18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
T................2 2012-11-13, 22:37 8
Nie dowcip tylko stwierdzał fakty.
Zgłoś
Avatar
WhoCoKaman 2012-11-13, 22:38 1
Wszyscy na około tego świadomi, ale oczywiście tylko u nas w mediach jest powiedziane, że P. Tusk wyciągnął Polskę z kryzysu.

Zrobić czystkę w rządzie, nikogo z starego ustroju.
Zgłoś
Avatar
mesiash 2012-11-13, 22:42 30
Dowcip przedni. Bardzo się uśmiałem. Pokazuje dlaczego warto oglądać w oryginale i na jakim poziomie są osoby, oglądające SP z polskimi napisami.
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-11-13, 22:48 2
mesiash napisał/a:

Dowcip przedni. Bardzo się uśmiałem. Pokazuje dlaczego warto oglądać w oryginale i na jakim poziomie są osoby, oglądające SP z polskimi napisami.

chwilke sie zastanawiałem, bo w sumie nie wiem o co Ci chodzi czy pijesz do mnie, oczywiście wiem że oryginał w żaden sposób nie nawiązywał do naszego premiera, tylko po prostu rozśmieszyło mnie tłumaczenie i od razu o sadolu pomyslałem ;]
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-13, 22:56 9
Też to zauważyłem jak oglądałem, tłumacz dojebał po całości, piwo

mesiash napisał/a:

Dowcip przedni. Bardzo się uśmiałem. Pokazuje dlaczego warto oglądać w oryginale i na jakim poziomie są osoby, oglądające SP z polskimi napisami.



A Twój post sprzed 13 minut w innym temacie, pokazuje za to na jakim poziomie jesteś Ty, który nie ma o czymś pojęcia, a pierdoli jak połamany.

mesiash napisał/a:

Nie twierdzę że Olejnik jest dobrą reporterką, raczej słabą, ale dobrze kiedyś wyglądała i chciała gadać o polityce więc się tym zajmuje. Nie chcę też twierdzić że posłowie to idioci, w końcu jest wśród nich wielu wybitnych ludzi.

Ale nawet nie oglądając tej dyskusji w ciemno stwierdzam że pani Monika była tą mądrzejszą w dyskusji.

Zgłoś
Avatar
Echis 2012-11-14, 0:08
@mesiash
Dziwny jesteś... Boję się ciebie...
Zgłoś
Avatar
rimogyz 2012-11-14, 8:53
Słabe jak amerykańskie piwo. Jeszcze trochę, a pojawią się jednostki twierdzące, że rozwolnienie też im Tusk spowodował.

Polityk słaby, niemerytoryczny, klasyka 'elastyczności dla sondaży'. Ale prawda taka, że wszyscy oni nas w du... jadą bez poślizgu - ci, według niektórych, jedyni sprawiedliwi również.
Zgłoś
Avatar
mesiash 2012-11-14, 8:54 1
@Peter patriae
Schlebiasz mi sprawdzając mnie w ten sposób.
Nie mam czasu żeby się rozpisywać, ale z nas dwóch to Ty się zachowujesz jakbyś posiadał wiedzę absolutną, podczas gdy w dużej mierze jest to tylko powtarzanie pustych hasełek (odsyłam do Twojego ostatniego postu z tego samego tematu, który tu przytoczyłeś).
Zgłoś
Avatar
dth 2012-11-14, 9:13 3
@mesiash
Jeśli nie było w oryginale takiego tekstu, to tylko dobrze świadczy to o tłumaczu. Lokalizacja powinna odnosić się do wydarzeń i postaci które są albo przynajmniej mogą być znane osobom oglądającym. Nie wiem czy ktokolwiek uśmiechnąłby się gdyby w tłumaczeniu pojawiło się nazwisko jakiegoś amerykanina, którego nikt w Polsce nie zna. Nie ma chyba nic gorszego niż tłumaczenie słowo w słowo.
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-14, 9:28
też se otworzę notatnik z napisami i zmienie jedną linijke

zrobie screena i będzie świadczyć dobrze o polakach.
Zgłoś
Avatar
MCL 2012-11-14, 9:31
Dlatego nie ogląda polskich subów, są po prostu słabe i mierne żarty twórców wszyscy wciskają tam gdzie nie trzeba jak Strassburger w Familiadzie.
Zgłoś
Avatar
Klamot 2012-11-14, 9:51 1
Grande pozdro dla ludzi oglądających South Park z polskim tłumaczeniem
Zgłoś
Avatar
MMAchu 2012-11-14, 12:16
Z ciekawości zajrzałem, jeśli ktoś chce sprawdzić 8:28 w tym odcinku, napisy napisami... W oryginale nie pada takie stwierdzenie
Zgłoś
Avatar
maliniak_17 2012-11-14, 15:53
W każdym kraju gdzie puszczają Southpark jest inaczej. We Francji w tłumaczeniu by powiedzieli że to Hollande ich rucha, w Rosj Putin, w USA Obama a Białorusi że Łukaszenko. Tylko że w różnych krajach byłyby inne skutki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie