18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
CrazyChocolate 2012-07-11, 23:16
I na chuj do nich strzela? Amerykaniec pieprzony...pchają się tam gdzie ich nie trzeba...
Zgłoś
Avatar
~Ludomir 2012-07-11, 23:23
To że w Afganistanie można się nieźle rozerwać nie jest żadną nowością. Wiedzą o tym Anglicy którzy od kilku wieków się tam wykrwawiali no i nie jeden rusek się w tym kraju rozerwał.
Zgłoś
Avatar
G................9 2012-07-11, 23:29 39
Napierdalać, napierdalać, nagrywać filmy. Ropa, ropa, ropa!!!!
Zgłoś
Avatar
Fap Fap 2012-07-11, 23:41 5
Strzelanie do samochodów, które po chwili wybuchają... Od razu przypominają się czasy GTA : ]
Zgłoś
Avatar
M................h 2012-07-12, 0:26
Jaka jest najlepsza rozrywka na bliskim wschodzie? C4

Swoją drogą bezsensowne są te wszystkie wojny... każdy tylko zabija innych w imię plastikowych ideałów, które szybciej ulegają destrukcji niż kruche ludzkie życie idealisty walczącego po jakiejkolwiek stronie barykady. Jak na dłoni widać jak system danego kraju wyszkolił sobie swoje marionetki.
Zgłoś
Avatar
trzyha3 2012-07-12, 8:52
@ Mateh

" Swoją drogą bezsensowne są te wszystkie wojny... każdy tylko zabija innych w imię plastikowych ideałów, które szybciej ulegają destrukcji niż kruche ludzkie życie idealisty walczącego po jakiejkolwiek stronie barykady. Jak na dłoni widać jak system danego kraju wyszkolił sobie swoje marionetki. "

Co ku*wa ?! Przecież im o ropę chodzi, cała ta "walka" z terroryzmem to przykrywka.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-07-12, 10:10
A ja się, kurwa, zapytam po raz kolejny, czemu hamburgery nie jadą szerzyć demokracji do Korei Płn.?
Ropę by trza im tam podrzucić pod Pjongjang to zaraz się zlecą
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-07-12, 10:12 2
~Sklej napisał/a:

A ja się, kurwa, zapytam po raz kolejny, czemu hamburgery nie jadą szerzyć demokracji do Korei Płn.?
Ropę by trza im tam podrzucić pod Pjongjang to zaraz się zlecą


Bo korea ma w chuj wojska i atomówki, jeszcze wpierdol by zgarnęli, bezpieczniej na brudnych chowających się po jaskiniach
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-07-12, 10:15
A ja pytam, dlaczego ich nie ma jeszcze w Syrii?!
Zgłoś
Avatar
damon358 2012-07-12, 10:19 1
Jezu to jak w Call of Duty wygląda. Najlepsze jest to że technologie UAV (Samolotów bezzałogowych) były używane już w latach 80', a dopiero ostatnio się nimi zaczęli ludzie jarać
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2012-07-12, 10:47
mogl bym takie filmiki godzinami ogladac
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-07-12, 10:49 1
tupolej napisał/a:


Bo korea ma w chuj wojska i atomówki, jeszcze wpierdol by zgarnęli, bezpieczniej na brudnych chowających się po jaskiniach


To też, ale słyszałem gdzieś, że armia hamerykańska technologicznie wielokrotnie przewyższa każdą armię na Ziemi. Jeśli to prawda to myślę, że Korea nie byłaby dla nich większym wyzwaniem... Oczywiście mam prawo się mylić :]
Zgłoś
Avatar
matek38 2012-07-12, 11:02
trzyha3 napisał/a:

@ Mateh

" Swoją drogą bezsensowne są te wszystkie wojny... każdy tylko zabija innych w imię plastikowych ideałów, które szybciej ulegają destrukcji niż kruche ludzkie życie idealisty walczącego po jakiejkolwiek stronie barykady. Jak na dłoni widać jak system danego kraju wyszkolił sobie swoje marionetki. "

Co ku*wa ?! Przecież im o ropę chodzi, cała ta "walka" z terroryzmem to przykrywka.



Gdzie ty ku*wa masz w Afganistanie rope ??
Zgłoś
Avatar
s................y 2012-07-12, 11:03
W Syrii? Chyba raczej czemu nie ma ich w Izraelu który morduje aktualnie najwięcej ludzi, a przepraszam to temat tabu, przecież wg. mediów: Palestyńczycy i inne pierwotne nacje tych terenów mordują się na wzajem zwalając winę na Izrael, który wpuszcza jedną delegację za drugą poświadczając tym zachowaniem brak programów nuklearnych, broni chemicznych i biologicznych...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie