18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Nexia
TT4 • 2018-03-18, 21:36
Kierowca Nexii złamał kręgosłup.

Zgłoś
Avatar
Kałmasznawardze 2018-03-18, 21:37 3
TT4 napisał/a:

Kierowca Nexii złamał kręgosłup.



byle tylko sobie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-18, 21:45 7
Kałmasznawardze napisał/a:



byle tylko sobie


O ja pierdolę...

Jesteś świadom, że samochód z przeciwka to łada więc nexia to był samochód nagrywający...
Zgłoś
Avatar
TT4 2018-03-18, 21:56 1
Velture napisał/a:

Jesteś świadom, że samochód z przeciwka to łada więc nexia to był samochód nagrywający...



No niekoniecznie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-18, 22:07 1
@up
No po przeanalizowaniu to może być nexia. Pojebała mi się nexia z nubirą.
Zgłoś
Avatar
k................s 2018-03-18, 22:15 4
Velture napisał/a:


O ja pierdolę...

Jesteś świadom, że samochód z przeciwka to łada więc nexia to był samochód nagrywający...



Istotna różnica

Nexia


Łada 112 sedan


sprawca
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2018-03-18, 22:16 1
to jest opel nexia 16 generacji z przyciemnionymi szybami w kolorze wątrobiany brąz
Zgłoś
Avatar
Lee225 2018-03-18, 23:00 13
Velture napisał/a:


O ja pierdolę...

Jesteś świadom, że samochód z przeciwka to łada więc nexia to był samochód nagrywający...

@up
No po przeanalizowaniu to może być nexia. Pojebała mi się nexia z nubirą.



Morał z tego taki ,że Velture pierdoli co mu się na język nawinie. Byle szybko... byle piwo dostać, szybcy i wściekli sadol edyszyn.
Zgłoś
Avatar
mp0011 2018-03-18, 23:08
I oczywiście ucieczka nagrywającego w złym kierunku i zderzenie w zasadzie czołowe poza jezdnią.
Zawsze celuje się "w tył intruza". Uderzenie pod takim kątem będzie znaczeni bezpieczniejsze, a i będzie szansa uniknięcia go całkowicie...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-03-19, 0:48 3
Cytat:

Morał z tego taki ,że Velture pierdoli co mu się na język nawinie. Byle szybko... byle piwo dostać, szybcy i wściekli sadol edyszyn.



No co ty? On się zna na wszystkim i wcale nie jest atencyjną kurwą, która sprzedałaby własną matkę, żeby zebrać kilka wirtualnych piw.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2018-03-19, 7:53 7
@up
A ty co? Atencyjno-kurwo-cepcja?
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2018-03-19, 22:19
mp0011 napisał/a:

I oczywiście ucieczka nagrywającego w złym kierunku i zderzenie w zasadzie czołowe poza jezdnią.
Zawsze celuje się "w tył intruza". Uderzenie pod takim kątem będzie znaczeni bezpieczniejsze, a i będzie szansa uniknięcia go całkowicie...


Lub wyjechać na czołówkę na kolejny pojazd jadący z naprzeciwka. W takim momencie włącza się widzenie tunelowe - skupiasz się na zagrożeniu (auto które wpada w poślizg) i nie jesteś w stanie w ułamku sekundy dokładnie ocenić otoczenia, przewidzieć co może się stać jak wykonasz jeden lub drugi manewr, wybrać najlepszego rozwiązania w tym momencie (jak uniknąć zdarzenia lub zminimalizować ryzyko obrażeń/śmierci). To jest odruch (lub jego brak - niektórzy w sytuacji zagrożenia życia nie robią nic) i wiele zależy od doświadczenia, odruchów wyrobionych za kierownicą, zdolności psychomotorycznych w danej chwili.
Za monitorem łatwo jest oceniać co zjebał nagrywający i jak powinien się zachować. Każdy myśli, że za kierownicą by sobie poradził lepiej od nagrywającego - ja też często tak myślę.
Zgłoś
Avatar
wglowiesieniemiesci 2018-03-19, 23:17
kierowca jeszcze się zaprze bedzie miał świadomość że zaraz bedzie boom a pasażer NIE dlatego czesto gesto kierowcy wychodzą cało a pasażerowie giną bo nie byli przygotowani i obrażenia jakich doznali podczas wypadku powoduja śmierć
Zgłoś