18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
F................s 2013-12-15, 13:11 2
Popierdoliło was? "Oba fajne. Mercedes duży, wygodny, swoje kosztuje, z drugiej strony nissan zabawka na tor. Jeden jak i drugi spełnia doskonale swoje funkcje." Piszecie rozprawkę do gima?
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-12-15, 13:21
Mercedesy to szrot
Zgłoś
Avatar
kubakw 2013-12-15, 13:22
Co za czasy żeby s klase do tego używać, ogarnijcie się z tym driftem gdzie nie zajrzysz tam coś bokiem lata.
Zgłoś
Avatar
kacpereczeq12 2013-12-15, 13:33 5
kubakw napisał/a:

Co za czasy żeby s klase do tego używać, ogarnijcie się z tym driftem gdzie nie zajrzysz tam coś bokiem lata.



To już lepiej żeby nażelowane pizdusie biegały za piłką? Weź nie pierdol.
Zgłoś
Avatar
danio1991me 2013-12-15, 13:34
jednak co stara fura to stara fura
Zgłoś
Avatar
maryjanos 2013-12-15, 13:41 1
Nie znałem Miecugowa z tej strony.
Zgłoś
Avatar
paka2000 2013-12-15, 13:42
@Flares Coś przeszkadza? Scrolla Ci ukradli? To z boku masz suwak, tym też możesz na dół zjechać.
Zgłoś
Avatar
maniekslupsk 2013-12-15, 13:57
Mój tico w gazie lepiej idzie
Zgłoś
Avatar
ponuryklecha78 2013-12-15, 13:57
"standart"....
Zgłoś
Avatar
masaq 2013-12-15, 13:59
pakicito napisał/a:


czy 200 sx albo rx7 podbiła rekord długości driftu? nie, to nowe M5, więc nie zależy od samochodu a od kierowcy



ale m5 nigdy nie będzie tak zwrotne i nigdy nie poleci takim wychyłem jak 200 sx - jest zbyt ciężkie i zbyt długie.

długość driftu nie przekłada się na jego "jakość" - więc rx 7 i 200 sx to lepsze driftowozy, co nie znaczy że S i M5 nie postawisz bokiem

Adaskowaty napisał/a:

masaq, ja nie napisalem ze kierowca chujowy i samochod zjebany!!! nie pogardziłbym taka S!!! chodzi o to ze cala esencja jest w tym jak sie skladasz zauważ ze w 1:30 nissan leci pod wiekszym katem niz S. driftowac mozna nawet maluchem! cala zabawa jest w tym zeby tyl Cie wyprzedzal. Ale widze ze chyba znawca driftu nie jestes:( aaaa zapomnialem ty tutaj jestes tylko od hejtu:P



napisałem dokładnie to co ty tylko w inny sposób - to jasne ze S nigdy się tak nie wychyli jak 200 sx, jest po prostu zbyt długa

nie jestem specem od driftu, ale mam fwd i rwd w domu więc wiem jak to jest czasem jak cie tył wyprzedza
Zgłoś
Avatar
D................7 2013-12-15, 14:19 2
Velture napisał/a:

Oczywiście jako 'prezesa' w mercedesie trzeba było dać żydka... Już powoli sram tym jak we wszystkich prawie mediach różnej maści pokazuje się obraz bogatego człowieka sukcesu w roli żydka. Tak aby goje pamiętały kto odnosi sukces i kto jest ich panem.



Jakiego żydka?
To zakrawa już na paranoję..
Już lepiej jak ci w krakowie wysiada z takiego auta burak, albo rzodkiew o aparycji przeciętnego właściciele sklepu mięsnego, tudzież warzywnego...
Zgłoś
Avatar
paka2000 2013-12-15, 14:22
masaq napisał/a:



ale m5 nigdy nie będzie tak zwrotne i nigdy nie poleci takim wychyłem jak 200 sx - jest zbyt ciężkie i zbyt długie.

długość driftu nie przekłada się na jego "jakość" - więc rx 7 i 200 sx to lepsze driftowozy, co nie znaczy że S i M5 nie postawisz bokiem

napisałem dokładnie to co ty tylko w inny sposób - to jasne ze S nigdy się tak nie wychyli jak 200 sx, jest po prostu zbyt długa

nie jestem specem od driftu, ale mam fwd i rwd w domu więc wiem jak to jest czasem jak cie tył wyprzedza



Nie polecisz też takim kątem z powodu standardowego układu zawieszenia, gdzie przednie koła skręcają pod 2 innymi kątami (trapez ackermana). W driftowozach, które startują w zawodach jest to całkowicie przerobione, więc koła skręcają jak w wózku widłowym. Ale fakt, długość pojazdu też może przekładać się na kąt wychylenia.

Tak więc niestety nigdy seryjnego auta nie wychylisz do takiego stopnia jak profesjonalnie przygotowane auto pod jazdę bokiem, co nie oznacza, że nie pojedziesz bokiem.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2013-12-15, 14:49
Od 3:08 "a na zakupy ze starą jadę tak"
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2013-12-15, 15:14
Ja marzę o takim E63AMG W212 Cudo
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2013-12-15, 15:35
Dam podwyżkę swojemu kierowcy jak mi pokaże, że potrafi tak spierdolić przed każdym zagrożeniem!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie