18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
RidensMoriar 2014-02-07, 16:04 2
No i co kurwa z tego, jego rodzice oskarżą policje i dostaną odszkodowanie a policjanci dostaną po dupie bo jest nieletni.
Zgłoś
Avatar
HatakeIV 2014-02-07, 16:12
jak zapałka
Zgłoś
Avatar
fyrku 2014-02-07, 16:13 2

Trzeba przyznać, że jak na tak szybciutko chrupnietą rączkę, tak przez was zwana "emociota", nie drze ryja z płaczem jak zrobiłaby połowa tego portalu. Aaaaa, zapomniałem, wy nie czujecie bólu , więc nie poczulibyście, że jest złamana.
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2014-02-07, 16:16
PatrolZG napisał/a:

.... Skąd się o tych pojebanych dzieci wzięło przekonanie, że mają prawo do takiego szacunku jak dorośli ? ...

Chuj gimbo nie jestem ale dzieciakiem byłem i jak ty dałeś sobie dmuchać w kaszę i byłeś posłuszny jak psina To nie oczekuj tego od młodszego pokolenia ...
Koleś na filmiku słusznie dostał bo nie lubię takich cweli ale jak ktoś pisze że nie należy młodszego pokolenia to mi się w komórce numery do kumpli wybierają ...

Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2014-02-07, 16:33
ooo a jednak umiał mówić
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2014-02-07, 16:53 8
xhelioNx napisał/a:



Rozumiem że człowiek tylko dlatego iż ma inny pigment jest dla Ciebie śmieciem i wyrzutkiem społecznym?


Dla mnie również. Pobywaj trochę w Europie, zobaczysz kulturę białych wspaniałych ludzi, a kulturę kolorowego gówna.
Zgłoś
Avatar
EvulMastah 2014-02-07, 17:24 4
Cytat:

Rozumiem że człowiek tylko dlatego iż ma inny pigment jest dla Ciebie śmieciem i wyrzutkiem społecznym?



Wymowa jego wypowiedzi jest bardzo rozsądna i wcale nie rasistowska. Ty sobie dopowiedziałeś, co chciałeś (właśnie stąd bierze się nagonka na ludzi nie popierających "lewicowych" poglądów). Nie chodziło przecież o ludzi z innym pigmentem skóry, tylko o ludzi o mentalności zwierząt, bez wychowania w zachodnich wzorcach moralności, bez wykształcenia... Zapewniam Cię, że jest mnóstwo czarnych którzy mają społeczny szacunek, ale murzyni i ciapaci to dla mnie hołota paląca samochody w Paryżu.
Zgłoś
Avatar
Goger 2014-02-07, 17:37 1
Trza było jeść danonki
Zgłoś
Avatar
Pucant 2014-02-07, 18:14 1
Chciałbym by nasza policja tak wyglądała dosłownie i w przenośni. Mianowicie długo spokojnie do niego mówili, bardzo długo po czym przystąpili do czynów i bez pierdolenia zrobili to co mieli.
Zgłoś
Avatar
Hemoglobina24 2014-02-07, 18:16
dobry adwokat i kasy niezle dostanie
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-02-07, 18:31
@Tołdi

Łykaj dalej sądową gadkę jak pelikan ciepłe kluchy. Masz film, z głosem, na którym wszystko widać. Jakich jeszcze dowodów potrzebujesz?
Zgłoś
Avatar
m................a 2014-02-07, 18:39
Akcja od 1:10...
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2014-02-07, 18:41
EvulMastah-debile zawsze przekręcą, można tłumaczyc, wyjasniac, argumentować a debile i tak swoje... Poprostu ręce opadowywywywujoooo :/

Inna sprawa, że często społęczeństwo nieroztropnie i nazbyt pośpiesznie nadaje różnym grupom negatywne cechy i uogólnia przez co przejebane mają nawet normalne jednostki w jakiś tam sposó łączące isę z tymi negatywnymi grupami... Ale generalnie takie rzeczy społęczeństwo reguluje samo, można jedynie dbać o to żeby rzeczywitość nie była zakłamywana, ale lewactwo robi coś dokladnie odwrotnego, ze słowami tolerancja, równość itd na ustach wszystkim wtłaczając siłowo te swoje pojebane wizje świata do porzygu...
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-02-07, 18:50 1
Widzę że mądrzejsza część dobrze odebrała mój post. Nie mam nic przeciwko pojedynczemu ciapakowi czy murzynowi który zachowuje się jak człowiek, ale jeśli na 100 murzynów czy ciapaków 95 to zwierzęta, to niech te 5 osób nie wymaga usilnego poszanowania przez ukształtowaną przez setki lat kulturę. Ja nie traktuję ludzi równo,tylko tak jak na to zasługują.
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2014-02-07, 21:19
Dobra kurwa, pojebany gimbus swoją drogą, ale jakim trzeba być pierdolcem, żeby dzieciakowi tak łapę wykręcać.... Przecież ich nie był, po prostu nie chciał się ruszyć.
Pojeby...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie