18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
piotrekt1976 2017-06-28, 0:16 1
jaka trzeba byc spierdolina umyslowa zeby na wlasne zyczenie wskakiwac do jednej z najbrudniejszych rzek na swiecie. W chuj resztek rozkladajacych sie trupow ludzi i zwierzat, praktycznie kazdy dostepny dla ludzkosci pestycyd i miliard innych chemicznych gowien wywalanych bezposrednio do tej rzeki przez farbiarnie , pralnie etc..
Kurwa serio ? - to juz chyba lepie pierdolic afrykanska dziwke zarazaona HIV bez gumy po pijaku, wieksze szane na pozostanie zdrowym po takiej " sesji"
Kurwa , ja pierdole
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-28, 9:10 1
piotrekt1976 napisał/a:

jaka trzeba byc spierdolina umyslowa zeby na wlasne zyczenie wskakiwac do jednej z najbrudniejszych rzek na swiecie. W chuj resztek rozkladajacych sie trupow ludzi i zwierzat, praktycznie kazdy dostepny dla ludzkosci pestycyd i miliard innych chemicznych gowien wywalanych bezposrednio do tej rzeki przez farbiarnie , pralnie etc..
Kurwa serio ? - to juz chyba lepie pierdolic afrykanska dziwke zarazaona HIV bez gumy po pijaku, wieksze szane na pozostanie zdrowym po takiej " sesji"
Kurwa , ja pierdole


Nie denerwuj się Andrzeju
Zgłoś
Avatar
leonfun 2017-06-28, 11:48
Kamerzysta ma teraz klapki gratis
Zgłoś
Avatar
szpidi 2017-06-28, 12:24
"a weź się idź utop" i to zrobił
Zgłoś