18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Sporo chińczycy sobie w Afryce teraz poczynają bo pożyczają im hajs którego tamci nie oddają.

Chińczyk śmieje się z murzyna, że po 50 latach od kiedy odzyskali wolność po "kolonizacji przez białych" mają w chuj gorzej i nic się nie nauczyli od białego.

Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-07-27, 17:19 65
Bo czarnuchy to tępe skurwysyny.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2024-07-27, 17:55 37
Pamiętam ten dokument. Wyprodukował go kanał Planete +
Oglądałem premiere i było tam grubo niepoprawnie politycznie. Potem na jakiś czas zaprzestali go puszczać a jak wrócił na kanał to już był ocenzurowany z tych bardziej kontrowersyjnych treści. Chińczycy się z nigrami nie cackali.
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2024-07-27, 18:06 3
Jak to ktoś powiedział: Some Cultures Are Better Than Others

Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-07-27, 18:30 5
Za to my też będziemy mieli teraz gorzej jak przyjadą
Zgłoś
Avatar
zgoszknialy_cwel 2024-07-27, 19:09 21
Murzyn chciałby z całej siły nawrzucać Chińczykowi, ale wie, że tamten ma 100% racji.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-27, 19:13
Za to będziemy mądrzejsi.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-07-27, 20:04 5
Przecież Chiny to największe zakłamane gówno z obozami koncentracyjnymi na świecie - człowiek jest tam śmieciem....
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-07-27, 20:11 6
PsikutaBezS napisał/a:

Przecież Chiny to największe zakłamane gówno z obozami koncentracyjnymi na świecie - człowiek jest tam śmieciem....



za to trzymają cały świat za jaja, nie żydzi, chińczycy!
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-07-27, 20:15 1
metyoo napisał/a:

za to trzymają cały świat za jaja, nie żydzi, chińczycy!



Są tanią siłą roboczą wykorzystywaną przez resztę cywilizowanego świata. Wymień jeden chiński markowy produkt znany na świecie.
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-07-27, 20:20 20
PsikutaBezS napisał/a:

Przecież Chiny to największe zakłamane gówno z obozami koncentracyjnymi na świecie - człowiek jest tam śmieciem....



de.bi.l

PsikutaBezS napisał/a:

Są tanią siłą roboczą wykorzystywaną przez resztę cywilizowanego świata. Wymień jeden chiński markowy produkt znany na świecie.



znasz się na czym kolwiek jak typowy wyborca tuska który oglada tvn.

jak to jest ze gdzie azjaci najwiecej Chinczycy nie pojadą to zawsze pracują, robią interesy, asymilują się, nie rośnie przestepczość, skoro są tak biedni jak murzyni w afryce to widocznie mają o 100iq wiecej ze potrafią sb poradzić a nie tylko się strzelac na ulicah i łazić po zasiłki ?
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-07-27, 21:10 4
PsikutaBezS napisał/a:

Są tanią siłą roboczą wykorzystywaną przez resztę cywilizowanego świata. Wymień jeden chiński markowy produkt znany na świecie.



Kurwa, i ty tak serio z tym tekstem "wymień jeden chiński markowy produkt znany na świecie" ? 🤣 Sprecyzuj w takim razie, co (twoim zdaniem) oznacza "markowy znany produkt" 🤣 Nie wymieniaj produktów, tylko opisz, aby można było podyskutować na temat twojego dziwnego tekstu o "znany markowy chiński produkt" i żeby można było podać przykłady takich produktów 😂
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2024-07-27, 21:30 20
PsikutaBezS napisał/a:

Są tanią siłą roboczą wykorzystywaną przez resztę cywilizowanego świata. Wymień jeden chiński markowy produkt znany na świecie.



Lata temu gdy trochę bawiłem się na giełdzie miałem parę pln w miedzi. Szczęściem jakimś trafem pozbyłem się przed. A przed czym?
Ano przed tym jak Chiny oglosily że nie biorą miedzi.
Cena wyjebała ryjem o asfalt.

Chiny gospodarczo trzymają świat za jaja w obu garsciach.
To że ludzie się tam nie liczą to zasadniczo standard w komunizmie.
USA nakładają swoje ograniczenia na Chiny bo mają pełne gacie że ich chinczycy technologicznie przerobią na mielonkę.
Unia kombinuje z cłami bo produkcja w Europie leży i kwiczy.
Plus wiele innych aspektów.

Markowy produkt?
A na chuj im to?
Jak się wkurwią i przestaną produkować to co robią to przynajmniej połowy rzeczy w sklepie nie kupisz.
Tak się długofalowo kończy cięcie kosztów i przenoszenie produkcji do Chin.
Teraz 3/4 cywilizowanego świata obchodzi się z Chinami delikatnie jak z kwiatuszkiem.
A jakby Kubuś Puchatek przyjechał i nasrał na środku parlamentu europejskiego to by mówili że fiołkami pachnie.
Zgłoś
Avatar
htp 2024-07-27, 21:38 1
Psilocke napisał/a:

Lata temu gdy trochę bawiłem się na giełdzie miałem parę pln w miedzi. Szczęściem jakimś trafem pozbyłem się przed. A przed czym?
Ano przed tym jak Chiny oglosily że nie biorą miedzi.
Cena wyjebała ryjem o asfalt.
Chiny gospodarczo trzymają świat za jaja w obu garsciach.
To że ludzie się tam nie liczą to zasadniczo standard w komunizmie.
USA nakładają swoje ograniczenia na Chiny bo mają pełne gacie że ich chinczycy technologicznie przerobią na mielonkę.
Unia kombinuje z cłami bo produkcja w Europie leży i kwiczy.
Plus wiele innych aspektów.
Markowy produkt?
A na chuj im to?
Jak się wkurwią i przestaną produkować to co robią to przynajmniej połowy rzeczy w sklepie nie kupisz.
Tak się długofalowo kończy cięcie kosztów i przenoszenie produkcji do Chin.
Teraz 3/4 cywilizowanego świata obchodzi się z Chinami delikatnie jak z kwiatuszkiem.
A jakby Kubuś Puchatek przyjechał i nasrał na środku parlamentu europejskiego to by mówili że fiołkami pachnie.



Każdy kij ma 2 końce. Jak się im zmniejszy produkcja i eksport, to się gospodarka posypie jak domek z kart. A my może zaczniemy prać koszule, zamiast kupować nowe, bo prać się nie opłaca, bo jakość słaba (to taka przenośnia)
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-07-27, 21:55 2
Xiajomi, (telefon, bo nie wiem jak się pisze) to chyba jest znana marka chińska? Temu i Alibaba też. Można wymieniać ale dopiero przy pomocy Googla
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie