18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
S................n 2014-02-07, 22:43
Ale mu fajnie bark strzelił
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-02-08, 5:34
Kurwa, jak zwykle prawiczki-prawaczki i nopowcy-hitlerowcy tego portalu pokazali "klasę" - chłopak ma więcej zaburzeń emocjonalnych od Magika, a na dodatek zespół Touretta. Żadne z niego emo-dziecko. Zwykły chory chłopak na którego, jak to zwykle w hameryce, naskoczyli rzeźnicy z odznakami. Kurwa, co to za kraj w którym wzywa się policję jak chory, niegroźny chłopak nie chce wyjść z autobusu...
Zgłoś
Avatar
Szynkaa 2014-02-08, 6:14
@up pierdolony lewaku, w dupie mam co sobie ubzdurał ten chłoptaś, podobnie z resztą jak mieli to w dupie policjanci. I słusznie- każdy wobec prawa ma być równy.
Zgłoś
Avatar
romozomo 2014-02-08, 8:51
"Każdy ma prawo do szacunku, każdy jest równy itp." - otóż nie prawda ! Społeczeństwo samo to kwalifikuje, więc ciapas, murzyn, bandzior, menel, gej, pedofil, oszust, przyjebany dzieciak oraz PatrolZG

NIE otrzyma takiego szacunku społeczeństwa choćby nie wiem jak lewactwo by zapluwało się na wizji.

Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-02-08, 9:03
romozomo napisał/a:

"Każdy ma prawo do szacunku, każdy jest równy itp." - otóż nie prawda ! Społeczeństwo samo to kwalifikuje, więc ciapas, murzyn, bandzior, menel, gej, pedofil, oszust, przyjebany dzieciak oraz PatrolZG

NIE otrzyma takiego szacunku społeczeństwa choćby nie wiem jak lewactwo by zapluwało się na wizji.



Dziecko lewe, a rozróżniasz coś takiego jak szacunek i prawo ? Menel jak ukradnie 1000 zł ma mieć tą samą karę jak doktor habilitowany, ale temu pierwszemu ręki nie podam bo się brzydzę. Oj lewe chwasty, co z wami zrobic ?

edit:
Kurwa z nie to jeszcze skopiowałem, a zresztą co my się garstą marzycieli przejmujemy.
Zgłoś
Avatar
romozomo 2014-02-08, 12:16
@PatrolZG
Ty jesteś prawem i Ty decydujesz kogo można szanować a kogo nie? A kto takie prawo Tobie dał? Jedyne co potrafisz to wyzwać wszystkich od lewaków czy mają lewe czy też nie poglądy. Kolejny naznaczony zbawiciel Polski.
Zgłoś
Avatar
Szynkaa 2014-02-09, 0:14
a według twojej logiki zboczeńca, który morduje i gwałci ofiarę należy uniewinnić, bo przecież on biedny jest chory psychicznie i nie mógł się powstrzymać.. i tak, jeśli ów "sparaliżowany" sprawiałby opór, nie słuchałby poleceń służb mimo, że by mógł(sparaliżowany owszem nie mógłby, ale ten szczyl mógł, nieważne jaki ma bajzel w głowie) to powinien zostać potraktowany tak jak każdy inny
Zgłoś
Avatar
bugaj 2014-02-09, 0:34
PatrolZG napisał/a:

Bardzo dobry przykład. Jak gimnazjalista jest mocny w gębie i zgrywa cwaniaka, a kosteczki ma jeszcze niewiele bardziej rozwinięte od przedszkolaczka, to takie są efekty. Skąd się o tych pojebanych dzieci wzięło przekonanie, że mają prawo do takiego szacunku jak dorośli ? To jest efekt lewackiej rozpusty.

"Każdy ma prawo do szacunku, każdy jest równy itp." - otóż nie prawda ! Społeczeństwo samo to kwalifikuje, więc ciapas, murzyn, bandzior, menel, gej, pedofil, oszust, przyjebany dzieciak NIE otrzyma takiego szacunku społeczeństwa choćby nie wiem jak lewactwo by zapluwało się na wizji.



No na pewno ktoś opóźniony tak jak ty nie rozumie tej całej "zagmatwanej" lewackiej ideologii. Każdy człowiek jest równy, ponieważ każdy może być tym kim tylko zechce. Czarny może być prezydentem, gej posłem, bandzior może się zmienić, islamista może być bohaterem twojego kraju itp. Szacunek on może nabyć poprzez to co robi, jakim jest człowiekiem. Ale nikt nie ma prawa oceniać go po tym jakiego jest koloru jego skóra, orientacja, religia. Bo jak mówiłem wcześniej, liczy się to jakim jest się człowiekiem. Tylko ZŁY człowiek może niemieć szacunku.
Zgłoś
Avatar
guvi 2014-02-09, 18:39
PatrolZG masz bardzo proste i ograniczone pojmowanie świata
Zgłoś