18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Need for Speed Wrocław
Dżepetto • 2023-08-24, 12:36
Jedyne 50 punktów i 3200 zł mandatu otrzymał 24 letni Ukrainiec, który we Wrocławiu kierując BMW popełnił wiele wykroczeń, min. wyprzedzanie na przejściu czy przekroczenie prędkości. Za swoje zachowanie odpowie również przed sądem.

Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-08-24, 12:41 19
Dobre. Jechali za nim i zbierali mandaty? Przecież powinni go zatrzymać po 1 wykroczeniu.
Zgłoś
Avatar
Don_Max 2023-08-24, 12:45 146
Bambrych napisał/a:

Dobre. Jechali za nim i zbierali mandaty? Przecież powinni go zatrzymać po 1 wykroczeniu.



mogli, mogli ale nie zrobili , poza tym Jebać upalinca, tak to może sobie po swojej wiosce na ukrainie jeździć.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2023-08-24, 12:46 33
I ja liczę że te jebane wolne sądy , konstytucją i papay dopierdolom mu te 30k PLN kary.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2023-08-24, 12:50 67
super ! jak nie potrafi się dostosować to jeszcze deportacja
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-08-24, 12:53 30
TRQPL napisał/a:

ja liczę że te jebane wolne sądy...dopierdolom mu te 30k PLN kary.


Wolne są w chuj, proces będzie się wlekł całe lata. banderowcy zdążą Ukrainę odbudować.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-08-24, 12:53 24
maxkulczyk napisał/a:

mogli, mogli ale nie zrobili , poza tym Jebać upalinca, tak to może sobie po swojej wiosce na ukrainie jeździć.



Nie wiedzieli, że upadlina w środku więc lecieli na rekord. Jakby wiedzieli to by po 1wszym go złapali bo wiedzieliby, że i tak nie zapłaci.
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-08-24, 13:03 4
Marka zobowiązuje
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-08-24, 13:13 5
„24 letni Ukrainiec, który we Wrocławiu kierując BMW”

Brednie. BMW kieruje Oliver Zipse i jest on Niemcem. ;>

flejtuch napisał/a:

Marka zobowiązuje



E, tam. Samochody tej marki są bardzo dobre. Tylko kierujący im się różni zdarzają.

ukryta treść
Kiedyś idioci twierdzili, że fordy przyciągają bandytów, potem, że ople, teraz czepiają się beemek - a prawda jest taka, że marka nie ma znaczenia, przyczyną problemów jest idiota za kierownicą, bez względu na markę. Z podziałem na marki lista wypadków (procent wypadków powodowanych prez kierujących) wygląda interesująco: Volvo 32%, Skoda 31%, Toyota 30%, Mazda 30%, Ford 29%, Seat 29%, Honda 29%, Nissan 29%, Peugeot 28,5%, Opel 28%, Renault 28%, Audi 28%, BMW 27%, Mercedes-Benz 27%, Volkswagen 26%, Fiat 26%, Citroen 23%... Więc nie ma bata - co cwarty czy co trzeci kierujący pojazdem dowolnej marki statystycznie powoduje wypadek. Więc wszyscy są groźni, nie ma bezpiecznych firm.
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2023-08-24, 13:20 8
Jak kundle chcą się pokazać to kamerka na sierści zawsze działa, jak coś odjebią to zawsze wyłączona lub niesprawna była. Kundle zamiast po pierwszym wykroczeniu zatrzymać to jak łajdackie prostytutki zbierały kase. Na szczęście po zweryfikowaniu kierowcy BMW nie mam do nich w tym wyjątkowym wypadku pretensji. Jebać i psy i UPA. Chyba, że przyjechał tu uczciwie pracować. Ale respekt trzeba mieć mimo wszystko, a nie robić dziki wschód na drodze.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-08-24, 13:25
SkoPio1 napisał/a:

„24 letni Ukrainiec, który we Wrocławiu kierując BMW”
Brednie. BMW kieruje Oliver Zipse i jest on Niemcem. ;>
E, tam. Samochody tej marki są bardzo dobre. Tylko kierujący im się różni zdarzają.



Tak to sformułowałeś, że wychodzi, że kierowcy tych marek powodują około 500% wypadków.
Zgłoś
Avatar
maniek669 2023-08-24, 13:28 7
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Jak kundle chcą się pokazać to kamerka na sierści zawsze działa, jak coś odjebią to zawsze wyłączona lub niesprawna była. Kundle zamiast po pierwszym wykroczeniu zatrzymać to jak łajdackie prostytutki zbierały kase. Na szczęście po zweryfikowaniu kierowcy BMW nie mam do nich w tym wyjątkowym wypadku pretensji. Jebać i psy i UPA. Chyba, że przyjechał tu uczciwie pracować. Ale respekt trzeba mieć mimo wszystko, a nie robić dziki wschód na drodze.



kundel to cię zrobił
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-08-24, 13:53 3
SkoPio1 napisał/a:

„24 letni Ukrainiec, który we Wrocławiu kierując BMW”

Brednie. BMW kieruje Oliver Zipse i jest on Niemcem. ;>



I nawet Velture wyszedł na durnia
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2023-08-24, 14:37 1
Niemiec czy ukrainiec , na front. Kto w Polsce sie bedzie panoszyl to na front bedziemy wysylac.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-08-24, 14:42 26
Obywatel Ukrainy powinien być zglebiony, skuty i zatrzymany na 3 miesiące, a nie siedzieć sobie i pierdolić farmazony. Ja nie widzę różnicy między takim zachowaniem, a wymachiwaniem i mierzeniem do przypadkowych ludzi z broni palnej. Każdy na Zachodzie tak właśnie byłby potraktowany.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie