18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
zairland 2017-03-21, 21:48
@Black-Sheep Ale póki co to komunizm stworzył same państwa totalitarne, gdzie przeciwników zgładzano na równi z terytoriami faszystowskimi/nazistowskimi, a jeśli się mylę to pokaż mi państwo które nie mówiło że jest komunistyczne i które nie było totalitarne. Więc przestań pierdolić o wspaniałości jednego systemu nad drugim tylko dla tego że to inny system. Pojmij że to ludzie są kurwami które dla władzy pod każdym sztandarem będą usuwać tych niewygodnych.
Zgłoś
Avatar
Clarx 2017-03-21, 23:03 1
każdy system ssie, zajmijcie się czymś innym.

Nie wymyślono jeszcze dobrego systemu bo ludzie to gówno.

Lepiej pouczcie sie trochę matmy i zacznijcie pracować dla NASA, zostańce projektantami samochodów, cokolwiek kurwa co
popchnie ten smutny Świat do przodu.
Zgłoś
Avatar
hell.no 2017-03-22, 8:07
mygyry napisał/a:


Może się mylę, ale czy wiesz że u nich swastyka to od setek lat symbol szczęścia? Bo zdaje się, że właśnie z tego regionu ten symbol się wywodzi...



Nie mylisz się, i nie tylko u nich. Nazi byli po prostu tacy wspaniali, że nawet cudzy symbol sobie przywłaszczyli.
Zgłoś
Avatar
BaranR 2017-03-23, 22:03
Swastyka niemiecka ta zła i której wszyscy się boją i na nią plują to czarny symbol w białym kole na czerwonej fladze! I to właśnie to zestawienie kolorów itd. robi z niej straszliwy symbol Hitlerowskich Niemiec z okresu II WŚ.
Swastyka indyjska ma w sobie jeszcze 4 kropki natomiast nie wiem czy wiecie i tu uwaga będzie szok dla co niektórych:
Fińskie Siły Powietrzne do dzisiejszego dnia mają w swojej fladze swastykę i są z tego dumne.

Zgłoś
Avatar
t1ger_delta 2017-03-27, 8:30
Black-Sheep napisał/a:

Nawet jak oberwie nie szkoda mi takich prawackich śmieci, naziolom zawsze można dać w mordę.



Film pokazuje, że quasitolerancyjna lewica ocenia ludzi po ubiorze. W Polsce za podejrzenie bycia z "prawicowych mediów" gość został poszczuty psem. Kto tu jest prawdziwym faszystą?
Zgłoś