18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
Avatar
Szary_Jeleń Dzisiaj 14:14 1
Dobrze warszafce. Najlepszy przykład, że jak się chce, to można - w tym wypadku spierdolić sobie bezpieczeństwo.
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH Dzisiaj 16:04 1
dobra filmik na fon i jutro ich ukraińscy koledzy dowiedzą się czemu zwalniam 10 z nich.odpowiedzialność zbiorowa.

skurwysyny i tak mi kradną narzędzia z warsztatu a kwota przekracza już tą którą dostaje od państwa za zatrudnienie tych skurwysynów.

gruziński hasz mi wciskali, heroinę (kurwa skąd oni mieli dostęp -ja dobrego haszu w Polsce od lat nie widziałem), nawet mi gnoje swoje żony proponowali na noc wypożyczyć jak bym nie miał co robić.

naprawdę oni u nas w kraju zrobią burdel bo u nich już jest wszystko rozjebane.
Zgłoś
Avatar
Godlike69 Dzisiaj 16:11
Nie interesuje mnie narodowość. Kierowca lekko nieodpowiednie zachowanie ale dzban na pasach to już bydle do kwadratu i powinien bekać za szkody jakie swoim prostactwem uczynił. Nie ma znaczenia czy rajdowiec łamiący przepisy to Portugalczyk, Amerykaniec, Polak, Słowak, Ukrainiec, Japończyk, Australijczyk itp. itd. bo wariatów jest pełno co jeżdżą jak im się podoba ale to należy zostawić policji a samosądy to jedno z największych bydlactw które powinno się ostro karać. A popieranie bydlactwa to kolejny posiom z&&&ania umysłowego.
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 Dzisiaj 16:33
Może Polacy się wreszcie obudzą i zaczną znakować to bydło napisem ukr na czole aby łatwo było ładować na front
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps Dzisiaj 17:47
Nie ma piwa za wiochę. Mentalnym wieśniakom się wydaje że jeśli coś w Polsce nazwą po brytolsku to będzie bardziej prestiżowo.
Warszawa debilu a nie jakieś Warsaw.
Cieka jest granica pomiędzy inter-nacjonalnością a śmiesznością.
Wszelkie anglojęzyczne nazwy są w Polsce nadużywane.
Inni nie będą szanować nas jeśli my nie będziemy szanować się sami.
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH Dzisiaj 20:40
OpenStreetMaps napisał/a:

Nie ma piwa za wiochę. Mentalnym wieśniakom się wydaje że jeśli coś w Polsce nazwą po brytolsku to będzie bardziej prestiżowo.
Warszawa debilu a nie jakieś Warsaw.
Cieka jest granica pomiędzy inter-nacjonalnością a śmiesznością.
Wszelkie anglojęzyczne nazwy są w Polsce nadużywane.
Inni nie będą szanować nas jeśli my nie będziemy szanować się sami.



shut up swój ryj warsaw menie.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps Dzisiaj 20:45
PeterNORTH napisał/a:

shut up swój ryj warsaw menie.



PiotrekPółnoc nie bulgocz!
Zgłoś
Avatar
Lucky_Mariano Dzisiaj 20:59
A reszta baranów kupuje im broń, daje zasiłki, w chujki walą was w rogi frajerzy. Oni mają kasę ale skoro spotkali idiotów co im chcą pomagać....🤣😎 to były, są i zawsze będą szumowiny.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz Dzisiaj 21:33
Ostatnio często jeżdżę wieczorami i w nocy przez Warszawę i mam kurewsko wielką nadzieję, że spotkam was na swojej drodze.
A moja Scania ma ochotę schrupać wasze zderzaki ;D
Zgłoś
Avatar
Razmuser 9 minut temu
ex32 napisał/a:

Dałem piwo za tego typa na pasach z 0:51



Jak to kiedyś w podstawówce było "nowe nie deptane".
P.S. taj to ktoś na wykop do detektywów, może znajdziemy rozwinięcie tematu jak żelus płacze nad porysowanym autem od taty:)
Zgłoś