18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Cytat:

Polski pasażer Ryanair niecierpliwił się, że samolot czeka na płycie lotniska po wylądowaniu. - Wychodzę przez skrzydło - poinformował resztę pasażerów i otworzył drzwi ewakuacyjne. Został aresztowany.
Samolot Ryanair z Wielkiej Brytanii wylądował w Maladze z godzinnym opóźnieniem. Pasażerowie byli zmuszeni czekać około 30 minut, aby obsługa naziemna zajęła się ich rejsem. Pasażer z Polski nie chciał jednak tracić czasu - opisuje "The Guardian".

- Wychodzę przez skrzydło - obwieścił według świadka cytowanego przez "Daily Mail" 57-letni Polak i otworzył drzwi ewakuacyjne. Na nagraniu widać, jak wychodzi z samolotu ze swoim bagażem podręcznym i siada na skrzydle. W tle słychać śmiech pozostałych pasażerów.

Zgłoś
Avatar
JanuszTraczCięZajebie 2018-01-03, 16:05 17
Miał atak astmy, debile. rmf24.pl/fakty/swiat/news-polak-opuscil-samolot-przez-wyjscie-awaryjne...
Zgłoś
Avatar
przeme13 2018-01-03, 16:15 3
Proszę o sprostowanie w temacie, że szanowny starszy człowiek miał atak astmy, a nikczemna obsługa nie chciała mu pomóc! To poważny portal informacyjny, a nie jakiś fakt czy inna wyborcza...
Zgłoś
Avatar
k................s 2018-01-03, 16:25 4
Pan_Banan napisał/a:

Ja czytałem na jakimś portalu, że koleś ma astmę i się dusił prosił obsługę o pomoc i ta go olała.



Dokładnie, potwierdził to pasażer siedzący obok niego.

Cytat:


Jak podaje Daily Mail mężczyzna miał atak astmy, dusił się i koniecznie chciał wyjść na świeże powietrze. Zgłaszał to załodze samolotu, ale zlekceważono jego prośbę.

Brytyjscy dziennikarze dotarli do pasażera, który siedział obok Polaka, który powiedział, że widział jak 57-latek w trakcie lotu kilka razy korzystał z inhalatora. "Pytałem go nawet, czy dobrze się czuje. Widziałem też, jak brał jakieś tabletki jeszcze przed startem samolotu. Mówił, że wszystko jest ok. Powiedział, że nie lubi latać, bo ma duszności" - powiedział Raj Mistry.

Mężczyzna wrócił po chwili do samolotu, ale służby zapowiedziały, że będzie musiał zapłacić mandat.



Na dobrą sprawę można to podciągnąć pod narażenie na utratę zdrowia czy życia.
Zgłoś
Avatar
zonk 2018-01-03, 16:25
No i co z że miał atak astmy? Wyjście na pewno nie pomoże mu w astmie tylko leki. Więc już nie brońcie polaczka.
Zgłoś
Avatar
P................m 2018-01-03, 17:18
"Polaczki" to doskonałe określenie na kpiących z typa bez znajomości sytuacji...
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2018-01-03, 18:09
Nasi zawsze muszą coś odpierdalać w samolotach.
Zgłoś
Avatar
zonk 2018-01-03, 18:56
Prosiłem napisał/a:

"Polaczki" to doskonałe określenie na kpiących z typa bez znajomości sytuacji...


A jakby lecieli to też wyszedłby na zewnątrz bo się dusi? Co niby załoga miała zrobić z nim?
Zgłoś
Avatar
Angorek 2018-01-03, 19:08 1
@SQT Na postoju jak silniki i APU są wyłączone to nie działa klimatyzacja. W takim wypadku powinien być podpięty zewnętrzny agregat, a jeśli nie ma takiej możliwości uruchomione APU.
Lecieli Ryanem, czekali 30 minut na obsługę więc mogło się zrobić duszno bo pewnie turbiny uruchomionej nie zostawili.
Gdyby zaczął się dusić w powietrzu to wtedy byłby tzw. "medical" i samolot zawróciłby na najbliższe lotnisko.
Zgłoś
Avatar
jordan632 2018-01-03, 19:58
facet miał atak astmy a obsługa zignorowała jego prośby o pomoc. pismaki jak zwykle przekręcą całą historię
Zgłoś
Avatar
disturbed666 2018-01-03, 20:29
ja pierdole jaki jebany polaczek, jak zawsze narobia wstydu
Zgłoś
Avatar
S................n 2018-01-03, 20:53
@up nastepny burak nie znający sytuacji pierdoli smuty....

@up następny burak nieznajacy sytuacji pierdoli smuty.
Zgłoś
Avatar
zonk 2018-01-03, 22:21
I co obsługa miała zrobić? Wypuścić jaśnie pana mimo że z pewnych przyczyn nie mogli?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-01-03, 22:22
Elita sadola ma teraz dylemat - polaczkiem jest typ na skrzydle, czy szydzący z niego w komentarzach. Czekam na rozwój sytuacji i komentarz rzecznika prasowego rządu Republiki Węgier.
Zgłoś
Avatar
DavidBeckham 2018-01-04, 1:37
Kurwa ludzie, nawet jakby nie miał ataku astmy to i tak zrobił prawidłowo, może nie do końca zgodnie z prawem, ale prawidłowo. Po pierwsze samolot miał godzinne opóźnienie, a do tego jeszcze co najmniej pół godziny po wylądowaniu się czaili, więc Pan wziął sprawy w swoje ręce bo się po prostu wkurwił, nie zrobił nic nieetycznego.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2018-01-04, 10:37
Polacy cenią sobie wolność ponad wszystko!
Zgłoś