18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Halman 2019-06-18, 23:58 1
powiedzcie ze to urywek jakiegoś serialu komediowego....
Zgłoś
Avatar
bombaklaat 2019-06-18, 23:58 2
Śmieszne, ale za małolata z ciotkom się do cudzego malucha próbowaliśmy dostać...
Zgłoś
Avatar
zakmen 2019-06-19, 0:20 1
Mój dziadek z 6 lat temu miał sytuację w której obca kobieta wsiadła do jego samochodu używając swoich kluczy. Nie odjechała tylko dlatego że samochód posiadał immobilizer. Zadzwoniła na policję powiedzieć że włamała się nieświadomie doc czyjegoś samochodu.
Zgłoś
Avatar
djted 2019-06-19, 1:48
Nie śmieszne... Sam bym sie zajebał. Jak człowiek był zmeczony to odpierdalał o wiele głupsze rzeczy.....
Zgłoś
Avatar
8765tj 2019-06-19, 2:33 6
I tak najlepsze jak wiele nowszych aut blokuje drzwi po odpaleniu. Grzejesz silnik i idziesz skrobać szyby zimą, nagle cyk trącisz zadem, zamkniesz i dupa
Ps. Gaszenie szmatą w wydechu się słabo sprawdza. Coś już o tym wiem
Zgłoś
Avatar
MariolaBezPindola 2019-06-19, 7:07 10
@up jakie nowsze auto debilu zamyka sie na postoju. Chyna twoja Lada
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-06-19, 7:45 24
Zdarza się.
Ja się kiedyś pomyliłem i nie tej babie do łóżka wszedłem.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-06-19, 8:09
Ponoć inteligencja nie boli
Zgłoś
Avatar
Sonal 2019-06-19, 9:06 5
8765tj napisał/a:

I tak najlepsze jak wiele nowszych aut blokuje drzwi po odpaleniu. Grzejesz silnik i idziesz skrobać szyby zimą, nagle cyk trącisz zadem, zamkniesz i dupa
Ps. Gaszenie szmatą w wydechu się słabo sprawdza. Coś już o tym wiem



Możesz wymienić cho9ć jeden taki samochód?
Wszystkimi na świecie nie jeździłem - ale wieloma nowymi i nowszymi - i zawsze drzwi się zamykały po osiągnięciu pewnej prędkości najczęściej w okolicach 5-10km/h
Więc.... trochę pierdolisz...
Zgłoś
Avatar
Zordonek 2019-06-19, 9:21 4
w Polsce też się taka zdarza : )

motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news-kupili-pralke-i-zap...

"Okazało się, że na parkingu obok siebie stały dwa bardzo do siebie podobne pojazdy. Nie dość, że były tej samej marki i tego samego koloru, to - o dziwo - do obu pojazdów pasował ten sam kluczyk. To właśnie nim - przez pomyłkę - zgłaszający interwencję otworzył auto należące do innej osoby i włożył do bagażnika nową pralkę. W czasie dalszych zakupów to auto odjechało z parkingu, a gdy zgłaszający wrócił na parking, zastał na nim swoje auto z pustym bagażnikiem"
Zgłoś
Avatar
zielsaw 2019-06-19, 16:09
Swojego czasu babcia opowiadała mi historię, jak dziadek w PRLu zaparkował malucha na parkingu i zapomniał gdzie go postawił. W międzyczasie przyjechał drugi maluch, identyczny jak dziadkowy. No i co zrobił dziadek ? Oczywiście próbował się dostać nie do swojego samochodu, będąc przekonanym o awarii zamka. Wybił szybę, wszedł do środka i próbował go odpalić. Ale jak klucz nie pasował i do stacyjki, to czym prędzej się ulotnił
Zgłoś
Avatar
Olencja88 2019-07-23, 15:32
Budrys2000 napisał/a:

Zdarza się.
Ja się kiedyś pomyliłem i nie tej babie do łóżka wszedłem.



w sensie pomyliłeś lewą rękę z prawą?
Zgłoś