoś atakować pięściami, to jest zwyczajną pizdą, zasługującą na srogi, bezlitosny wpierdol.
Zgłoś
Avatar
dudidudi 2019-07-27, 14:37 23
@up
co wy pierdolicie!? gdzie wy jesteście na interii? wkurwiła go to jej zajebał. księżniczki w tych czasach żyją w przekonaniu, że mogą mówić i robić co chcą bo dają mleko i śmierdzą im wary między nogami.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-07-27, 16:33 13
Kobiety potrafią wyprowadzić z równowagi nawet tybetańskiego mnicha.
Zgłoś
Avatar
trupzszafy 2019-07-27, 16:40 8
dudidudi napisał/a:

@up
co wy pierdolicie!? gdzie wy jesteście na interii? wkurwiła go to jej zajebał. księżniczki w tych czasach żyją w przekonaniu, że mogą mówić i robić co chcą bo dają mleko i śmierdzą im wary między nogami.



pierdolisz jak przemarznięty
Zgłoś
Avatar
Eges 2019-07-27, 16:44 3

TB303 napisał/a:

Gdyby go zaatakowała, to oczywiscie, żaden problem - równouprawnienie. Ale jedyne co tutaj robią, to się kłócą. A jeśli ktoś w przypadku zwykłej kłótni, zaczyna kogoś atakować pięściami, to jest zwyczajną pizdą, zasługującą na srogi, bezlitosny wpierdol.



dokładnie, popieram w 100%, jebana pizda z kolesia. Swoją droga nawet jakby do mnie wyskoczyła ta laska z łapami też bym jej nie uderzył.
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-07-27, 16:46 4
bystry gosć nie czekał na kontre od razu spierdolił
Zgłoś
Avatar
Eges 2019-07-27, 16:50 5
dudidudi napisał/a:

@up
co wy pierdolicie!? gdzie wy jesteście na interii? wkurwiła go to jej zajebał. księżniczki w tych czasach żyją w przekonaniu, że mogą mówić i robić co chcą bo dają mleko i śmierdzą im wary między nogami.



ty kurwa sie nie wypowiadaj, jak laska wkurwi to trzeba jej zajebac. Pierdolone prymitywne myślenie. Jesteś większy i silniejszy to uderzysz kobietę bo ci nie odda? Uwierz mi, że jak laska wkurwia to najlepszym sposobem jest odpuścić i wyjść z domu- zniewaga to dla laski o wiele gorsze niż pięść czy liść.
Zgłoś
Avatar
LOOFAH 2019-07-27, 19:03
A skąd wiecie, że się znają? Może on trzymał nogi na siedzeniu, a kobieta zwróciła mu uwagę, a może purchawa w upalny wieczór zamknęła okno, bo wieje?
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2019-07-27, 20:40 2
dudidudi napisał/a:

@up
co wy pierdolicie!? gdzie wy jesteście na interii? wkurwiła go to jej zajebał. księżniczki w tych czasach żyją w przekonaniu, że mogą mówić i robić co chcą bo dają mleko i śmierdzą im wary między nogami.



Skoro kobietom z którymi się zadawałeś smierdzialy wary to nie chcę wiedzieć w jakich kręgach masz powodzenie...



No chyba że jedyne cipki jakie wąchałeś to Twoja lewica i prawica, wtedy faktycznie mogło walić brudnym napletem

Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2019-07-27, 22:57
Eges napisał/a:

ty kurwa sie nie wypowiadaj, jak laska wkurwi to trzeba jej zajebac. Pierdolone prymitywne myślenie. Jesteś większy i silniejszy to uderzysz kobietę bo ci nie odda? Uwierz mi, że jak laska wkurwia to najlepszym sposobem jest odpuścić i wyjść z domu- zniewaga to dla laski o wiele gorsze niż pięść czy liść.



Ale jesteś pizda jak nawet kobiety dobrze uderzyć nie potrafisz i jeszcze sobie to tłumaczysz. Nawet mi cie nie żal.

Nic tak nie działa na szał pizdy jak luta na ryj
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2019-07-27, 22:58
Eges napisał/a:

Jesteś większy i silniejszy to uderzysz kobietę bo ci nie odda?



A faceta uderzysz?
Zgłoś
Avatar
wins89 2019-07-27, 23:15 2
aż jej się płatki owsiane z zeszłego miesiąca przypomniały
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie