18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
adam5222 2013-02-07, 22:43 1
niby ze skóry, a są do dupy lepiej by pasowało !
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2013-02-07, 22:55 2
Nikt to samo, buty po 3 miesiącach pękają a ci wyskakują z jakimiś badaniami organoleptycznymi. Nie wiem czy oni te buty liżą czy wąchają...
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-02-07, 23:05 18
tylko soczysty opierdol całej kadry przy klientach w sobotę rano daje pożądany rezultat: natychmiastowy zwrot gotówki bez żadnych formalności. oni mają z góry przykaz nie uznawać reklamacji. dopiero jak się napierdoli kaszany przy sielankowym sobotnim klimacie zakupów, gdzie wesoło popierdalają całe rodziny, matki z dziećmi czy inne szlauchy, to szybko stają się posłuszni. nawet nie mam pojęcia z czego oddali mi pieniądze, bo paragon został u mnie. ani nikt nie wydrukował KW. niczego nie podpisałem. płaciłem kartą dostałem gotówkę. a niech kurwy płacą nawet ze swoich.

to samo się tyczy ubezpieczycieli. za wszelką cenę ujebać, nie dać itd. nawet kiedy zdarzy się wypadek śmiertelny to kurwy kombinują, żeby jak najmniej wypłacić albo w ogóle nie wypłacić. tutaj sprawa jest nieco trudniejsza. trzeba się zaopatrzyć w prawnika inaczej opierdolą do szpiku kości.

dlatego chuj w dupę tym jebanym reklamom. ubezpiecz za 1zł, aviva, axa kurwa jedna chuj w pysk.

pamiętajcie za wszelką cenę walczyć o swoje!

tu macie przykład porażki:

zajetynick napisał/a:

Nikt to samo, buty po 3 miesiącach pękają a ci wyskakują z jakimiś badaniami organoleptycznymi. Nie wiem czy oni te buty liżą czy wąchają...

Zgłoś
Avatar
torro 2013-02-08, 9:51
Co wygrała ta piosenka? indżoj? A co to takiego?
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-02-08, 9:58
Ciekawe co zrobią jeszcze? Wejdą i zaczną tupać nogami?
Zgłoś
Avatar
BadAttitude 2013-02-08, 10:02 3
Dobre. Nie da się inaczej walczyć o swoje, to trzeba tak. Na pohybel skurwysynom!

Lub jak mawiał Piłsudski: "Bić kurwy i złodziei!"
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-02-08, 10:22 4
Gość ma racje kupiłem raz tam ziemniaki, brałem na oślep jeden po odkrojeniu był czarny w środku, zaniosłem do baby i nie chciała przyjąć, bo powiedziała, że jest na pół obrany i brakuje skóry, ja pierdole z nich skórzanymi ziemniakami :/ :/ :/

Zgłoś
Avatar
K................n 2013-02-08, 10:26
dlatego kupuje najtańsze buty w tesco, czasem rozpierdolą się po 3 miesiącach to mam to w dupie, "łał ale żal 40zł straciłem", a niektore wytrzymują 3 lata i są wygodne
Zgłoś
Avatar
c................w 2013-02-08, 10:45
po chuj kupować buty bez gwarancji
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-02-08, 10:45
Tak samo buty new age. za 69 zl niby dobra firma itd. ale syf taki sprzedaja ze po chyba 5 uzyciach sie rozkleily po bokach na na spodzie piet sie pokazaly fajne dziurska. zanioslem do reklamacji dali mi nowe i to samo. buty do dupy.
Zgłoś
Avatar
mr.EIMIC 2013-02-08, 10:50 6
Jak łysy wychodził ze sklepu, to mi tylko tego zabrakło!

Zgłoś
Avatar
sebeks 2013-02-08, 10:50 1
i tak sie kurwa załątwia reklamacje a nie "no jakto nie przyjmiecie? łeeee"
nauczka:
uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=10234
wszystkie sklepy chcą was zrobić w chuja na każdym kroku jeśli tylko będziecie chcieli ozdyskać swoją ciężko zapracowaną kasę
Zgłoś
Avatar
wsamookno 2013-02-08, 11:33
wystarczy samemu wyslac buty do rzeczoznawcy (kosztuje to zazwyczaj w okolicach 50-70zl) i z takim orzeczeniem sklep juz nie odmowi a jeszcze bedzie wam musial pokryc koszty (sprawdzone, rzeczoznawca w Bieruniu, sklep Sizzer w Mikołowie)
Zgłoś
Avatar
kiraftw 2013-02-08, 11:43
kapitalizm spowodowal, ze zyjemy w gownianych czasach, kiedys buty ze skury za grube pieniadze byly na cale zycie, a dzis nawet nie na sezon, najtanszym kosztem sprzedaje sie gowno w ladnej galerii za ciezkie pieniadze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie