18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
News
Lubie Cycki • 2011-05-18, 15:52
Kod:
Poznańska policja szuka osoby, która przybiła kota do drzwi urzędu miasta i gminy w Murowanej Goślinie. Wszystko wskazuje na to, że zwierzę przybijane do drzwi jeszcze żyło. O całej sprawie policjantów zawiadomiła urzędniczka, która rano przyszła do pracy.<br>


Morał: za dużo sadistica
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-05-18, 16:02 8
Ludzie to jednak mają najebane...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-05-18, 16:09 24
Pewnie to jakaś forma protestu przeciwko władzom miasta. Ale kota? Mogli już lepiej jakiegoś urzędnika przybić.
Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2011-05-18, 18:02
mam tam kuzyna
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-05-18, 18:10 4
@up
Jak go znajdą to już nie będziesz miał
Zgłoś
Avatar
krzak 2011-05-19, 9:38
Mogliby gównem obrzucić, tak jak tablicę pod Pałacem Prezydenckim.
Zgłoś
Avatar
kratek71 2011-05-19, 20:16 14
tak jakos skojarzyło mi sie
Zgłoś
Avatar
a................5 2011-05-19, 20:18
moja kicia
Zgłoś
Avatar
C................u 2011-05-19, 21:17
Cytat:

Dziś w godzinach rannych doszło do przykrego incydentu przy Urzędzie Miasta i Gminy Murowana Goślina ul. Poznańska 18 (wejście od strony parku). Nieznani sprawcy powiesili zamaltretowanego kota na klamce od drzwi wejściowych do urzędu.

W związku z faktem, iż technik kryminalny z Policji w Poznaniu musiał zabezpieczyć ślady - urząd był nieczynny.

Po zakończeniu przez policję procedury zabezpieczającej - urząd (wcześniej niż podawaliśmy w pierwszym komunikacie) ok. godz. 10:30 został ponownie otwarty dla interesantów.

Ponieważ ww. zdarzenie jest traktowane jako przestępstwo - sprawcy tego makabrycznego czynu będą ścigani z mocy prawa.



Kurwa mać ja tam mieszkam... Dzieci sie najarały końskiego gówna i im odjebało
Zgłoś
Avatar
kevinmarko 2011-05-19, 21:25
Przyznać się, który z Was Sadole ;D?!
Zgłoś
Avatar
Zkirtaem 2011-05-19, 22:34
Jest coś więcej? Jak go przybił, za łapy, za ogon, za bebechy, za uszy? Focia? zaprawdę, niewielki to news, jak na portale gazetopodobne. Tam zawsze jak wszystko można zamknąć w dwóch liniach dosrają opinii przypadkowych ludzi na ulicy, opinii ekspertów, opinii siebie nawzajem. Naprawdę niesamowite że tu tak malutko.

edit:

znalazłem coś więcej:
Cytat:

Na początku urzędnicy informowali o zwłokach zwierzęcia przybitych do drzwi, ale policja zdementowała te informacje.



...no przecież "Wszystko wskazuje na to, że zwierzę przybijane do drzwi jeszcze żyło", to jak miała nie dementować, przecież to nie były zwłoki tylko żywy kot : D
Zgłoś
Avatar
TwiceNightly 2011-05-19, 22:34
U mnie w mieście też ostatnio koty miały przejebane, bo jakiś naprocentowany patolog rzucał nimi w barierkę i dusił.
Zgłoś
Avatar
nileppez 2011-05-19, 22:52
Czemu k***a ludzie się nad kotem rozżalają jak na świecie miliony osob giną z głodu, wojen, nieuleczalnych chorób... a ja ciągle słyszę jak jacyś jeb**i internauci są wspaniałomyślni i wyśledzili kogoś kto znęcał się na zwierzęciem
Zgłoś
Avatar
hailtotheparanoia 2011-05-19, 23:12 1
@nileppez

Rozżalają się bo to niewinna istota (tak, oczywiście że ludzie którzy umierają z głodu i wojen też są niewinni - ale o tym zaraz) i dzieję się [widocznie dla gołego oka] obok nas (nie dzieję się to na bliskim wschodzie lub nie dzieję się to w dość niezauważalny sposób, jak np. bieda w naszym kraju) - przepraszam, jeśli widzę kota przybitego do drzwi mam się nie rozżalać tylko napisać list motywacyjny do Etiopii pt. "Będzie lepiej, myślę o was"?

Mówiąc o wojnach i głodzie - uwierz mi, chyba że jesteśmy wolontariuszami, nie mamy na daną osobę, rodzinę, społeczność większego wpływu - nie popieram rządów toczących bezsensowne wojny, nie popieram niekompetencji i zacofania powodującego biedę, staram się nie utrzymywać moimi pieniędzmi wielkich korporacji wyzyskujących ludność co biedniejszych państw, lecz niczego innego nie mogę zrobić - a że i tak robię dużo [należąc nawet do AI] mam prawo rozżalić się nad jebanym kotem, którego przybił do drzwi zapewne jakiś wspaniałomyślny, dorośle zacofany umysłowo nastolatek - choć nie wykluczam też patologii troszkę wyższej grupy wiekowej.

Więc mi tutaj nie pierdol - kot, ma takie same jebane prawo żeby się na nim rozżalać jak człowiek, a nawet większe, bo człowiek (jako społeczność) zasłużył sobie szczerze, na taki los jaki go dotyka.

Dobranoc.
Zgłoś
Avatar
kellerman 2011-05-19, 23:29
już ryba nie wystarcza w polsce,to trzeba zdechłego kota
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie