18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Machol 2024-03-11, 0:29 11
Monczka napisał/a:

kiedy osoba znokautowana zacczyna miec takie drgawki z czym to sie wiąże czy jest to na tyle poważne że moze oznaczac to zgon?



Jak Ci system zaczyna wysyłać losowe sygnały zamiast ogarniać, to tak - niestety, nie wkleisz sobie części zamiennych... Następuje przekwalifikowanie na vegetę.

Tam był kluczowy moment, gdy biała leżała już odcięta, została podniesiona i pierdolnięta tyłem głowy o beton.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-11, 1:03 9
Wycinek z informacji:

According to reports, the victim was critically injured and had to be rushed to the hospital with critical injuries.

The Realstlnews identified the victim as Kailee and said those involved in the fight had met to expressly throw down!

“HAZELWOOD EAST STUDENTS MEET UP TO FIGHT BUT IT TURNS VIOLENT AFTER A GIRL IS LEFT WITH A HEAD INJURY,” the page wrote.


Czyli sama bójka była z winy obu stron, a ktoś kto dobrowolnie uczestniczy w czymś takim to debil, a przewidywalne urazy podpadają pod volenti non fit injuria. Ale mówimy tu o wstrząsie mózgu od ciosu w łep, itp. Walenie głową przeciwnika o beton zaś jest próbą morderstwa; biała w momencie kiedy newsy były pisane była w szpitalu ale próba pewnie skończyła się sukcesem. A nawet jak nie, vegeta to według mnie równoznaczne ze śmiercią.
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2024-03-11, 1:21 1
ale ją rozkurwiła
Zgłoś
Avatar
Cutanoid 2024-03-11, 5:46 3
Zeby tak tak małpa podniosła rękę na Pana?
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-03-11, 6:30 1
ta murzynka ma 15 lat.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-03-11, 6:49 4
Jebane orangutany
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-03-11, 7:55 3
Jakby to była moja córka to bym powystrzelał wszystkich co do jednego , jebane zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
AnalAcrobat 2024-03-11, 9:11 8
Gorylica ma 15 lat. Dostanie za to zabójstwo 25 minut prac społecznych.
Zgłoś
Avatar
MatiLodz 2024-03-11, 9:32 1
zastanawia mnie czemu oni zawsze jak sa w kupie to zaczynaja sie bic miedzy soba? jest jakas solowka dwoch osobnikow to po chwili bije sie wiekszosc miedzy sobą??
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-03-11, 10:18 13
MatiLodz napisał/a:

zastanawia mnie czemu oni zawsze jak sa w kupie to zaczynaja sie bic miedzy soba? jest jakas solowka dwoch osobnikow to po chwili bije sie wiekszosc miedzy sobą??



Podnietka i małpy nie potrafią wytrzymać. Każda musi coś uderzyć albo ukraść.
Zgłoś
Avatar
pilleater 2024-03-11, 10:29 8
Monczka napisał/a:

kiedy osoba znokautowana zacczyna miec takie drgawki z czym to sie wiąże czy jest to na tyle poważne że moze oznaczac to zgon?



Padaczka pourazowa. Drgawki świadczą o krwotoku wewnątrzczaszkowym lub uszkodzeniu struktur mózgu najprawdopodobniej.
Zgłoś
Avatar
miodziot 2024-03-11, 11:03 1
Ponoć dziewczyna nie przeżyła.
Zgłoś
Avatar
mrokussw 2024-03-11, 11:24 3
pilleater napisał/a:

Padaczka pourazowa. Drgawki świadczą o krwotoku wewnątrzczaszkowym lub uszkodzeniu struktur mózgu najprawdopodobniej.



Tak , dziewczyna ma grubo uszkodzony mózg , stan krytyczny prawdopodobnie jak przeżyje to roślina
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-03-11, 11:38 2
Na X piszą, że dziewczyna niestety zmarła.
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-03-11, 11:45 3
Każdy normalny człowiek wie ze jak tak uderzasz czyjaś głowa o beton czy skaczesz po głowie to duże prawdopodobieństwo ze delikwent nie przeżyje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie