18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
Avatar
quark 2023-08-13, 18:17 34
Normalny człowiek najpierw pomyśli, później robi, głupi człowiek najpierw robi, później myśli, czarnuch robi i nie myśli.
Zgłoś
Avatar
gnom5 2023-08-13, 18:45 7
Dobrze zrobił
Zgłoś
Avatar
turor 2023-08-13, 19:07 21
Podobno Ochojska już od kliku dni strajkuje pod ta szkołą

BólOdbytu dostał spazmów na zebraniu LGBT jak się dowiedział, że to w końcu czarny białego pobił
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-08-13, 20:17 2
Jebana małpa na pole z bawełną wyjebać go
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-08-13, 20:59 15
Przecież z ryja i tłustej dupy widać, że czarny jest bardziej biały a biały to czarnuch.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2023-08-13, 21:11 14
Gruba świnia widać że jest postrachem 16 latków w okolicznej gównowsi, kierowca pewnie coś burknął żeby mu przestał żreć hamburgery popijając olejem w busie to kozak nie mógł wyjść na pizdę i wywiązała się kłótnia. Na końcu gruby zapomniał że ma 16 lat i dojrzała małpa takich wciąga nosem. Teraz gruby biały gniewny dostał nauczkę i może wyjdzie na ludzi, a asfalt jak straci jedyną pracę do jakiej się nadawał zaćpa się i zdechnie albo kogoś zamorduje bo nie będzie miał hajsu na ćpanie, po czym, o ile nie zginie przez samobójstwo popełnione przez amerykańską policję, trafi do pierdla gdzie się zaćpa i zginie albo zostanie zadźgany w jakiej gównowojence między gównogangami więziennymi.
Zgłoś
Avatar
Ciposzka 2023-08-14, 0:40
Się widocznie durnym rozwydrzonym bachorom przerośniętym należy
Zgłoś
Avatar
Cosmo85 2023-08-14, 9:29 1
Grubasów jebać na równi z czarnuchami. Jak można być nastolatkiem i tak się utuczyć??
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2023-08-14, 10:52 4
No niby czarny, ale ten big majk też nie wygląda na elitę intelektualną. Jeśli myślał, że może do czarnego fikać bo z rówieśnikami mu wychodzi i se nagrabił, to dobrze, że ktoś mu wyjaśnił jak to będzie wyglądać za kilka lat, kiedy rówieśnicy dorosną i takiego otyłego knura każdy będzie klepał. Smalec myśli, że jest silny
Zgłoś
Avatar
beny561 2023-08-15, 10:19 1
A ja mam wrażenie że grubasek nigdy paska na dupie nie miał i dzięki tej akcji będzie miał respekt do dorosłych. Szkoda czarnuszka że dał się sprowokować
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-08-15, 19:42
turor napisał/a:

Podobno Ochojska już od kliku dni strajkuje pod ta szkołą
BólOdbytu dostał spazmów na zebraniu LGBT jak się dowiedział, że to w końcu czarny białego pobił



Nie wiem co wy tam ćpacie, ale dajcie trochę bo widzę, że towar przedni
Zgłoś
Avatar
beeveer 2023-08-16, 16:46
quark napisał/a:

Normalny człowiek najpierw pomyśli, później robi, głupi człowiek najpierw robi, później myśli, czarnuch robi i nie myśli.



czarnuch robi? toś dojebał...
Zgłoś