18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Nie chciał rozmawiać
Jesse.Pinkman • 2022-01-28, 21:57
Chcieli dać mu szanse ale on nie skorzystał a potem standardowo bolało. Źródło i link do pełnej wersji.

Oryginalny opis:
ukryta treść
* (Disclaimer: This video content is intended for educational and informational purposes only) *
Millville, New Jersey — The state Attorney General’s Office released the footage of the moments before an officer fatally shot a city man holding what police have described as a machete outside a home earlier this month. Police were called to a house on Burns Street about 9:30 p.m. and encountered 33-year-old Daniel Ackley, who was holding the machete. According to the preliminary investigation, the shooting occurred shortly after 9:30 p.m. on Jan. 4 outside a residence on Burns Road in Millville. Officers of the Millville Police Department responded to 911 calls reporting an emergency at the residence. After officers arrived, they encountered Mr. Ackley holding a machete outside the house. As Mr. Ackley advanced toward the officers with the machete, Officer Timothy Rehmann discharged his service weapon, fatally wounding Mr. Ackley. Officers and emergency medical personnel rendered first aid to Mr. Ackley, and he was airlifted to Cooper University Hospital, where he was pronounced deceased at 10:56 p.m.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2022-01-28, 22:01 1
Z białym to taserem

Dla czarnego szkoda prądu
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2022-01-28, 22:24
Angielskiego nie znał i się nie zrozumieli, chłop wszystko na opak zrozumiał
Zgłoś
Avatar
meloox 2022-01-28, 22:44 2
Nie pojme tych idiotow...na poczatku nie kuma,,albo drze ryja "szut mi" a jak dostanie kulke to nagle rece w paciorek i mina "juz nie sce "
Zgłoś
Avatar
plastic 2022-01-29, 1:07
meloox napisał/a:

Nie pojme tych idiotow...na poczatku nie kuma,,albo drze ryja "szut mi" a jak dostanie kulke to nagle rece w paciorek i mina "juz nie sce "



wszystkie potrzeby tak działają. witaj w rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
namate 2022-01-29, 8:29
meloox napisał/a:

Nie pojme tych idiotow...na poczatku nie kuma,,albo drze ryja "szut mi" a jak dostanie kulke to nagle rece w paciorek i mina "juz nie sce "



ma pecha bo jest biały, czarnego by dobijali aż się przestanie ruszać i dopiero by podeszli, wtedy "szut mi" działa, i już nie boli
Zgłoś
Avatar
ojcieckogut 2022-01-29, 9:15 2

chyba nie przeczytaliście. facet nie żyje - zastrzelili go. na śmierć.
dostał to czego chciał.
Zgłoś
Avatar
Zwyrol5000 2022-01-29, 10:16
lol, mówi sam do siebie, że to było głupie. Po powiedzeniu tego drugi raz odpływa. haha.
Zgłoś
Avatar
kzf 2022-01-29, 17:22
ojcieckogut napisał/a:

chyba nie przeczytaliście. facet nie żyje - zastrzelili go. na śmierć.



Byłby przełom w nauce, jakby zastrzelili go na życie
Zgłoś
Avatar
ramadanio 2022-01-29, 20:37
Na białego kula z proszkiem pieprzowym, na czarnego ołów - śmieszne tam mają procedury xD
Zgłoś