18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Nerwowa krowa
Dorik • 2016-07-28, 0:22
jeszcze świeże
nie przerzucajcie na harda bo nawet na fejsie nei usuwają ( nie przesadzajmy)
Zgłoś
Avatar
powoluku 2016-07-28, 11:19 3
Chujowe mięso będzie panie i panowie. Wiem co mówię. Tylko na gulasz albo inne duszone potrawy bo przy smażeniu podeszwa wyjdzie.
Zgłoś
Avatar
MONSTEROFTHECITY 2016-07-28, 14:33 4
To jest ten cały twerking ?
Zgłoś
Avatar
PoliteP 2016-07-28, 14:58 4
Smacznego życzę wszystkim, którzy chcieliby to zjeść. Po zabiciu krowy krew trzeba spuścić, a mięso schłodzić, żeby nie było właśnie takich cudów. Potem masarz może zabierać się za krojenie. Tu jakieś wieśniury porżnęły mięso, jakby ich właściciel gonił i takie są efekty.
Zgłoś
Avatar
boskigry 2016-07-28, 18:47 2
Byloby ciekawie spotkac jakiegos specjaliste od medycyny sadowej z zacieciem naukowym. Z jednej strony macie odnerwienie miesnia. To nie jest to samo co stezenie poubojowe, to pierwsza faza tego stezenia, do ktorego dochodzi na przestrzeni godzin, gdzie wapn wydobywa sie z magazynow komorek miesniowych i kurczy miesnie do 1/3 ich dlugosci. W normalnych warunkach (w zywym organizmie) filamenty wlokien miesniowych sa jak napieta cieciwa luku, maja energie skumulowana i czekaja na wystrzal dyktowany wapniem. Po odnerwieniu dochodzi do wycieku wapnia, ktory zwalnia ta cieciwe, poczatkowo w taki sposob jak na filmie, potem powodujac, ze mieso staje sie obkurczone i niesmaczne (czemu mozna zapobiegac na rozne sposoby).
Zgłoś
Avatar
marecky86 2016-07-28, 20:11
O kurwa mać jaki tam syf.
Tak, znam się
Zgłoś
Avatar
gura87 2016-07-29, 1:41
PANxxxBDSM napisał/a:

No kurwa mać, zrobiłeś mi smak na stek po północy Ale skurwiel z Ciebie Piwko



a gdzie ty widzisz steka?
bo nie widze polędwicy, antrykotu, ani rostbefu?
stek ze schabu bądź żeberek
Zgłoś
Avatar
19_91 2021-11-26, 10:12
Najzwyklejsze ruchy pośmiertne od układu nerwowego
Zgłoś