18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Kotierez 2012-07-29, 12:49 28
Zakazac WSZYSKICH religii bedzei wreszcie spokoj!! Kazda jednka ma krew na rękach !!

Nie ma ani lepszej ani gorszej - wszystkie sa rownie zaklamane i bezlitosne a na koniec zawsze okazuje sie ze chodzi o kase
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-07-29, 13:12 4
@ Kotierez
Wcale nie chodzi o religię. Wszędzie są ludzie dobrzy i są też źli. W każdym kraju i w każdej religii. Gdyby np. do dyskusji wdały się cywilizacje z innych planet we wszechświata na temat Ziemi, to Twoim tokiem myślenia mogliby uznać, że na naszej planecie ciągle dzieje się zło, że ziemianie są źli i trzeba nas unicestwić.
I na pewno nie chodzi o kasę. Chcą kasy - to prawda. Ale jest im potrzebna do osiągnięcia swoich celów - wyższych, niż samo posiadanie kasy i pławienie się w luksusach.
Zgłoś
Avatar
Kotierez 2012-07-29, 13:40 1
@ Ant1984
wskaż mi proszę chociaż 1 religie która nie prowadzi lub nie prowadziła wojen ewentualnie nie była ich przyczyną lub po prostu za wiarę w coś ludzie nie byliby zabijani, bo mi niestety nie przychodzi nic do głowy - niestety
Zgłoś
Avatar
Nutaharion 2012-07-29, 13:46 1
Facet dobrze gada. Rząd Amerykański nawet jeżeli nie popierałby Izraela to i tak nie może dużo zrobić bo FED jest kontrolowany przez syjonistów. Ot państwo w państwie.
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-07-29, 13:52
Wierzę w jedno Ctrl+C i w jedno Ctrl+V. Amen

@up.Kotierez Misjonarski Kościół Kopizmu, polecam
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-07-29, 14:12
jak zwykle za wszystkim stoją żydzi.... ludzie nie dajcie się zwariować.
Zgłoś
Avatar
antyzog 2012-07-29, 14:52 21
Rok 2015, NASA odkryło asteroidę na torze kolizyjnym z Ziemią. Po dokładnych obliczeniach, okazało się że owa asteroida uderzy prosto w Izrael. Izrael oskarża kosmos o antysemityzm i domaga się uznania go za organizacje terrorystyczną. USA odkryło na asteroidzie ropę, misja pokojowa w trakcie realizacji.
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2012-07-29, 14:54 4
Znowu ten pajac, ciezko miec swoje zdanie, lepiej sluchac "eksperta"
Zgłoś
Avatar
klasakon 2012-07-29, 15:06 1
Temu panu pewnie jakiś Szlomo pomoże w samobójstwie
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-07-29, 15:22 2
Facet naprawdę mądrze gada,
ale ja bym wolał mieć za sąsiada,
Żyda jakiegoś, a nie Araba.

Zgłoś
Avatar
Vinewood 2012-07-29, 15:23 1
Cytat:

Znowu ten pajac, ciezko miec swoje zdanie, lepiej sluchac "eksperta" <idiotyczna emotka>


Jakie więc zdanie masz
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-07-29, 17:16 1
Kotierez napisał/a:

@ Ant1984
wskaż mi proszę chociaż 1 religie która nie prowadzi lub nie prowadziła wojen ewentualnie nie była ich przyczyną lub po prostu za wiarę w coś ludzie nie byliby zabijani, bo mi niestety nie przychodzi nic do głowy - niestety


Inaczej... Jesteś w stanie wskazać religię poza Islamem która dosłownie nawołuje do mordu...?
Anti ma rację. To nie religie. "Źli" ludzie po prostu potrzebują wymówki by toczyć wojny i szerzyć terror.
Wszyscy lewicowi dykatorzy tacy jak Stalin, Lenin, Hitler, Castro, Kim nie potrzebowali religijnej wymówki do swoich działań.
Zgłoś
Avatar
mrkler 2012-07-29, 17:33
@Kotierez prawda ale nie wszystkie konflikty wybuchają z powodu religii świetnym przykładem może być ludobójstwo w Rwandzie.
A co do tego gościa to ktoś go dobrze promuje, na ostatnim jego filmiku który widziałem na sadolu wyglądał jak typowy bejuch spod sklepu, co do produkcji to w większości bełkot i wyciąganie z kontekstu, hamerykanie i zydki świeci nie są ale to już jest zdrowo pojebane, jak widać niektórym to się pierdoli w główkach z nadmiaru wolnego czasu.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-07-29, 17:35
Hitler nie był lewicowcem, prowadził partię prawicowo-narodowościową z elementami socjalizmu (w latach 30stych 20stego wieku przypominam, czasy recesji, KAŻDA niemal partia miała elementy socjalizmu. Jeżeli dla kogoś socjalizm = komunizm a komunizm = lewica to dziękuje, intelektualnie nie reprezentujemy poziomu do dalszej dyskusji. Jakoś wymieniając "lewicowych" dyktatorów-morderców nikt nie wspomina o cesarzu Japonii z lat II WŚ (który posyłał na śmierć ludzi w imię "słusznej dominacji narodu wybranego przez Boga"), nie wspomina o pro-katolickim Che, o kilkunastu dyktatorach Ameryki Łacińskiej którzy poniedziałek-sobota mordują ludzi na 3 zmiany przez okrągłą dobę a w niedzielę idą do kościoła, nie wspomina o prawosławnym Łukaszence, o prawosławnym Putinie, o dobrym katoliku G.W. Bush-u juniorze który napadł na dwa kraje i przyczynił się tym samym do śmierci tysięcy niewinnych ludzi... PS: Tak tak, Piwnicowy Demon wujek Fritzl też był katolikiem i sąsiedzi zapamiętali że nie opuścił żadnej niedzielnej mszy - przynajmniej do czasu póki go nie posadzono
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie