18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Shotterr 2018-09-11, 13:12 18
Temat z tamtego roku a opis jak z wydarzeń aktualnych
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-09-11, 13:13 13


i co z tego? Myślisz że w 2018 ludzie zaczęli to siano jeść?
Zgłoś
Avatar
Gymnorhinus 2018-09-11, 13:31
Albo zwyczajnie veganie są bardziej szprytni niż mięsożercy i nie wykupują wyszystkiego na potęgę jak reszta debili?

Heheszki
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-09-11, 13:46 4
Gymnorhinus napisał/a:

Albo zwyczajnie veganie są bardziej szprytni niż mięsożercy i nie wykupują wyszystkiego na potęgę jak reszta debili?


Raczej nie, gdyż we łbach mają wyłącznie kał, choć organiczny. Prędzej wierzą że skoro żrą wyłącznie trawę to "matka ziemia" ich nie skrzywdzi.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-09-11, 13:47 6
Gymnorhinus napisał/a:

Albo zwyczajnie veganie są bardziej szprytni niż mięsożercy i nie wykupują wyszystkiego na potęgę jak reszta debili?

Heheszki



idzie huragan, przezorny ma butlę z gazem, agregat, piłę spalinową, bunkier, no i zapas żywności i piwa na miesiąc, bo może Cię odciąć od świata gorzej niż w zeszłym roku Pomorzan. No i są weganie, którzy liczą, że jak przypierdoli centralnie w ich domostwa to ktoś im będzie śpieszył z pomocą. Kto tu jest debilem?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-09-11, 13:49 11
Weganowie są sprytni. Jak się skończy huragan to wyjdą ze schronów i pójdą wpierdalać liście, gałęzie, trawę, porozrzucane glony, pić żywą wodę. To wszystko za darmo!
Zgłoś
Avatar
Gymnorhinus 2018-09-11, 14:03
@nowynick

Na pewno nie Ty, skoro nie wyczułeś ironii...
Zgłoś
Avatar
freaky 2018-09-11, 14:06
Weganie nie robią zapasów, bo kim oni są, żeby przeciwstawiać się siłom natury. Ma pierdolnąć huragan, to pierdolnie, bo taki mają klimat. A jak zginą to posłużą jako pożywna papka dla innych organizmów w imię ekologii.
Zgłoś
Avatar
JedkerTC 2018-09-11, 14:51 4
Weganie pewnie też kupili mięso w puszkach, bo wiedzą, że na tym dłużej pociągną i łatwiej to przechowywać. Jak głód do dupy zajrzy to zeżrą wszystko. Nawet parówki z MOM.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2018-09-11, 17:08
Kupiłem kiedyś wegeżarcie, jakiś mus czy chuj wie co, mimo iż produkt nie był przeterminowany to miałem biegunkę dwa tygodnie, nie przesadzam.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2018-09-11, 18:09 1
Możecie stękać drodzy sadole, ale niestety wegetarianizm jest zdrowszy od mięsożerstwa. Potwierdza to coraz więcej badań naukowych. Warto ograniczyć mięcho do 1 -2 razy w tygodniu . Po prostu z przyczyn zdrowotnych , nie ideologicznych.
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-09-11, 18:56 6
@up wegetarianizm to brak mięsa a nie ograniczenie, więc nie pierdol... Jedzenie mięsa codziennie, do tego obiad w postaci 300g mięsa, 200g ziemniaków i 35g surówki nie jest zdrowe. Wpierdalanie "szynek", mielonek i pasztetów z lidla też nie jest zdrowe.

Jak ktoś je zbilansowane posiłki, dużo warzyw i mięso dobrej jakości to cieszy się zdrowiem, jak ktoś je samo mięcho albo same warzywa to jest debilem
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-09-11, 18:56 2
skywalker75 napisał/a:

Możecie stękać drodzy sadole, ale niestety wegetarianizm jest zdrowszy od mięsożerstwa. Potwierdza to coraz więcej badań naukowych. Warto ograniczyć mięcho do 1 -2 razy w tygodniu . Po prostu z przyczyn zdrowotnych , nie ideologicznych.


A ja ci znajdę zaraz X badań które temu przeczą.

Tak jak kiedyś było z jajkami. Co roku się zmieniało czy są zdrowe. Raz pisali w gazetach jakie niezdrowe a następnego roku chwalili. Podobnie z masłem.

Jak nie wiadomo o co chodzi... także tego.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2018-09-11, 19:24
@up Velture

moja 70-letnia matka tez tak mówi tym niemniej, nauka i wiedza na ten temat się rozwija.

@up up AyCaramba

i ok... można być przecież wegetarianinem przez tydzień, kto ci zabroni. potem przerwa na burgera albo steka i od nowa

Poszukajcie sobie w necie o sportowcach weganach... kiedyś myslałem, że takie rzeczy są niemożliwe bez mięsa ... a jednak
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie