18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Naziskin Vs. Skinhead
sumkoski • 2009-12-30, 16:41




"Żaden prawdziwy skinhead nie jest rasistą. Bez jamajskiej kultury ruch skinhead by nie istniał. To ich kultura razem z kulturą brytyjskiej klasy robotniczej ukształtowała ruch skinhead w to czym on się stał", powiedział Roddy Moreno, wokalista kultowego zespołu The Opressed oraz inicjatorem ruchu pod nazwą S.H.A.R.P.(Skinheads Against Racial Prejudice - Skinheadzi Przeciwko Uprzedzeniom Rasowym).
Zgłoś
Avatar
nbk 2009-12-30, 16:51 6
ludzie nie mogą ogarnąć tego, że nazi skinhead to tylko pojebany stereotyp. nie wydaje mi się, żeby pierwsi skinheadzi- jamajscy robotnicy mieli poglądy nazistowskie, rasistowskie lub inne równie popierdolone.
Zgłoś
Avatar
Matuus 2009-12-30, 16:53 1
Mhm, są jeszcze SHARP'i w Polsce, nawet nie mało, faktycznie - wyglądają jak skini, tylko nie napierdalają kogo popadnie i słuchają troszkę innej muzyki - Oi i Ska

Tak czy siak, popierdoleńcy, tak samo jak Ci, którzy zniszczyli w ostatnich latach żydowskie zabytki w moim mieście.
Zgłoś
Avatar
Keyos77 2009-12-30, 17:06 4
no mnie to rozbraja jak można popierać ideologie która wyniszczyła nasz kraj i o mało nie doprowadziła do unicestwienia jego obywateli, naprawde trzeba mieć IQ na poziomie ogórków w piwnicy
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-12-30, 17:06
Freaqs napisał/a:

którzy zniszczyli w ostatnich latach żydowskie zabytki w moim mieście.



Arbeit macht frei ?
Zgłoś
Avatar
nbk 2009-12-30, 17:07 1
sharp'i to są skini. naziole w glanach z łysymi łbami to z reguły dresy, które chcą się bić w imię wyższych ideologii. te pajace to zwykli boneheadzi.
Zgłoś
Avatar
grigori 2009-12-30, 17:11
stereoptypy jakie byly, takie zostana. trudno bedzie przekonac ciemna mase ze nazisci i skinheadzi to jednak kompletnie co innego.

w ogole to fajna grafika, tylko jedno ale... FOSTERS??? bez jaj
Zgłoś
Avatar
Borek91 2009-12-30, 17:14 3
grigori w Australii tez sa skinheadzi A ja sie ciesze, ze nie jestem sam w uswiadamianiu ludziom, ze skinhead to nie naziol
Zgłoś
Avatar
grigori 2009-12-30, 17:16 1
ps. rozjebuje mnie jeszcze jak lyse gowna, dra sie "Oi Oi", jak okladaja sie z punkami.... chyba za bardzo nie wiedza o co kaman z tym "Oi"

@Borek91, nie chodzi mi o to ze w australii nie ma skinheadow, tylko o to, ze fosters to gowniane "piwo"
Zgłoś
Avatar
Issander 2009-12-30, 17:27 37
a Was jeszcze rzeczywistość nie uświadomiła, że w takim kraju jak Polska wszystkim subkulturom chodzi o jedno: mieć kolegów do picia i inną subkulturę, której przedstawicielom można najebać, a 95% członków to pozerzy?
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-12-30, 17:33 1
Issander napisał/a:

a Was jeszcze rzeczywistość nie uświadomiła, że w takim kraju jak Polska wszystkim subkulturom chodzi o jedno: mieć kolegów do picia i inną subkulturę, której przedstawicielom można najebać, a 95% członków to pozerzy?


Nareszcie jakaś sensowna wypowiedź.
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2009-12-30, 17:36 14
Cytat:

a Was jeszcze rzeczywistość nie uświadomiła, że w takim kraju jak Polska wszystkim subkulturom chodzi o jedno: mieć kolegów do picia i inną subkulturę, której przedstawicielom można najebać, a 95% członków to pozerzy?


Z wyjątkie emo... Oni są zbyt pizdowaci, żeby komukolwiek zajebać
Zgłoś
Avatar
Rysio88 2009-12-30, 17:36 3
Skinhead nazista to tzw. bonehead.
A szara masa twierdzi, że każdy skin to naziol tudzież Młodzież Wszechpolska.

Wystarczy troszku się zainteresować - w GB widziałam Murzynów ubranych po 'skinheadowskiemu' - tzw. sharpy, szarpy, jak wyżej.
Co śmieszne, istnieją także komunistyczne ugrupowania skinheadów.
Zgłoś
Avatar
nbk 2009-12-30, 17:37 1
Issander, teraz tak. ostatnio zapanowała moda na należenie do jakiejś subkultury. ale kiedyś tak nie było. i znowu też nie uogólniajmy, bo są ludzie dla których liczy się idea.
Zgłoś
Avatar
sumkoski 2009-12-30, 17:43
Rysio88,
Kod:
Co śmieszne, istnieją także komunistyczne ugrupowania skinheadów.
oni nazywaja sie RASH(Red Anarchist Skinheads) i oni wcale nie sa śmieszni.. :/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie