18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
bania88 2015-11-25, 11:39 1
Jak zawsze bronie motocyklistow, to tutaj niestety ich glupota bije po oczach. W takim szyku jak jechali to mogli z palcem w dupie zajac tylko jeden pas ruchu, ale nie sie kurwa rozsypali pojedynczo na wszystkie pasy. Potem jeszcze kurwy stoja, chyba widac bylo, ze sie czlowiek spieszy! A może do szpitala?! Może matka w domu umiera?! A tu takie kurwy zajma cala ulice i jeszcze cie specjalnie hamuja. Chuj im w dupe.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2015-11-25, 11:57 2
nicemilio napisał/a:

Już tłumaczę bo widzę, że niektórzy nie rozumieją. Mamy tutaj do czynienia z kolumną pojazdów eskortowaną przez policję i w świetle chociażby polskiego prawa nie wolno takiej kolumny wyprzedzać. Po prostu.



Wytłumaczyłeś tym na górze. Ci na dole chyba nie czytali bo dalej nie kumają...
Zgłoś
Avatar
mily1200 2015-11-25, 13:38
@mygyry i cała reszta
Ale po co ten matoł pas zablokował? i tak nim nie jechali

Dla bezpieczeństwa całej grupy? Matoły?
Zgłoś
Avatar
p................2 2015-11-25, 13:44
A jeszcze na koniec jakaś motopizda ze światełkami celowo zajeżdża mu drogę
Zgłoś
Avatar
Kac_r 2015-11-25, 13:54 1
ja pier+ole, jak mnie wkurwiaja te ich pozdrowienia. powoli, majestatycznie, to reka to noga ... jakie to wkurwiajace... jak uposledzeni, albo duze dzieci. brudasy
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2015-11-25, 15:10 1
@up Wszyscy motocykliści to jedna rodzina, jedna subkultura. Nic o nas nie wiesz więc mnie wkurwiasz. Walcie się na ryj niekapujące nic gamonie bo jesteście zbyt głupi albo z zazdrości albo z braku jakiegokolwiek hobby aby zrozumieć innych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Cyxa 2015-11-25, 16:21
Jeżdżę autem, i patrząc na tych idiotów wyżej, stwierdzam że to pierdolone gimbusy nie znające prawa, i nawet do auta nie wsiedli, co najwyżej jako pasażer.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2015-11-25, 16:45 1
Ojciec_Stiffmeistera napisał/a:

@up Wszyscy motocykliści to jedna rodzina, jedna subkultura. Nic o nas nie wiesz więc mnie wkurwiasz. Walcie się na ryj niekapujące nic gamonie bo jesteście zbyt głupi albo z zazdrości albo z braku jakiegokolwiek hobby aby zrozumieć innych ludzi.



Ale pierdolisz. Założę się, że na ręcę masz tatutaż "Kevin" i "Dżessika" patolu.
Zgłoś
Avatar
bzyk1357 2015-11-25, 17:35
Szanowni obrażający.
Tak chce mi się z was śmiać, że o ja pierdolę.
Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2015-11-25, 17:51
Motocykliści w razie potrzeby pomogą, zatrzymają się i zapytają czy wszystko gra, nawet jak spowodują zagrożenie to stać większość na przeprosiny.
Nawet w przypadku kierowców ciężarówek ostatnio takie zjawisko zaczyna występować.
Niestety kierowca osobówki po zajechaniu drogi, gdy go strąbisz, zaczyna szybciutko spierdalać od Ciebie, żeby się przypadkiem nie skonfrontować z Tobą na następnych światłach, przy czym uciekając zmienia pasy bezmyślnie patrząc we wsteczne lusterko czy już dość daleko spierdolił, powodując przy tym kolejne zagrożenie dla innych.

Motopizdeczki mają odrobinę kultury w porównaniu z większością parów w puszkach.
Jeżdżę obydwoma pojazdami ale nie zmienia mi się charakter jak zmieniam pojazd.
Zgłoś
Avatar
Promek 2015-11-25, 19:38 1
mygyry napisał/a:

Ale po co ten matoł pas zablokował? i tak nim nie jechali



Dlatego, ze widac jest to przelot na jakis zlot lub parade do tego obstawione przez policje. A blokowal bo wpierdlajac sie autem, ciagnikiem czy czymkolwiek w grupe motocykli jest niebezpieczne. Wiec jak jedzie taka kolumna z obstawa niebieskich (tu szarych) panow mogl debil zaczekac, ale po co toz to pan i wladca puch na drodze i trzeba byc 5 min szybciej w markecie po cztero-pak piwska....
Zgłoś