18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
o................c 2012-07-29, 17:37
Islam w sam w sobie nie nawaluje do mordu!!! czytales kiedys koran?Oni sa zmuszani do takich czynów bo nie maja karabinow nie wyjda na otwarta wojne z ameryka bo odrazu zostana zniszczeni. Żydzi zawsze robili panstwo w panstwie nie chcieli asymilacji ow panstawa zawsze im to proponowaly .
ten narod uwaza sie za lepszy od innych a te wojny ktore chce stworzyc to jest tylko zeby zagarnac kolejne terytorium bo kto tym bedzie rzadzil "USA"? Korea Polnocna przyklad nikt tam nic nie zrobi bo sie ich boja a niby glod prawa czlowieka lamane itd wola slabsze panstwa podatne na wojne domowa.
Zgłoś
Avatar
aleksander6 2012-07-29, 17:41
Pan kapitan napisał/a:

Facet naprawdę mądrze gada,
ale ja bym wolał mieć za sąsiada,
Żyda jakiegoś, a nie Araba.



większymi napisz jeszcze, bo nie widać
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2012-07-29, 18:08
@orzechccc

nikt nic nie robi w Korei Północnej, bo nie ma tam nic poza górami i drzewami. nie ma ropy, za którą można by walczyć o "prawa człowieka".
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2012-07-29, 18:17
W Chinach i Korei Północnej się dobrze wsztstkim żyje, tzn. dla Europejczyka będzie to katorga ale oni są przyzwyczajeni i im "demokracja" nie potrzebna
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-07-29, 18:19 5
Bloodwar, a od kiedy prawicowość oznacza religijność? Jak dla mnie prawica to USA w XIXw, Anglia, czyli jak najmniej rządu, jak najwięcej wolności ekonomicznej (np. 3% podatek). Nie podoba mi się także synteza patriotyzmu z religijnością, która jest według mnie grubą pomyłką i tworzy tylko podziały zamiast jednoczyć. Kościół bardzo sprytnie dokonał syntezy tych pojęć, stąd teraz rydzykowe oszołomstwo i inne tego typu wytwory plugawiące i ośmieszające patriotyzm.

Co do Hitlera, jak najbardziej był lewicowcem, jego środowisko było zafascynowane głębokim socjalizmem, szczególnie Goebbels o czym nie raz wspominał. Piszesz, że niemalże wszystkie partie miały elementy socjalizmu w programie- otóż to, bo wszystkie były lewicowe z Piłsudskim na czele. Żadna konserwatywna partia prawicowa- tylko nie w dzisiejszym rozumieniu, ale w rozumieniu np. ojców założycieli USA- nie miała wtedy wiele do powiedzenia.

Dzisiaj podział lewica-prawica został dokonany tylko względem obyczajowości, w polityce niestety obyczajowość jest na dalszym planie, najważniejsze są sprawy gospodarki i podejścia do wolności (ekonomicznej, osobitej i wypowiedzi). Prawica to biegun- max wolności, min państwa i podatków, lewica- min. wolności, kontrola wszystkiego przez państwo. Według tych kryteriów Hitler jak i inni władcy tamtych czasów byli lewakami.
Zgłoś
Avatar
macu66 2012-07-29, 19:15
...100% prawda święte słowa na 100%...
Zgłoś
Avatar
Panczo88 2012-07-29, 20:18
jedynie co mogę dodać że hitler miał rację w sprawie żydowskiej, za wiekszością przekrętów oni stoją, nwet nie wiadomo ile mają atomówek, ja bym ich zlikwidował do zera, wiem że są tam również dobrzy i praworządni ale nie da się ich wyłapać i lepiej nie ryzykować, a później wziąłbym się za islamistów bo też mają nasrane w dyni i za szybko się rozprzestrzeniają
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-07-29, 20:18
I tak tego nikt nie przeczyta, ale może warto przypomnieć: Liga Arabska wzywa Assada do ustąpienia, ta sama Liga Arabska, która chętnie zepchnęłaby Izrael do morza. O kant dupy potłuc teoryjki tego kukluksklanowca.
Zgłoś
Avatar
ujebutor 2012-07-29, 20:33
Zamiast zakazywac religii, powinno sie po prostu tepic idiotow, ktorzy wierza w takie pierdoly. Co najmniej kastracja, zeby wadliwy gen debilizmu nie rozpowszechnial sie.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-07-29, 23:08
Prawica ma tyle wspólnego z wiarą, że możesz wierzyć sobie w co chcesz - w latającego potwora spaghetti również. Sam jestem ateistą, ale doskonale rozumiem ludzi którzy wierzą bo widzę jak niektórym to zajebiście w życiu pomaga się ogarnąć, pracować i nie zwariować. Źli ludzie nie potrzebują wiary jako pretekstu do agresji - jeden chuj czy facet który mnie zaatakuje zrobi to z pobudek religijnych czy ma motywacje ewolucjonistyczne.
Opieranie się na wartościach chrześcijańskich jest bardzo zasadne.
@Bloodwar powiedz mi jaki jest argument dla osoby 'prostej' przeciwko kradzieży? Jak mu to wytłumaczysz, że jest to złe skoro im więcej nakradnie tym mniej musi robić i lepiej dla niego - życie ma jedno i sobie je prosto gładko przejdzie.
Lewacy myślą, że prawo wszystko rozwiąże - to jest gówno prawda bo prawo stanowi UZUPEŁNIENIE zasad moralnych a nie odwrotnie. Gdyby KAŻDY człowiek kradł na dużą skalę, to kto miałby ich pilnować?

Liga arabska dba o swój wizerunek - co jakiś czas musi rzucić opinii publicznej coś na pożarcie, że niby tacy światli ludzie tam są.

Nie lubię hasła, 'żydzi są źli' bo to brzmi jak 'Polacy to złodzieje', ale zgadzam się absolutnie, że ciężko te mendy spośród nich wyłapać dlatego niewinnym się oberwać musi.
Zgłoś
Avatar
wyrwiszmat88 2012-07-30, 18:40
Kotierez napisał/a:

Zakazac WSZYSKICH religii bedzei wreszcie spokoj!! Kazda jednka ma krew na rękach !!

Nie ma ani lepszej ani gorszej - wszystkie sa rownie zaklamane i bezlitosne a na koniec zawsze okazuje sie ze chodzi o kase



komuniści byli przeciwni religii i to nie przeszkadzało im mordować i to na kurewską skalę ,więc te sapanie ,że całe zło świata to wina religii to pierdolenie :*
Zgłoś
Avatar
dante2010 2012-12-03, 15:48
Ludzie zawsze znajdą powód do wzajemnego mordowania się, nie ważne czy to religia czy ropa czy złoto zawsze będziemy chcieli więcej i to się nie skończy w końcu dojdzie do kolejnej wojny na miarę światową gdzie będzie globalna czystka wszystkich nacji (przy tak rozwiniętej technologii atomowej) potem znów zacznie się wszystko od nowa... Nigdy się nie nauczymy i nigdy nic się nie zmieni.
Zgłoś