18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Oglądając temat z need for speedem z Tajwanu czy innej Japoni przypomniał mi się filmik, który widziałem kiedyś na necie o podobnej tematyce, tyle że działo się to w Warszawie. Przejazd z cargo pod kolumnę.

Muzyka lecąca w samochodzie to Ian Carey - Get Shaky ( Radio Edit )



Ogólnie nie pochwalam, ale akcja w 5:30 jest piękna.
Zgłoś
Avatar
pitarturbull1987 2011-05-21, 17:40 1
widać że chłopaki mieli gówno w gaciach... nawet słowa nie pisnęli żeby ich kto nie rozpoznał
Zgłoś
Avatar
kratek71 2011-05-21, 17:53 1
mam kilka pytań...

- co to za auto..

- jaka jest srednia predkosc jazdy ? na tym filmiku bo nie widac zabardzo

- czy ich złapali ...

a od siebie to.... raczej tak bym nie zrobił bo...znajac moje szczescie przy drugim czerwonym swietle suka by juz za mną goniła ; d
Zgłoś
Avatar
golip 2011-05-21, 18:12
Łeeee tam nikt nie zginął
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2011-05-21, 18:13 48
Wystartował z cargo, leci żwirki i wigury cały czas prosto, potem raszyńska cały czas prosto, na placu zawiszy skręca w aleje jerozolimskie i znów cały czas prosto, potem na rondzie dmowskiego skręca w marszałkowską i rura prosto, następnie skręca w aleje solidarności i film się urywa.

Nie pokazał nic prócz debilizmu, nie dość że cały czas jechał prosto to jeszcze na jednym z najgorszych skrzyżowań na ochocie (żwirki i wigury z racławicką) przejechał na czerwonym co było totalnym debilizmem gdyż z racławickiej w nocy na mokotów jest długa prosta którą motocykliści lubią zapierdalać.

Zanim jakiś debil umieści taki filmik na necie niech pokaże chociaż jakieś umiejętności a nie typowy skrajny debilizm.
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2011-05-21, 18:14 5
kratek71 napisał/a:

mam kilka pytań...

- co to za auto..

- jaka jest srednia predkosc jazdy ? na tym filmiku bo nie widac zabardzo

- czy ich złapali ...



-Toyota Supra Turbo (MK3)

-Średnia prędkość to 180 mniej więcej, na youtube jest trochę lepsza jakość i było widać licznik.

-Tego to nie wiem
Zgłoś
Avatar
mario-s3 2011-05-21, 18:29 1
WOW!!!!!! Pierwszy raz w Polsce widze taką gładziutką, bez żadnych dziur drogę.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-05-21, 18:29 20
fake to nie warszawa tylko jakaś toyota, i co załatwiłem was teraz,
Zgłoś
Avatar
name01 2011-05-21, 21:03 3
pitarturbull1987 napisał/a:

widać że chłopaki mieli gówno w gaciach... nawet słowa nie pisnęli żeby ich kto nie rozpoznał



ty byś piszczał na każdym zakręcie
Zgłoś
Avatar
Żydołak 2011-05-21, 21:17 3
I przez takie łyse kurwy w golfach 3 giną normalni ludzie!
Zgłoś
Avatar
Lew 2011-05-21, 21:59 3
Cwaniaki w nocy w dość małym ruchu to każdy może się popisać swoją pro inteligencją i pro autem od tatusia.

Nie popieram takich "rajdów".

Wolę zapłacić za wjazd na jakiś tor i tam się wyżyć niż narażać życie innych.
Zgłoś
Avatar
abi14 2011-05-21, 23:39 10
"Ogólnie nie pochwalam, ale akcja w 5:30 jest piękna. " Co tutaj kurwa jest pięknego w 5:30? Chyba ten tramwaj...
Zgłoś
Avatar
JozinZBazin 2011-05-22, 9:43 16
Buahaha Need For Speed dla ubogich. Byle debil potrafi wcisnąć gaz do dechy na prostej. Koleś nie pokazał żadnych umiejętności prócz debilizmu, szczególnie w rzecznej 5:30 - gdyby ktoś mu przechodził po pasach za tramwajem to godzinę później płakałby na komendzie na ramieniu mamusi.
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2011-05-22, 11:42
To się na prawdę znalazło na głównej, czy wciąż oglądam poczekalnię? Przecież tu nie ma nic ciekawego -.-' Need For Speed? Nie no pogratulować filmiku, miło, że pokazaliście nam wszystkim jak można się w nocy "piernąć" po prostych ulicach Wawki. Ekscytujący filmik, trzymający w takim napięciu, że 3 razy robiłem pod siebie. Do tego kupa śmiechu, z przewagą kupy. Już nie będę wspominał o przejechaniu na czerwonym, co było równoważne z zachowaniem bezmózgiego yetiego. No sory gregory, ale kurwa przesadziłeś :/

Ps. Uff... poczekalnia, jest jeszcze nadzieja, na dobre filmiki na głównej.
Zgłoś
Avatar
m................r 2011-05-22, 12:11
shit i tyle
z NFS ma to tyle wspólnego co Modern Talking z AC/DC
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie