18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
baronturbina 2018-08-28, 7:06
Ja myśle ze pani w czerwonym pomogła by wypędzić ducha stojącego prnisa.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-08-28, 7:51 10
DzidaZawodnik napisał/a:

Neomarksiści trolują żyby durne pokolenie polaków wierzyło, że katole to jakaś jebana sekta, a sami są religią spierdoliny komunizmu.


Przecież katole to jest jebana sekta. Co ty próbujesz robić kurwę z logiki?

mucha86 napisał/a:

@DzidaZawodnik
nie mają godności i nie znają czci do czegokolwiek.


Po chuj mam cokolwiek czcić?
Nikt ci nie broni czcić swojego jezusowego mzimu. Chcesz klękać przed figurką gościa nabitego na średniowieczne narzędzie tortur. Kto ci kurwa broni.
Zgłoś
Avatar
floverinho 2018-08-28, 8:05 1
myślałem, że już nic na tej stronie mnie nie zaskoczy, a jednak
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2018-08-28, 8:12 3
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-08-28, 9:01 1
Grubo kurwa, bardzo grubo. Jeszcze czytam, że to nie jacyś pojebańcy od Natanka tylko mieszkańcy Legionowa! Ile to od Białołęki? 5 km? Ja się kurwa domagam postawienia muru na granicach Warszawy!
Zgłoś
Avatar
wchodzeztyłu 2018-08-28, 9:35
dlaczego nikt jej w morde nie dał pytam sie, rozumiem że to fake ale gdyby nie był i pizda taka robiła cyrk?
Zgłoś
Avatar
madufo 2018-08-28, 10:27 2
pierdolicie, ja bym ją tam ruchał i jak by dochodziła to by mówiła helerbe szlarabalrsa, szelere hebule aaaaaaaaaaaaa
Dobra suka, ale pusta bardziej niż Jessici
Zgłoś
Avatar
xv89 2018-08-28, 10:47
Chora żaba, o re le busze!
Zgłoś
Avatar
S................i 2018-08-28, 11:06 3
DzidaZawodnik napisał/a:

Neomarksiści trolują żyby durne pokolenie polaków wierzyło, że katole to jakaś jebana sekta, a sami są religią spierdoliny komunizmu.


Jasne, każdy kto kwestionuje istnienie niewidzialnego faceta wymyślonego w epoce brązu przez pustynnych semickich nomadów od razu jest komuchem i marksistą.
Zgłoś
Avatar
Oldschool1995 2018-08-28, 11:25 2
"Wolność ojcze, Wolność Duchu Święty..."? Kto im zatwierdzał te modlitwy? To jest zgodne z Ewangeliami? Jakoś sobie nie przypominam, żeby Jezus odmawiał coś takiego. Te sekciki sobie wymyśliły własną religię opartą na chrześcijaństwie (Jehowa, plemię Izraelitów na terenie Ameryki itp.)
Zgłoś
Avatar
rafone 2018-08-28, 11:38
Elo Elo 3.2.0 . Jezus non stop.
Zgłoś
Avatar
Radbug 2018-08-28, 12:07
Ja pierdole. Tracę wiarę...

Na szczęście jak na razie tylko wiarę w Sadistica. 2018 rok, rocznik 2000 jak widać już może się logować i zakładać konta (tak jakby ostrzeżenie, że Sadistic od 18+ było jakąkolwiek przeszkodą) i mamy tego owoce. W Testovirona też pewnie wierzyliście, ze to "hehe Żyd co Polaków obraża"? No kurwa XXI wiek i nadal są ameby umysłowe, które są w stanie uwierzyć, że tego typu filmy robione są na serio i to święta prawda. "Pranki" to też dla was pełen spontan i nic nie jest ustawione?
Zgłoś
Avatar
Wełzew 2018-08-28, 12:29
Szatan używa telekinezy ,nie ma uszu i tym bardziej nie używa języka polskiego...
Debili wyjebać do tego tam tej ubojni halolu i w pizdu 21 wiek głupotą robić pieniądze skurwysyny za moje pieniądze wypierdalaĆ!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-08-28, 13:11
Ona tak serio, czy to materiał do "balls of steel"?
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2018-08-28, 14:40
hahahaha ona chyba właśnie oglądała Egzorcyzmy Emily Rose
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie