18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
s................n 2012-07-12, 11:24 5
Oj pacyfistyczne gimbazy hejterzy USA, jak jesteście tacy twardzi to coś z tym zróbcie QQ w pełni popieram każde działanie wojenne USA bo leją po mordach arabusków.... ale co tam dla was biedne brudaski zawsze będą biedne, zapraszam na sadistic harda tam macie nagranych parę egzekucji (ALAH AKBAR ALLAH AKBAR) rzygać mi się chce jak widze araba albo arabskie baby zawinięte jak kokon jedwabnika, powinno się ich wzsystkich wytępić, żeby nie mogli skażać planety swoją obecnością. Co do Korei to tylko kwestia czasu zanim wybuchnie wojna, i zgadnijcie co? Dostaną po dupie biedni koreańce ale dla was to będą tylko biedne ofiary USA! Bo przecież USA są tacy źli i straszni, może i chodzi im o ropę ale mam to w dupie, od zarania dziejów większy atakował mniejzsego, i cieszcie się że USA nie mają zapędów takich jak rosja bo już dawno najebali by gruzję czy inny tego typu kraj, a oni tylko i wyłącznie tłuką w dupsko jakieś demoludy.

Wkurwia mnie wikileaks i inne tego typu hejterskie strony, nałatwiej napisać (Apache najebał samochód pełen dzieci, ale nikogo nie interesuje, że w samochodzie jechał arabus z RPG) Co tam, ważne żeby podpisać tylko ludzi z kamerą, ale już nie pokazywać że za nimi stało jakieś 20 osób uzbrojonych po zęby.
Zgłoś
Avatar
szymon_g 2012-07-12, 11:28
@Gurgul99
@trzyha3
at alia

kurwa, o jaka rope wam chodzi? napiszcie, prosze- gdzie jest ropa w Afganistanie (bo tego sie filmik dotyczy)- albo przestancie pierdolic. zobaczcie sobie lepiej skad USA bierze najwieksza ilosc ropy i ile na nia wydaje (w porownaniu do nakladow na zbrojenia).
Zgłoś
Avatar
ja5ir 2012-07-12, 11:50
Tak powstaje mielonka po afgańsku
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2012-07-12, 12:26
11 kill streak... AC-130

I nawet Allah Akbar nie pomógł ;/
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-07-12, 12:39
~Sklej napisał/a:


To też, ale słyszałem gdzieś, że armia hamerykańska technologicznie wielokrotnie przewyższa każdą armię na Ziemi. Jeśli to prawda to myślę, że Korea nie byłaby dla nich większym wyzwaniem... Oczywiście mam prawo się mylić :]


no ale chyba dzikusy z jaskiń są łatwiejszym celem niż atak na kraj z zorganizowaną armią i bronią atomową, nieprawdaż?
Zgłoś
Avatar
dojebywator 2012-07-12, 13:00
rozumiem ze do nich strzelal ale po co az taka rozpierduche zrobil ?
Zgłoś
Avatar
Ver0 2012-07-12, 13:11
Mam nadzieje, że kiedyś ktoś zdmuchnie te alianckie świnie
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-07-12, 13:18
Po pierwsze większość z was w dupie była , gówno widziała.
@szer.Lucjan dobrze prawisz więc piwa polałem a i wieczorem za zdrowie twoje i twojej rodziny wypiję .
Ilu z was brudasa widziało? Nie chodzi mi tutaj o polskiego brudasa który raczej się próbuje się dostosować(bo inaczej wpierdol by dostał).Chodzi mi o mieszkańca enklawy gdzieś na zachodzie? Kurwy po 25 latach nie potrafią słowa po angielsku powiedzieć, jak dojdzie do jakiejś egzekucji na inżynierze myślisz że współczują? Wypełza to robactwo na ulice i urządza sonie święto. Myślisz że tam ktoś współczuł po zamachach w Londynie? Jebane kurwy ubiły by was jak psa przy pierwszej okazji.
@tupolej Korea południowa ma może ze trzy głowice ale może je przenieść na plecach kim dzing ila;)
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2012-07-12, 13:20
@szymon_g: jakieś tam złoża ropy mają, ale chodzi raczej o rurociąg planowany jeszcze w latach 90. Turcja ma coś przeciwko transportowi ropy przez Morze Czarne, Rosja też nie wpuści nikogo do piaskownicy, zostaje trasa Afganistan-Pakistan.
A może chodzi o coś jeszcze innego... w każdym razie wojen nie toczy się dla idei (oczywiście ideologia to wspaniałe narzędzie mobilizujące mięso armatnie do walki, nieważne czy to patriotyzm, katolicyzm, komunizm czy inny izm, ale to już inna historia).
Zgłoś
Avatar
Songo Master 2012-07-12, 20:46
szer.Lucjan napisał/a:

Oj pacyfistyczne gimbazy hejterzy USA, jak jesteście tacy twardzi to coś z tym zróbcie QQ w pełni popieram każde działanie wojenne USA bo leją po mordach arabusków.... ale co tam dla was biedne brudaski zawsze będą biedne, zapraszam na sadistic harda tam macie nagranych parę egzekucji (ALAH AKBAR ALLAH AKBAR) rzygać mi się chce jak widze araba albo arabskie baby zawinięte jak kokon jedwabnika, powinno się ich wzsystkich wytępić, żeby nie mogli skażać planety swoją obecnością. Co do Korei to tylko kwestia czasu zanim wybuchnie wojna, i zgadnijcie co? Dostaną po dupie biedni koreańce ale dla was to będą tylko biedne ofiary USA! Bo przecież USA są tacy źli i straszni, może i chodzi im o ropę ale mam to w dupie, od zarania dziejów większy atakował mniejzsego, i cieszcie się że USA nie mają zapędów takich jak rosja bo już dawno najebali by gruzję czy inny tego typu kraj, a oni tylko i wyłącznie tłuką w dupsko jakieś demoludy.

Wkurwia mnie wikileaks i inne tego typu hejterskie strony, nałatwiej napisać (Apache najebał samochód pełen dzieci, ale nikogo nie interesuje, że w samochodzie jechał arabus z RPG) Co tam, ważne żeby podpisać tylko ludzi z kamerą, ale już nie pokazywać że za nimi stało jakieś 20 osób uzbrojonych po zęby.

" Dla mnie jesteś zwykłym śmieciem jak te brudasy , dodam z góry że mam 21 lata , po pierwsze chciałem odbyć służbę w wojsku ale mam wadę stopy która nie pozwala mi aby się tam dostać " końska szpotawa " więc na pewno nie jestem pacyfista i gimbusem ( ogólnie bardzo modne słowo które z góry zakłada że jesteś z gimnazjum i nic nie rozumiesz ) po drugie zabijanie dla zabawy jest tak chorę jakbyś ty ruchał swoja matkę . po trzecie Ameryka stoczyła w swojej krótkiej historii wiele więcej wojen niż polska w całym średniowieczu , więc ona wygląda na tle kart historii jak terrorysta numer jeden po czwarte giną cywilę obojętnie czy to kobiety w kokonach jak to nazwałeś ale są to ludzie jak i dzieci , po piąte jak Ci amerykanie dla zabawy wyjebią pół rodziny to też weźmiesz materiały wybuchów i sie wypierdolisz w ich bazie lub coś w tym stylu po szóste to politycy wpuszczają ich do naszych krajów i skłócają nas przeciwko sobie problem tkwi w polityce i propagandowych mediach i zapewne jesteś w tym zielony po siódme jest wiele faktów i filmów gdzie amerykańsy żolnierzę lub inne ich słuzby przebieraja sie za arabów idą w miasto i strzelają do ludzi i nazajutrz piszą , mówią w gazetach które po prostu robią pakę z mózgu np Tobie po ósme jesteś może napalonym kolesiem który chciałby iść sobie postrzelać do ludzi bo są innego koloru i mają inną religie , przypominam Ci że kiedyś nie było takich problemów albo nie na taką skalę dziś jesteś zwykłym kowalskim który jest ruchany przez rząd i system tego świata i tak mogę pisać do rana ale szkoda liter na Ciebie , sam osobiście nie chcę mieć arabów murzynów itp w Polsce bo wiem jak to wygląda za granicą ale nie mam tak łba zjebanego jak ty aby pisać takie pierdoły , na pewno nie ty jesteś osobą którą możę osadzać ludzi i oceniać wszystkich z góry zawsze są dwie strony medalu czasami warto spojrzeć i się do informować
Zgłoś
Avatar
kurtz333 2012-07-12, 23:27
Najlepszy napis COINCIDENCE zaraz po wybuchu
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-13, 15:50
Reasumując wojna=kasa. Nie chodzi o terrorystów, terrorysta to tylko zapalnik do okradania siłą. Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą, czym głupszy naród tym szybciej łyka, a amerykanie wiadomo jacy są i niestety też w naszym kraju następuje "amerykanizacja społeczeństwa" czyli społeczeństwo komsumenckie idące w owczym pędzie słuchając mediów jako ich przewodników.
Niestety ludzie zatracają samoocenę i obiektywizm, zamiast myśleć to przyjmują wiadomości i też dlatego wielu mówi, że szkoła nie uczy myśleć, a faszeruje wiedzą i jak ktoś nie rozumie różnicy no to już komentarz jest zbędny w zasadzie.
Media to najbardziej sterowany element informacji, zresztą każda informacja o poważnej sprawie jest zakłamana. To zwyczajna propaganda, mówi się to co ludzie mają wiedzieć i chuj, a prawda jest zupełnie inna i też dlatego nie zagłębiam się w szczegóły historii, bo wiele faktów to są teksty "dla mas" czyli wiesz to co jest napisane w książce podobnie jak wierzysz w to co mówią w tv, jedynym faktem jest konkretne wydarzenie, ale okoliczności w czasie wojny itp. pozostaną dla kowalskiego nieznane. Spraw z tego stulecia nie potrafią niby ogarnąć, nie wiemy wielu rzeczy, niby technologia nam nie pozwala zbadać pewnych rzeczy sprzed kilku lat, a co my możemy wiedzieć co było 70 lat temu? już nie wspominając o tym co było dalej. Gówno wiemy i wdupie byliśmy i jesteśmy nikim dla takich spraw jak działania militarne w jakichś krajach już nie wspominając o układach międzynarodowych, gdzie każdy przykłada rękę do tych zabójstw... Państwo skąd ma kasę? z naszych kieszeni... za co tam wysyła żołnierzy? i też polskich żołnierzy, układy na które nie ma rady. Wyciągają z nas kasę, wysyłają mięso armatnie żeby zabijać innych dla kasy..

I to wszystko dzieje się na naszych oczach i "oczach Boga wszechmogącego"... i tak się patrzymy jak wybija się ludzi dla pieniędzy i to za nasze pieniądze, bez naszej zgody i wiedzy według zasad demokratycznych -"mówisz co chcesz, a robisz co ci każą".
Zgłoś
Avatar
SilesianHunter 2012-07-13, 17:30
Strasznie realistyczne te gry są teraz. Ciekawe czy na padzie ciśnie czy na klawiaturze. I niech lepiej zrobi reinstalkę TeamSpeak'a bo charczy jak dziwka po tygodniowym maratonie.
Zgłoś