18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Filo301 2013-12-14, 22:05
Raczej MB, jakbyś przeglądał znane portale o tej tematyce to byś zobaczył ten filmik kilka dni temu. MB jest dużo wygodniejszy, a i tak daję radę, ale swoje kosztuje. P.S: Popraw tagi, bo jest błąd w mercedesie.
Zgłoś
Avatar
P................i 2013-12-14, 22:12 50
Mercedes leciał bokiem z klasą, a ten pierdek to tylko kopcił za sobą
Zgłoś
Avatar
Adaskowaty 2013-12-14, 22:19 1
wg mnie to s-klasse za duze i ciezkie:/ sam osoboscie robie e30 pod drifty mala i lekka juz jest klatka i wskakuje M30B35. Stoi juz na pieknym zawiasie d2 drift i bedzie zabijac muchy boczna szyba:PP
Zgłoś
Avatar
paka2000 2013-12-14, 22:21 3
Szczerze? Jeden jak i drugi jest dobry. Nissan, to świetna zabawka do tego, by w niedzielę wyskoczyć na tor i się zabawić pozbywając się nieco gumy. Zaś Mercedes, to klasa, wygoda i styl do podróżowania lub wożenia tyłka po mieście. Jeden jak i drugi spełnia doskonale swoje funkcje. Poza tym kto rozsądny driftowałby wozem za pewnie kwotę, która nieco przerasta jedynkę i sześć zer na końcu w zawodach?

Ale co do Mercedesa, to trzeba przyznać, że nawet mu to idzie przy takiej wadze
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-12-14, 22:38
Oczywiście jako 'prezesa' w mercedesie trzeba było dać żydka... Już powoli sram tym jak we wszystkich prawie mediach różnej maści pokazuje się obraz bogatego człowieka sukcesu w roli żydka. Tak aby goje pamiętały kto odnosi sukces i kto jest ich panem.
Zgłoś
Avatar
masaq 2013-12-14, 23:59
Adaskowaty napisał/a:

wg mnie to s-klasse za duze i ciezkie:/ sam osoboscie robie e30 pod drifty mala i lekka juz jest klatka i wskakuje M30B35. Stoi juz na pieknym zawiasie d2 drift i bedzie zabijac muchy boczna szyba:PP



chyba żartujesz ...

to jest pokaz możliwości i każdy kto ma przynajmniej marne pojęcie o drifcie wie, że s klasa nie nadaje się do latania bokiem w taki sposób, ze mogłaby konkurować z 200 sx
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2013-12-15, 0:20 2
no ładnego lachona upolował na tego mesia... widać, że warto było zastawić dom z rodziną
Zgłoś
Avatar
Adaskowaty 2013-12-15, 0:55
masaq, ja nie napisalem ze kierowca chujowy i samochod zjebany!!! nie pogardziłbym taka S!!! chodzi o to ze cala esencja jest w tym jak sie skladasz zauważ ze w 1:30 nissan leci pod wiekszym katem niz S. driftowac mozna nawet maluchem! cala zabawa jest w tym zeby tyl Cie wyprzedzal. Ale widze ze chyba znawca driftu nie jestes:( aaaa zapomnialem ty tutaj jestes tylko od hejtu:P
Zgłoś
Avatar
Putis 2013-12-15, 2:38
Z s-classy na upartego zrobisz driftowóz (zaspawać dyfer, poszerzyć skręt i odchudzić) ale z Nissana S-klasy nie zrobisz i w tym cały myk Jedno i drugie stworzone do czego innego, dwa inne światy - prędzej można by porównywać jakieś sportowe wersje Mesia.
Zgłoś
Avatar
ramzei 2013-12-15, 11:26 8
A ja myślę, że wykręciliby lepsze czasy gdyby nie siedzieli na miejscach dla pasażerów
Zgłoś
Avatar
moczus123 2013-12-15, 12:48 11
"standart zajebane z JM "

Szkoda, że słownika języka polskiego nie mieli.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-12-15, 12:54
Cytat:

s klasa nie nadaje się do latania bokiem w taki sposób, ze mogłaby konkurować z 200 sx


czy 200 sx albo rx7 podbiła rekord długości driftu? nie, to nowe M5, więc nie zależy od samochodu a od kierowcy
Zgłoś
Avatar
M................x 2013-12-15, 13:07
Ogólnie drift to jakaś pomyłka, samochodem powinno się jeździć jak najszybciej na torach, a nie bokiem zużywając opony, można się czasami pobawić ale żeby AMG musiało w takiej konkurencji uczestniczyć, słaba reklama, świadczy o słabej trakcji.
Zgłoś
Avatar
d................a 2013-12-15, 13:10
Nikt mi nie powie, że merol to złe auto.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie