18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
m................i 2011-07-31, 20:46 2
Raczej prędko kasy nie zobaczy
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-07-31, 21:15 12
Chuj z niepożądaną grą słów, wy lepiej na wyrok zwróćcie uwagę.
Dla mnie bomba, takie prawo jest genialne, powrót do korzeni, nie to co nasza pseudo demokratyczna sprawiedliwość.
Zgłoś
Avatar
kleju85 2011-07-31, 21:17 4
czego oczy nie widzą tego sercu nie żal..
Zgłoś
Avatar
mea91 2011-07-31, 21:34 3
Robster napisał/a:

Chuj z niepożądaną grą słów, wy lepiej na wyrok zwróćcie uwagę.
Dla mnie bomba, takie prawo jest genialne, powrót do korzeni, nie to co nasza pseudo demokratyczna sprawiedliwość.



jestem całkowicie za. gdyby to był jakiś "jednorazowy" "wybryk", wiadomo, proces, więzienie. Ale dzieje się coraz częsciej, że kobiety sa oblewane kwasem, "bo mnie nie chciała, to innego mieć nie będzie", kary powinny być najostrzejsze. Oni okaleczali zadawając niesamowity ból, więc ja polecałabym oślepanie nie pod znieczuleniem i chirurgicznie, tylko tak, żeby czuli to co zrobili tym kobietom.
Zgłoś
Avatar
m................i 2011-07-31, 21:43 1
Robster napisał/a:

Chuj z niepożądaną grą słów, wy lepiej na wyrok zwróćcie uwagę.
Dla mnie bomba, takie prawo jest genialne, powrót do korzeni, nie to co nasza pseudo demokratyczna sprawiedliwość.



Chyba Twoich korzeni.

Pewnie za hasłem wyborczym "broń dla każdego" też jesteś ? Ekhh ... zero wyobraźni.
Zgłoś
Avatar
h................a 2011-07-31, 22:36 3
@up Nie słyszałem o takim haśle, ale jest zajebiste... Przekonałeś mnie! Broń dla każdego!
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-07-31, 23:10 3
@mieszkamnawsi, jak się pamięta rzeczy max do poprzedniego śniadania wstecz, to rzeczywiście możesz mieć problem z korzeniami. I porównujesz moją zgodę na nadanie wymiarowi sprawiedliwości możliwości karaniem "oko za oko, ząb za ząb" do rozdawania każdemu przygłupowi broni? Nie wdawaj się w dyskusję jeśli nie potrafisz logicznie myśleć i nie posiadasz dostatecznych argumentów.

@mea91 no mnie się wydaje, że w grę wchodzi tylko oślepienie przez wylanie rozpuszczalnika na jego gębę. Chirurgiczne i znieczulenie? Toż to potrzeba anestesiologia, chirurga, pewnie jeszcze jakiejś ekipy pomocników i sprzętu. Polecał bym raczej fiolkę kwasu z akumulatora. Będzie szybciej i sprawniej.
Zgłoś
Avatar
lukasz207 2011-08-08, 11:19
mieszkamnawsi napisał/a:



Chyba Twoich korzeni.

Pewnie za hasłem wyborczym "broń dla każdego" też jesteś ? Ekhh ... zero wyobraźni.



Jego korzeni ?!!! a ty co qrwa inna rasa niż ludzka ? od annunaków się wywodzisz do ch.. ?
Zgłoś
Avatar
BetonowyChuj 2011-08-10, 1:36 1
dwa razy pieprzony przycisk play nacisnąłem, zanim się kapnąłem, że to artykuł... fuck....
Zgłoś
Avatar
pitarturbull1987 2011-08-12, 18:38 1
ilu z was kliknęło PLAY?
Zgłoś
Avatar
Talth92 2011-08-12, 19:11
@up wy tak na serio? ;o
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2011-08-12, 19:31
Zgwałcić jakąś laske i później "oko za oko" i ona gwałci ciebie. Straszne
Zgłoś
Avatar
Hubert0501 2011-08-12, 19:33 1
Dobry wyrok. Może nie powinniśmy wracać do kodeksu Hammurabiego ale niektóre argumenty przeciwników kary śmierci mnie śmieszą - "każde życie jest święte", "każdy ma prawa". Co jest świętego w gwałcicielu i mordercy? On odmówił wszelkich praw swoim ofiarom to czemu sam ma je zachować. O człowieku świadczą jego czyny. Jeśli ktoś jest skończonym ścierwem, popełniając przestępstwo (gwałt, morderstwo itd.) świadomie zrzeka się praw człowieka - tak powinniśmy zakładać. Jasne, że jeśli ktoś kogoś niechcący zabije przez przypadek to nie to samo co zbrodnia z premedytacją. Teraz za jakieś mniejsze, nic nie znaczące przestępstwo można dostać 5 lat a za poważne - zawiasy. Jak czasami oglądam wiadomości to ogarnia mnie pusty śmiech jak słyszę niektóre wyroki... W sumie nie wiem po chuj wdałem się tutaj w takie dywagacje.
Zgłoś
Avatar
bonCziki 2011-08-12, 19:57
religia miłości... w dupe jebane brudasy... tfuuu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie