18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker Dzisiaj 17:51 1
Dlaczego to coś na powtórce nadal się świeci tam gdzie wylądowało?
Zgłoś
Avatar
Prosty Dzisiaj 17:55 3
Ja to z ciekawości wrzuciłem gdzieś dla info i się okazuje że jeleń zauważył pocisk widać w powtórce w dodatku podobno też niska prędkość pocisku co widać jak uderza o ziemię bo się odbija a na sadistic.pl za słabe.
Zgłoś
Avatar
antidotum4 Dzisiaj 18:22 25
Leśny Neo Jeleń

Zgłoś
Avatar
parapsychol Dzisiaj 18:59 1
dżonyłojlker napisał/a:

Dlaczego to coś na powtórce nadal się świeci tam gdzie wylądowało?


fosfor nie gasnie nawet w wodzie
Zgłoś
Avatar
Cudak Dzisiaj 19:00 33
Myśliwi są jak pedofile. Swoje chore potrzeby tłumaczą miłością, jedni do zwierząt i przyrody, a drudzy do dzieci. Jak rozmawiałem z myśliwym, to aż mu się oczy świeciły, kiedy mówił o śmierci zwierzęcia, szukaniu farby na śniegu, kuli w głowie, że to coś pięknego, całej tej otoczce itp. Chore pojeby.
Zgłoś
Avatar
psyhepl Dzisiaj 19:10 1
Cudak napisał/a:

Myśliwi są jak pedofile. Swoje chore potrzeby tłumaczą miłością, jedni do zwierząt i przyrody, a drudzy do dzieci. Jak rozmawiałem z myśliwym, to aż mu się oczy świeciły, kiedy mówił o śmierci zwierzęcia, szukaniu farby na śniegu, kuli w głowie, że to coś pięknego, całej tej otoczce itp. Chore pojeby.



zabijanie z pasji
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 19:24 2
Cudak napisał/a:

Myśliwi są jak pedofile. Swoje chore potrzeby tłumaczą miłością, jedni do zwierząt i przyrody, a drudzy do dzieci. Jak rozmawiałem z myśliwym, to aż mu się oczy świeciły, kiedy mówił o śmierci zwierzęcia, szukaniu farby na śniegu, kuli w głowie, że to coś pięknego, całej tej otoczce itp. Chore pojeby.



Mówisz o większości ,,polskich '' polityków i cwelebrytów teraz..
Zgłoś
Avatar
Pawehan Dzisiaj 19:48
Cudak napisał/a:

Myśliwi są jak pedofile. Swoje chore potrzeby tłumaczą miłością, jedni do zwierząt i przyrody, a drudzy do dzieci. Jak rozmawiałem z myśliwym, to aż mu się oczy świeciły, kiedy mówił o śmierci zwierzęcia, szukaniu farby na śniegu, kuli w głowie, że to coś pięknego, całej tej otoczce itp. Chore pojeby.



To była piłeczka golfowa, ogarnij się przecież chłopie
Zgłoś
Avatar
Slugathor Dzisiaj 19:55 2
dżonyłojlker napisał/a:

Dlaczego to coś na powtórce nadal się świeci tam gdzie wylądowało?



to był strzał oddany z łuku bloczkowego, bądź kuszy. stosuje się tam świecące nasadki, aby łatwiej odnaleźć strzałę w leśnym poszyciu. (są dość drogie).
natomiast sam manewr jelonka jest dość częsty, bo wbrew pozorom strzał z łuku czy kuszy jest dość głośny, a poluje się strzelając ze stosunkowo niewielkich odległości.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Dzisiaj 20:19
Slugathor napisał/a:

to był strzał oddany z łuku bloczkowego, bądź kuszy. stosuje się tam świecące nasadki, aby łatwiej odnaleźć strzałę w leśnym poszyciu. (są dość drogie).
natomiast sam manewr jelonka jest dość częsty, bo wbrew pozorom strzał z łuku czy kuszy jest dość głośny, a poluje się strzelając ze stosunkowo niewielkich odległości.



Chodzi mi o to, że na powtórce widać ten świecący punkt, zanim jeszcze padł strzał, następnie takie rozmazanie tła i punkt znika. W uproszczeniu, o to, że coś tu było manipulowane, jakiś fotomontaż.
Zgłoś
Avatar
inzGamon Dzisiaj 20:25 2
Prosty napisał/a:

niska prędkość pocisku co widać jak uderza o ziemię bo się odbija



Szybki też by się odbił.
O niskiej prędkości świadczy bliski rykoszet. Szybko wytracił energię.
Zgłoś
Avatar
Slugathor Dzisiaj 20:34 2
dżonyłojlker napisał/a:

Chodzi mi o to, że na powtórce widać ten świecący punkt, zanim jeszcze padł strzał, następnie takie rozmazanie tła i punkt znika. W uproszczeniu, o to, że coś tu było manipulowane, jakiś fotomontaż.



Ok. wg. mnie raczej nikt przy tym nie majstrował, bo nie jest to jakieś mega rzadkie zjawisko. natomiast nieścisłości mogą wynikać z pozycji kamery, dużego zooma, oraz ogólnej niskiej jakości filmu. na moje to bełt z kuszy zrykoszetował ze zmarźniętej ziemi i schował się pod liście. ale mogę być w błędzie.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 Dzisiaj 20:35 1
Cudak napisał/a:

Myśliwi są jak pedofile. Swoje chore potrzeby tłumaczą miłością, jedni do zwierząt i przyrody, a drudzy do dzieci. Jak rozmawiałem z myśliwym, to aż mu się oczy świeciły, kiedy mówił o śmierci zwierzęcia, szukaniu farby na śniegu, kuli w głowie, że to coś pięknego, całej tej otoczce itp. Chore pojeby.


Coś w tym jest, ale my wszyscy to tutaj chore pojeby. Jakbyś miał szansę dostać zawód, w którym możesz torturować pedofilów i gwałcicieli, to byś nie skorzystał? Oczywiście takich, których złapano za rękę. Wiem, że porównanie troszkę słabe, bo myśliwi strzelają do bezbronnych i niewinnych zwierząt, ale chodzi mi o sam fakt. Niby torturowałbyś złą osobę, ale sprawiałoby nam to na 100% przyjemność. Niektóre pojeby potrafiły za wojną tęsknić 😂. Większość dostaje stresu pourazowego, a niektóre dziady potrafiły tęsknić. Zazwyczaj tacy, którzy zabili duże ilości ludzi.
Jestem za badaniem każdego takiego myśliwego, bo chuj wie czy nie jest zagrożeniem. Podobnie z fanatykami różnej maści, których blokuje tylko prawo. Bez tego dalej by potrafili spalić kogoś na stosie lub na oponie, jak to czarnuchy teraz robią.
Zgłoś
Avatar
Doktor-Maras Dzisiaj 20:37
Cudak napisał/a:

Myśliwi są jak pedofile. Swoje chore potrzeby tłumaczą miłością, jedni do zwierząt i przyrody, a drudzy do dzieci. Jak rozmawiałem z myśliwym, to aż mu się oczy świeciły, kiedy mówił o śmierci zwierzęcia, szukaniu farby na śniegu, kuli w głowie, że to coś pięknego, całej tej otoczce itp. Chore pojeby.



A byłeś kiedyś na wsi ? Jak nie to pojedź zobaczysz jak kura zapierdala bez łba 😁 no i jaki pyszny jest pasztet z królika 🤤 ale wiadomo musisz wypatroszyć i zabić taka jest kolej natury..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie