18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
mlekozklasa 2020-03-09, 10:02 2
Ale przynajmniej wyzdrowiał
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-03-09, 10:08 3
Co jak co Arby mają lepszy szpital niż wszystkie w Polsce razem ... krzesło za kilka tysi dla lekarza ? :O u nas stare post komunistyczne , miejsca dla chorych ładnie oddzielone ... raz byłem po czołówce w szpitalu to kur... z dziadami mnie w sali zamknęli smród duchota i zakaz uchylenia okna ... siedziałem na korytarzu bo się nie dało, a lekarze to skurwysyny człowieka traktują jak przedmiot na taśmie ...
Zgłoś
Avatar
niefrasobliwamariola 2020-03-09, 10:52
Szejk Abdul idealnie pasuje do tego wózka choć to nie Porsche
Zgłoś
Avatar
Wełzew 2020-03-09, 13:04 7
Asuritta napisał/a:

Co jak co Arby mają lepszy szpital niż wszystkie w Polsce razem ... krzesło za kilka tysi dla lekarza ? :O u nas stare post komunistyczne , miejsca dla chorych ładnie oddzielone ... raz byłem po czołówce w szpitalu to kur... z dziadami mnie w sali zamknęli smród duchota i zakaz uchylenia okna ... siedziałem na korytarzu bo się nie dało, a lekarze to sk***ysyny człowieka traktują jak przedmiot na taśmie ...



Bo u nich w krajach kobiety i idioci nie mają prawa głosu ani bytu w jakimś urzędzie i też nie wypierdalają siana na jakieś zjebane miesięcznice LGBTUSB itd.

No i po za tym mają w kurwę ropy.
Zgłoś
Avatar
Plastykpl 2020-03-09, 17:14
Skurwiel śmieje się jak ja.
Zgłoś