18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
A................r 2018-09-11, 19:44 31
Zgłoś
Avatar
Roboturner 2018-09-11, 20:18 3
Np. jak byłem w Serbii to tam weganie i bezglutenowcy mają przesrane. Moja koleżanka, która właśnie jest weganką i w ogóle gluten off, to biedaczka aż mdlała z głodu
A ja zajadałem się jagnięciną, kiełbaskami wieprzowymi cevapi, przepysznym wypiekanym chlebusiem i oczywiście popijałem to wszystko rakiją.

Także, jak coś wpadać do Serbii.
Zgłoś
Avatar
Apolityczny 2018-09-11, 20:27 1
Wegańskie żarcie jest tak mało kaloryczne i ubogie w białko, że nie ma sensu go magazynować.
Zgłoś
Avatar
w................y 2018-09-11, 21:09 1
ehhh. ludzki organizm potrzebuje skladnikow odzywczych co wszyscy wiemy, mozna pozyskiwac je wszysystkie jedzac mieso, warzywa, owoce, grzyby (mmm krokieciki) będąc normalnym człowiekiem, taki wegetarianin ma o tyle dobrze ze czesc tych skladnikow moze uzupelnic w ten sam sposob jedzac np. kotlety sojowe czy inne pierdololo, a weganie? chuj tam trawa the best
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-09-12, 0:45 1
Jebać wegan, to proste, ale niektóre przepisy czy dania mają spoko (ale to trzeba samemu zrobić, a nie kupować gotowe, drogie i smakujące jak gówno... gówno). Jak pasztet z fasoli np. Smakowy był w chuj. Fakt faktem jemy dzisiaj za dużo mięsa i to jeszcze niemożebnie chujowej jakości, więc trzeba urozmaicać...
Zgłoś
Avatar
sumka 2018-09-12, 9:49 1
Abstrahując od Bio-cudów Autor tematu jest mało rozgarnięty gdy jako zapas na czas huraganu kupowałby żywność z data przydatności do spożycia 1-4 dni.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-09-12, 10:19 2
sumka napisał/a:

Abstrahując od Bio-cudów Autor tematu jest mało rozgarnięty gdy jako zapas na czas huraganu kupowałby żywność z data przydatności do spożycia 1-4 dni.


Autor tematu jak widzi to w sklepie to przechodzi dalej więc skąd normalny człowiek może wiedzieć jakie to gówno ma daty przydatności do spożycia?

Dziękuję. Dobranoc.
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2018-09-12, 12:57 4
Pierdolicie. Od dwóch lat jem mięso co drugi dzień i to tylko ze sprawdzonej bazarowej budy. Sporo kaszanki, wątróbka. Żadnych paczkowanych wędlin i szyneczek dziadunia czy gierka. Na obiad jak najmniej ziemniorów, zero frytek i fura surówek. Do tego nie piję gównianych słodzonych gazowanych napojów. I nigdy nie czułem się tak zajebiście i zdrowo. Do tego spadło mi z bebzona 10 kg. Jak słyszę gości jednego z drugim, którzy gadają z usmiechem, że z warzyw to najbardziej lubią schabowego a sałata jest dla królików, a mają dupy wielkie jak murzynka z bronxu (co samo w sobie jest w chuj niemęskie, już lepiej mieć bęben) to im współczuję, bo w życiu to osiągnąć mogą co najwyżej achievementy na steamie. A te wegańskie wynalazki czasem kupię, mają więcej białka niż kurczaki z dyskontów. I chuj. A sałatę to faktycznie króliki powinny wpierdalać, ale z prawdziwą wędzoną szyneczką i oscypkiem - miód malina.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2018-09-12, 16:13
@up, Ale wiesz że oscypek robi się z owczego mleka a nie z miodu u malin?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-09-12, 20:27
@krasnal_hałabała napisał, że je produkty odzwierzęce, tylko rzadziej i lepszej jakości. Czyli tak jak powinno być.
Zgłoś
Avatar
sumka 2018-09-13, 11:57
Velture napisał/a:


Autor tematu jak widzi to w sklepie to przechodzi dalej więc skąd normalny człowiek może wiedzieć jakie to gówno ma daty przydatności do spożycia?

Dziękuję. Dobranoc.



Normalny człowiek po prostu kurwa potrafi czytać, widać ciebie to nie dotyczy. A nazywanie czegoś gównem tylko dla tego że tego nie kupujesz lub ci nie smakuje jest bardzo dojrzałe i poważne.
Zgłoś