18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Need for Speed Wrocław
Dżepetto • 2023-08-24, 12:36
Jedyne 50 punktów i 3200 zł mandatu otrzymał 24 letni Ukrainiec, który we Wrocławiu kierując BMW popełnił wiele wykroczeń, min. wyprzedzanie na przejściu czy przekroczenie prędkości. Za swoje zachowanie odpowie również przed sądem.

Zgłoś
Avatar
mit2 2023-08-25, 0:14 1
Powinni szoszona powiesić na przejściu granicznym Polski z upadliną z tabliczką "jeździj jak człowiek bo skończysz jak ja".
Zgłoś
Avatar
Seligos 2023-08-25, 0:20
Czy Ukrainiec czy Polak za taką jazdę po tej konkretnej drodze (jeżdżę po niej praktycznie codziennie) powinien mieć bransoletki na łapach. Buractwo kupuje sportowe fury i nagle myślą że są jak Vin Diesel i po mieście w godzinach szczytu wyścigi. Podpowiadam: poza zabraniem prawa jazdy, to młody obywatel wygląda na zdolnego do służy wojskowej więc niech wypierdala bronić swojej ojczyzny! Tam może czołgiem zapierdalać ile chce.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-08-25, 0:31 2
Już widzę jak od jutra jeździ tramwajem bo stracił lejce kupione na bazarze w Kijowie za wytłaczarkę jajek.
W stolicy sporo takich cwaniaków się rozbija. Ostatnio jak jednemu kazałem wypierdalać na parking zamiast stać na zakazie na jednokierunkowej to zaczął mnie od rasistów wyzywać. Widlarze myślą, że oni to już inna rasa
Napierdalać to barachło trzeba bo niedługo na łeb wejdą
Zgłoś
Avatar
maciek232 2023-08-25, 0:38
a co on, na front tak sie spieszy
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-08-25, 3:51 1
Mindfuck napisał/a:

na wykopie juz tak brzydko nie powiesz na brata ukraińca, wykop przejęty przez penery szoszońskie, ban bez pytan i ostrzeżen plus czyszczenie postów zasypane artykułami z wyborczej gówno


Bardzo fajnie by było tak zrobić i na Sadolu. Jakiś menedżer w Internet Research Agency zauważył że mamy dział nt. wojny ukraińskiej, i wysłał cały zespół skurwieli trollów, nawet nie patrząc że jak na ilość czytelinków Sadol wcale taki duży nie jest. Stąd takie zatrzęsienie kacapskiej swołoczy którzy nawet nowych określeń polskiego języka nie znają.

Wania jakbyś słownik gwary przeczytał byś wiedział że "szoszon" to cygan a nie ukrainiec.

A tak przy okazji: co u was na korytarzu gadają o tym że szefa wam właśnie zesztrzelili?
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-08-25, 4:11
A nie lepiej byłoby to pod ścianę i odstrzelić ścierwo? mniej papierologii
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-08-25, 7:08
majeńka napisał/a:

Bardzo fajnie by było tak zrobić i na Sadolu. Jakiś menedżer w Internet Research Agency zauważył że mamy dział nt. wojny ukraińskiej, i wysłał cały zespół skurwieli trollów, nawet nie patrząc że jak na ilość czytelinków Sadol wcale taki duży nie jest. Stąd takie zatrzęsienie kacapskiej swołoczy którzy nawet nowych określeń polskiego języka nie znają.
Wania jakbyś słownik gwary przeczytał byś wiedział że "szoszon" to cygan a nie ukrainiec.
A tak przy okazji: co u was na korytarzu gadają o tym że szefa wam właśnie zesztrzelili?



Wysyp kacapSSkiego gówna jest przerażający, ale mam nadzieję, że ktoś z tym porządek zrobi
Zgłoś
Avatar
jbćTalmud 2023-08-25, 11:31
a to qwa banderolska.
Zgłoś
Avatar
banderas 2023-08-25, 12:37
Zamienić narzędzie zbrodni z BMW na kałacha, won z Polski, kopa w dupę i na front
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-08-25, 12:40 3
majeńka napisał/a:


Wania jakbyś słownik gwary przeczytał byś wiedział że "szoszon" to cygan a nie ukrainiec.



Szoszon bo jak ukraińca zapytasz co odjebał to odpowie: "Szo? Szo?"
Cygan to zwykły brudas, gruzożerca itp
Zgłoś
Avatar
jackulla 2023-08-25, 13:59
Polcjant jest do wychwycenia, zatrzymania, przedstawienia jaki jest powod zatrzymania i nalozenia mandatu lub przekazania sprawy do sadu. Policjant powinien zachowac dla siebie ocenianie moralne wykroczenia lub komenatrze typu " ulica to nie jest tor wyscigowy". W angli naodpierdalalem i policjant ograniczyl sie tylko do zatrzymania mnie, i doprowadzenia na komisariat. Zero traktowania z góry - pelna profeska
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2023-08-25, 15:57 2
Odesłać gnoja na front, po co traktować takich jak ludzi?
Zgłoś
Avatar
WielkiIWspanialy 2023-08-26, 2:46
maxkulczyk napisał/a:

mogli, mogli ale nie zrobili , poza tym Jebać upalinca, tak to może sobie po swojej wiosce na ukrainie jeździć.



Mogli i powinni. Ciekawe co by powiedzieli jakby w polowie rajdu jebnal kogos na pasach
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2023-08-26, 15:20 2
majeńka napisał/a:

Bardzo fajnie by było tak zrobić i na Sadolu. Jakiś menedżer w Internet Research Agency zauważył że mamy dział nt. wojny ukraińskiej, i wysłał cały zespół skurwieli trollów, nawet nie patrząc że jak na ilość czytelinków Sadol wcale taki duży nie jest. Stąd takie zatrzęsienie kacapskiej swołoczy którzy nawet nowych określeń polskiego języka nie znają.
Wania jakbyś słownik gwary przeczytał byś wiedział że "szoszon" to cygan a nie ukrainiec.
A tak przy okazji: co u was na korytarzu gadają o tym że szefa wam właśnie zesztrzelili?



przepraszam bardzo kurwiu bezczelny, czy Ty mnie właśnie nazwałeś ruskim? Wypierdalaj na wschód, jebać jednych i drugich, jebanych kacapów i drugich kacapów tylko że chcących do unii, pluję na jednych i drugich po równo, zabieraj pod pachę i wykurwiaj na kamczatkę

majeńka napisał/a:

majeńka
Wiek: 83
Dołączyła: 23 Wrz 2022



darek1234 napisał/a:

darek1234
darek
Wiek: 53
Dołączył: 10 Wrz 2022



i to ja jestem kurwa trollem? XD skurwiałe śmiecie
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-09-05, 21:14 1
Dziwne zjawisko, czyżby wajcha poszła już w drugą stronę i policja nie musi już tuszować występków UPAdlińców
Zgłoś