18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
emciaa 2015-10-22, 17:58 3
charakternik napisał/a:


tu powinny być... egebuehem.. jutro mamy 23 października, kolejny dzień istnienia sadistica, tak?
dlaczego tutaj się zarejestrowałeś? DLAczeGO ? KURWAAAA !!!



a ty jesteś samiec alfa i nic cie nie rusza. mnie np. gołąb z urwaną głową nie ruszy, ale znęcanie się nad dzieckiem tak. to że ktoś ma tu konto nie znaczy, że jest nieczuły na kompletnie wszystko. zluzuj trochę, człowieku.
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2015-10-22, 18:20 1
@up serio, uważasz, że te baba się znęcała nad tym dzieciakiem? Może nie była dla niego najmilsza, ale włos z głowy gówniarza nie spadł, także no Ty też trochę cziluj
Zgłoś
Avatar
kamil111-16 2015-10-22, 19:18
Gdzie te znęcanie ?
Zgłoś
Avatar
taurus511 2015-10-22, 19:26 2
Słabe jak wino z Biedrony.
Ale ta to się zna na rzeczy
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2015-10-22, 19:47
@taurus511 - filmik, który zapodałeś ma się nijak do cywilizowanych ludzi... oni się rządzą swoimi prawami - albo się przystosujesz, albo zdechniesz Tak czy inaczej babę z filmiku autora to bym wsadził do chodzika i napierdalał przy każdej próbie wyjścia z niego, od tak... a tę małpę (bo taką francę inaczej nazwać nie można) z Twojego filmu... hmmm... przywiązać do czegokolwiek, w pizdę lokówkę wsadzić i przyjść następnego dnia jak przestanie skwierczeć... i dziwić się, że u nich są gorsze ewenementy (trudne słowo) jak dzicz tatarska
Zgłoś
Avatar
zaniek123 2015-10-22, 20:03
gdzie te znęcanie się?
Zgłoś
Avatar
Zero_Cool_ 2015-10-22, 20:36 6
robert924 napisał/a:

Mnie też wkurwia te młode pokolenie_.

Dexterous napisał/a:

serio uważasz, że te baba się znęcała nad tym dzieciakiem

kamil111-16 napisał/a:

Gdzie te znęcanie_?

zaniek123 napisał/a:

gdzie te znęcanie się?



Wy macie jakieś zbiorowe niedojebanie mózgowe?
Zgłoś
Avatar
charakternik 2015-10-22, 20:37 1
emciaa napisał/a:



a ty jesteś samiec alfa i nic cie nie rusza. mnie np. gołąb z urwaną głową nie ruszy, ale znęcanie się nad dzieckiem tak. to że ktoś ma tu konto nie znaczy, że jest nieczuły na kompletnie wszystko. zluzuj trochę, człowieku.



Pojadę klasykiem. Nie rozpoznałabyś sarkazmu nawet jakby kopnął Cię w dupę
Może to zasługa tego, że nie jesteś w temacie. Wygoogluj "gdzie są flagi".

BTW. Szanowna administracja usunęła mój post uzasadniając, że nie piszemy caps lockiem. Ja rozumiem ludzie, że można usuwać posty jeśli ktoś cały napisze dużą literą ale jedno, jedyne słowo? N
A tak na marginesie zakompleksiony administratorze/moderatorze, który nadinterpetujesz regulamin i nadużywasz bez powodu władzy - nie pisałem caps lockiem tylko wciskałem shifta.

Bez poważania. Charakternik.
Zgłoś
Avatar
Pawlogen 2015-10-22, 21:07
Ale bym jej wyjebał
Zgłoś
Avatar
kothletino 2015-10-23, 1:39
Sadistick sadistickiem ale nie życzyłbym nikomu takich przygód, zwłaszcza ze swoim dzieckiem.
Zgłoś
Avatar
emciaa 2015-10-23, 12:23 1
Dexterous napisał/a:

@up serio, uważasz, że te baba się znęcała nad tym dzieciakiem? Może nie była dla niego najmilsza, ale włos z głowy gówniarza nie spadł, także no Ty też trochę cziluj



napisałam ogólnie, że znęcanie może być niefajne do oglądania, ale nie mówiłam konkretnie o tym filmiku więc wszystko jest w normie
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2015-10-23, 15:24
To stara kurwa, CO?! Poleżeć nie można? Tak?! Ta dziwka jest w pracy, a w pracy się zapierdala!
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2015-10-23, 17:18
Zero_Cool_, ode mnie, to się akurat odkoleguj, bo chyba widzisz, dojebany mózgowo, że to nie błąd, tylko zwykła literówka
Zgłoś
Avatar
longinus 2015-10-24, 13:30
Przecież ten mały gnojek ani razu w ryja dobrze nie dostał więc jakie tu znęcanie się. Poza tym zasłużył sobie na dużo większą karę.
Zgłoś