18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Pater patriae 2013-06-28, 18:07 30
I teraz zagwozdka dla administracji. Wjebać do:
-polityki? No kurcze, ale Michalkiewicz ani politykiem nie jest, ani tutaj o polityce nie mówi.
-religii? Już prędzej, ale to też nie jest jakoś konkretnie o tym, już niektóre materiały +500 piw bardziej pod to podpadają.
-historii? jest mowa o odsieczy wiedeńskiej, ale bez przesady..

Dla Michalkiewicza musicie stworzyć nowy dział chyba , albo pozwolić użytkownikom decydować, co chcą widzieć na głównej, a nie wypierdalać temat do sucharów kiedy ten ma już ponad 40 piw .
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-28, 18:10
Pater patriae napisał/a:

I teraz zagwozdka dla administracji. Wjebać do:
-polityki? No kurcze, ale Michalkiewicz ani politykiem nie jest, ani tutaj o polityce nie mówi.
-religii? Już prędzej, ale to też nie jest jakoś konkretnie o tym, już niektóre materiały +500 piw bardziej pod to podpadają.
-historii? jest mowa o odsieczy wiedeńskiej, ale bez przesady..

Dla Michalkiewicza musicie stworzyć nowy dział chyba , albo pozwolić użytkownikom decydować, co chcą widzieć na głównej, a nie wypierdalać temat do sucharów kiedy ten ma już ponad 40 piw .



Tytuł całego wykładu:
Źródła dobrobytu i nędzy
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2013-06-28, 18:22 23
Za pana Michalkiewicza zawsze piwko! Oglądałem dzisiaj jego starcie z Rozenkiem od palikmiota w jakimś tam szmaciarskim programie na polsacie. Jego wypowiedzi zawsze trzymają najwyższy poziom, czasem mam wręcz wrażenie, że zbyt wysoki, by przychodzić do szmaciarskich programów w tv, bo jego współrozmówcy nie przetwarzają połowy. Widać ten miażdżący kontrast Że tak powiem... p. Michalkiewicz "mówi jak jest"!
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-28, 18:46 2
Jad Kiełbasiany napisał/a:

Za pana Michalkiewicza zawsze piwko! Oglądałem dzisiaj jego starcie z Rozenkiem od palikmiota w jakimś tam szmaciarskim programie na polsacie. Jego wypowiedzi zawsze trzymają najwyższy poziom, czasem mam wręcz wrażenie, że zbyt wysoki, by przychodzić do szmaciarskich programów w tv, bo jego współrozmówcy nie przetwarzają połowy. Widać ten miażdżący kontrast Że tak powiem... p. Michalkiewicz "mówi jak jest"!



Też to widziałem, tragedia ten debil nie dał mu dojść do słowa a jak już zaczął coś mówić to i tak mu przerywał cały czas....

/watch?v=vWvYryx_f7Y
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2013-06-28, 18:54 1
Jakby moderatorzy tylko czekali na wasze tematy, żeby je przenieść, zgnoić i najlepiej wyjebać Bez przesady
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2013-06-28, 19:07 16
Libertinus napisał/a:



Też to widziałem, tragedia ten debil nie dał mu dojść do słowa a jak już zaczął coś mówić to i tak mu przerywał cały czas....

/watch?v=vWvYryx_f7Y



Typowa zagrywka zaproszonych do programu "gości" jak i wątpliwych dziennikarzyn - zakrzyczeć, rzucić parę idiotycznych frazesów poprawnych politycznie, sprowadzić argumenty rozmówcy do absurdu, ech. Nieźle idzie się nawkurwiać oglądając takie jednostronne "szoł".
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-06-28, 19:15 23
Bambi~ napisał/a:

Jakby moderatorzy tylko czekali na wasze tematy, żeby je przenieść, zgnoić i najlepiej wyjebać Bez przesady



sadistic.pl/zydzi-i-papuasi-vt198772.htm - wyjebany po 5 godzinach, bez wytłumaczenia,
sadistic.pl/the-jewish-renaissance-movement-in-poland-vt184436.htm - po 2 godzinach, też bez wytłumaczenia,
sadistic.pl/gazeta-wyborcza-zydowska-gazeta-dla-polakow-vt156041.htm - 46 piw, a dopiero co weszło na główną, bez wytłumaczenia.
sadistic.pl/pierwszy-raz-vt206000.htm - po pół godzinie.
a to tylko kilka moich...

Rozumiem, jeżeli ktoś robi ewidentnie reklamę jakiejś partii, czy czemuś podobnemu, ale jeżeli ktoś ciekawie mówi, np. jak tu Michalkiewicz, to wypierdalanie tego do sucharów jest wkurzające. Po samej ilości piw niektórych dysput, czy wykładów można stwierdzić, że ludzie jednak chcą to oglądać na tym portalu, a jeżeli ktoś ma problem, to może sobie zwyczajnie przewinąć!
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-28, 19:16 3
Jad Kiełbasiany, Sam Stanisław Michalkiewicz kiedyś słusznie powiedział "zaprosili mnie na przesłuchanie" mówiąc właśnie o tego typu szopkach.
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2013-06-28, 19:28 1
Pater patriae napisał/a:



sadistic.pl/zydzi-i-papuasi-vt198772.htm - wyjebany po 5 godzinach, bez wytłumaczenia,
sadistic.pl/the-jewish-renaissance-movement-in-poland-vt184436.htm - po 2 godzinach, też bez wytłumaczenia,
sadistic.pl/gazeta-wyborcza-zydowska-gazeta-dla-polakow-vt156041.htm - 46 piw, a dopiero co weszło na główną, bez wytłumaczenia.
sadistic.pl/pierwszy-raz-vt206000.htm - po pół godzinie.
a to tylko kilka moich...

Rozumiem, jeżeli ktoś robi ewidentnie reklamę jakiejś partii, czy czemuś podobnemu, ale jeżeli ktoś ciekawie mówi, np. jak tu Michalkiewicz, to wypierdalanie tego do sucharów jest wkurzające. Po samej ilości piw niektórych dysput, czy wykładów można stwierdzić, że ludzie jednak chcą to oglądać na tym portalu, a jeżeli ktoś ma problem, to może sobie zwyczajnie przewinąć!



Jest wiele tematów ciekawych, ale może Ty przyznasz, że 90% tematów w polityce i religii to tematy czysto propagandowe i powtarzające w kółko jedno i to samo. Z podanych tematów sam ususzyłbym 2, ale to od moderatora też zależy co uzna za susz. Nie dogodzisz nikomu. 10 osób będzie trąbiło, że temat jest wałkowany po raz 100 a jeden czy dwóch napisze, że to nie fair, że temat jest w suszu.

Sam nie mam nic przeciwko wykładom, ciekawej rozmowie, ale tematy stricte polityczne i religijne mają do tego swój dział. Nie wiem czemu tak bardzo was to boli.

Jeśli zaś chodzi o wstawianie po raz enty tematów, że wyborcza to żydowska gazeta czy że islam zalewa Europę? Bądźmy poważni i dorośli. To wszystko już było.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-28, 19:33 3
Ale od nie mówienia o tym mądrości ludziom nie przybędzie. Islam to poważny problem dla Europy i może się okazać, że i dla nas. Tylko, że jak nas zaleją to już będzie za późno na gadanie. Raz bądźmy mądrzejsi przed szkodą.
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2013-06-28, 19:36 2
Libertinus napisał/a:

Jad Kiełbasiany, Sam Stanisław Michalkiewicz kiedyś słusznie powiedział "zaprosili mnie na przesłuchanie" mówiąc właśnie o tego typu szopkach.



Rozbraja na łopatki mnie to, że ludzie podłapują tę jednostronną narracje bez kszty refleksji, ostatecznie samemu nawet obrzucając łajnem gościa, który i tak jest bez szans w dyskusji, bo nawet dziennikarz jest po innej stronie! Ciekaw jestem czy kiedyś doczekamy się wolnych, niezależnych mediów, które nie są w żadnen sposób propartyjne...
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2013-06-28, 19:40 5
Można powiedzieć raz, drugi, piąty, ale nie pisac o tym w każdym poście, temacie, podpisie. Tu nie chodzi o ten zasrany islam nawet, ale o tą ciągłą propagandę i szerzenie ideologii na portalu rozrywkowym. Utworzyliśmy dział o polityce i religii, aby każdy mógł tutaj znaleźć swój dział, aby w miarę każdy był zadowolony. I tak powstał dział sadystyczne książki, sadystyczne filmy, potem teorie spiskowe i historia i dokument. Teraz dodaliśmy nowy dział polityka i religia, a Wy odebraliście to nie jako utworzenie dla Was miejsca na wymianę poglądów i ideologii, ale jako atak na was i chowanie waszych zainteresowań gdzieś głęboko na forum. Tematy polityczne jak i dokumentalne, książki i filmy nie są tematami rozrywkowymi i hardowymi więc nie wiem czy to jest tak trudne do zrozumienia. Tak po prostu do zrozumienia.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-06-28, 20:04 3
Michalkiewicz ma rację. piwo Szkoda że tacy ludzie robią karierę tylko w internecie.

ps: ktoś raczy kurwa odpowiedzieć czemu temat wylądował w sucharach po 3 minutach? czy znowu będziecie kasować posty?

sadistic.pl/lewactwo-na-youtube-vt210758.htm
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-06-28, 20:14 2
Na szczęście dziś nie mamy osiemnastego wieku, tylko dwudziesty pierwszy i na szabelką się nie macha na innowierów i różnowierców (no co, może sobie jeszcze urządzimy kolejną Wojnę 30 letnią katolicy vs protestanci, tak dla zabawy??). Większość ludzi ma 'zdrowo-wyjebanie' na wszelakich bożków. Twierdzenie o upadku cywilizacji europejskiej z powodu odejścia od żydowskiego bożka jest wręcz niedorzeczne. Cywilizacja europejska istniała ona na długo przed chrześcijaństwem i istniej będzie na długo po nim.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie