18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Nic nadzwyczajnego
SuchyHarry • 2022-11-18, 06:03
Te ostatnie niewyjaśnione śmierci wśród rosyjskich polityków i oligarchów to w sumie nic nadzwyczajnego. Takie rzeczy się zdarzają. Na przykład żona Stalina popełniając samobójstwo strzeliła sobie w głowę 10 razy po czym próbowała otworzyć okno na 15 piętrze na kremlu i skoczyć. Co ciekawe, tyłu pięter na kremlu nie ma i ten detal śledztwo ówczesnego KGB uznało za bardzo, bardzo dziwny.

2022-11-18, 10:59
Przy Twoich tematach mam ochotę naruszyć 190 artykuł KK.

2022-11-18, 12:22
Informacje z dupy...

2022-11-18, 16:38
polecam książke , jak zabijają rosjanie. ksiązka opisuje jak działa tamto państwo terrorystyczne od dziesięcioleci... ksiazka sprzed paru lat

2022-11-18, 16:47
Żona Stalina, Nadieżda Siergiejewna, zginęła od postrzału w brzuch. Najprawdopodobniej było to samobójstwo po publicznej kłótni z mężem. Józef Wisarionowicz obrażał ją i zmuszał do picia dużej ilości alkoholu. Odmówiła, krzyknęła na męża, po czym pojechała do domu. Tam znaleziono ją martwą. Samobójstwo to najbardziej prawdopodobna przyczyna śmierci. Nie każda śmierć w ZSRR musi być samobójstwem.

Aha, w tamtym czasie nie było KGB. Sprawami zabójstw zajmował się zarząd GURKM podlegający pod NKWD. Późniejsze KGB za czasów Stalina nazywało się GUGB i również podlegało pod NKWD.

2022-11-18, 17:23
Dam lepszy paradoks: Wprowadzanie pokoju na świecie przy pomocy bomby atamowej!

2022-11-18, 18:07
Mnie ciekawi czy te "niewyjaśnione" zgony to są goje czy chazary.
Ma ktoś jakieś pożądne info czy u kacapów dalej karty rozdają żymianie, tak jak u nas i u chochołów?

2022-11-18, 18:44
To jak z tym naszym Lepperem

2022-11-18, 19:17
Ja największą bekę mam z "wołyniowców" i innych zakamuflowanych onuc, konfedałów z sadola. Podchwyciły teraz wiatr w żagle i szczękają ile wlezie :) spokojnie, nato i przede wszyatkim Polska na spokojnie zareagowały. Widać kulturę i profeskę zachodu.

A ostatnia strzelanina to kolejna zbrodnia wojenna popełniona przez ruskich żołnierzy. Tym razem symulowali poddanie się, a następnie zaczęli strzelać w Ukraińców. Niestety w wyniku tej akcji śmierć poniósł ukraiński obrońca.

Na szczęście zbrodniarze zostali odstrzeleni i już nikogo więcej nie zabiją.
Szkoda Ukra.
Slava

2022-11-18, 19:56
Jak zabijają ukraińcy? Po co pytam przecież to nasi bracia.

Jak zabijają ukraińcy? Po co pytam przecież to nasi bracia.

PoważnyDemokrata napisał/a:

Ja największą bekę mam z "wołyniowców" i innych zakamuflowanych onuc, konfedałów z sadola. Podchwyciły teraz wiatr w żagle i szczękają ile wlezie spokojnie, nato i przede wszyatkim Polska na spokojnie zareagowały. Widać kulturę i profeskę zachodu.
Slava



Pojęcia dzieciaku nie masz o nienawiści ukrainy wobec Polski.
Rosja nie jest naszym przyjacielem, ale tym bardziej ukraina.

2022-11-18, 23:12
A propos doznań. On prawie kierował, a ty prawie r*chałeś.

2022-11-18, 23:19
Jak my jesteśmy poj***ni, to wyobraźcie sobie jak poj***ni są wszyscy na wschód od nas... Przez kałmuków aż do żółtków :cry: