18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
TB303 2017-09-27, 16:13 1
Postawienie tego gówna obok takich filmów jak "Ojciec Chrzestny" jest obrazą dla kina
Zgłoś
Avatar
Szpilant 2017-09-27, 19:04 1
Klimaszewski, niegdysiejszy śmieszek z PPE
Zgłoś
Avatar
BenderXXX 2017-09-27, 22:45 1
I dlatego baardzo dawno zrezygnowałem z netlix'a.

Polecam gomovies.co Jak ktoś nie zna angielskiego to bardzo mi przykro ale trzeba było się uczyć.
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-09-28, 7:52 1
Obrazą, to jest zestawienie na jednym wykresie Ojca Chrzestnego i jakiegoś gówna z wallstreet.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-09-28, 8:35 1
Na netflixie są tylko seriale dla gimnazjalistów. Kompletnie nie ma tam co oglądać. Przestałem to płacić bo to żenada.
HBO Go jest dużo lepsze.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-09-28, 8:41 1
Abraxus napisał/a:

Na netflixie są tylko seriale dla gimnazjalistów. Kompletnie nie ma tam co oglądać. Przestałem to płacić bo to żenada.
HBO Go jest dużo lepsze.



cda itp.wychodzą za to taniej i mają szerszą ofertę
Zgłoś
Avatar
P................r 2017-09-28, 15:47 1
Zamiast Full Metal Jacket dawać Ronina i mogę zagrać.
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-09-28, 19:30 2
A widzieliście stronkę filmy.to ? Są nowości,i nawet minionki są tłumaczone przez Czubównę
Zgłoś
Avatar
Timitum 2017-09-28, 22:54
Netflix, to nie ci sami goście co stworzyli 'Dear white people', czyli politycznie poprawną rasistowską nagonkę na ludzi o określonej rasie? Nawet nie mówię o pochodzeniu etnicznym, bo rusek, ja i amerykaniec mamy różne pochodzenia nawet jakby je prześledzić do 5 pokoleń wstecz. Ci goście sugerują, że powinienem pokutować za rasizm. Znam dwóch murzynów, z jednym piłem wódę (ja stawiałem, taka okazja była), a drugi mieszka w afryce i jest profesorem archeologii. Zajebiście jestem cokolwiek winny ze względów rasowych. Nawet nie miałem okazji dyskryminować jakiegoś czarnucha, ale widać Netflix wie lepiej.

To dokładnie taki sam rasizm jak stwierdzenie, że wszyscy czarni to przestępcy. Minus jakiekolwiek uzasadnienie ze strony statystyk.
Zgłoś
Avatar
krz2 2017-09-28, 22:59
Timitum napisał/a:

Netflix, to nie ci sami goście co stworzyli 'Dear white people', czyli politycznie poprawną rasistowską nagonkę na ludzi o określonej rasie? Nawet nie mówię o pochodzeniu etnicznym, bo rusek, ja i amerykaniec mamy różne pochodzenia nawet jakby je prześledzić do 5 pokoleń wstecz. Ci goście sugerują, że powinienem pokutować za rasizm. Znam dwóch murzynów, z jednym piłem wódę (ja stawiałem, taka okazja była), a drugi mieszka w afryce i jest profesorem archeologii. Zajebiście jestem cokolwiek winny ze względów rasowych. Nawet nie miałem okazji dyskryminować jakiegoś czarnucha, ale widać Netflix wie lepiej.

To dokładnie taki sam rasizm jak stwierdzenie, że wszyscy czarni to przestępcy. Minus jakiekolwiek uzasadnienie ze strony statystyk.


co
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2017-09-29, 2:06 3
BenderXXX napisał/a:

I dlatego baardzo dawno zrezygnowałem z netlix'a.

Polecam gomovies.co Jak ktoś nie zna angielskiego to bardzo mi przykro ale trzeba było się uczyć.


Jak ktoś nie zna angielskiego to sobie znajdzie z napisami albo lektorem albo jak ma taki fetysz to kurwa obejrzy gwiezdne wojny z dabingiem na ha be o go...
Ale jesteś mega orydżinalny musiałeś zabłysnąć tym linkiem...ćwiczysz krosfit i jesteś vege oprócz oglądania filmów bez napisów ? Czy po prostu starszy zmywakowy co po roku zapomniał ojczystego języka ?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-09-29, 6:45
MajkelSrajkel napisał/a:

Zamiast Full Metal Jacket dawać Ronina i mogę zagrać.


Ronin zajebisty ale FMJ też. Przecież tam jest tyle śmiesznych scen.
Zgłoś
Avatar
s................d 2017-09-29, 14:08 2
Przyznać się , który kliknął w kółko ?
Zgłoś
Avatar
Momonti 2017-09-29, 22:20
@up
Czułem podpuchę, ale kliknąłem zanim przewinąłem stronkę w dół
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie