18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Maculata 2024-05-29, 11:00
Będzie, już to zrobił, a teraz ty go będziesz utrzymywał z kolejnego podatku.
Zgłoś
Avatar
Adrianadernew 2024-05-29, 19:29 2
Niestety jako kraj upodabniamy się do zachodu i tej całej posranej tolerancyjnej unii.
W NORMALNYM niepodległym Państwie , każda próba dzikiego przekroczenia granicy po 1 słowie ostrzegającym (znanym chyba przez każdego na świecie )
STOP i maksymalnie 1 strzale ostrzegawczym - powinna kończyć się serią ołowiu w delikwenta i zostawieniem jego truchła na miejscu w celu ostrzeżenia kolejnych chętnych.
Każdą taką próbę przekroczenia granicy powinno się z miejsca neutralizować i podciągać pod zamach/atak terrorystyczny czy cokolwiek zagrażającego naszemu bezpieczeństwu.
Dla służb mundurowych - nagrody i awanse za odstrzelenie zagrożenia, a przynajmniej publiczna pochwała - tak jak w niektórych stanach w USA gdy właściciel wpakuje kilka kulek w intruzów na prywatnej posesji.
JESTEM TOLERANCYJNY - tolerancja nie znaczy lizania dupy wszystkim dookoła i zgadzania się na wszystko. Jeśli kogoś/coś lubisz - to nie jesteś w stosunku do tego tolerancyjny, mija się to z definicją tolerancji.
Tolerancja to szanowanie zupełnie odmiennych przekonań czy poglądów niż własne.
Więc ja ich wszystkich toleruję, ale czy kolorowe kozojebce, czy inne sąsiedzkie gówno które do nas w milionach wparowało zakańczając erę maseczek - hói im wszystkim w czoko.
Zgłoś
Avatar
zielony_ludzik 2024-05-29, 23:57
zrobić 100 metrowy pas z motylkami i będzie po sprawie. niech kurwy zdychają z porywanymi kończynami.
Zgłoś
Avatar
KL134 2024-05-30, 9:22
Hańba polskiego munduru
Zgłoś
Avatar
sarecto 2024-05-30, 22:54
pazuzu napisał/a:

Gdzie te k***y w lesie ładują telefony skoro nagrywają filmiki ?



ziemniaczane kurwy im daja sie podladowac.
Zgłoś
Avatar
SSstach 2024-07-16, 13:26
Powinni go jeszcze zastrzelić
Zgłoś