18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Nie ma lekko
Bewup • 2017-08-12, 17:31
Pamiętacie małego ruska z filmiku "zjadła mi szokolatku?" Jak widać całe życie wiatrem w oczy

Zgłoś
Avatar
m................k 2017-08-13, 17:55 2
A oprócz wpierdolu, dostał od matki te szokolatku?
Zgłoś
Avatar
Zygmundo 2017-08-13, 18:33
I takie skurwiele mają własne reality show.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-08-13, 19:36
skąd patologia, gdzie się rodzi i powstaje, jak wyrasta,
świetny filmik
Zgłoś
Avatar
minetek 2017-08-13, 22:01 1
weryfikator4 napisał/a:

Smutne...jakby mi moje dzieciństwo przed oczami przeleciało...ale przynajmniej dobrze skończyłem:)! siedzę na Sadisticu, piszę komentarze, nie schudłem - same plusy.



same plusy to optymista na cmentarzu widzi
Zgłoś
Avatar
rogacz 2017-08-14, 0:35
Ktoś wie o co chodzi z tym małym banderowcem?
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2017-08-14, 1:10 1
Powiem tak: Według mnie ADHD nie istnieje,dali by mi takiego 11 letniego cwela na 2 dni,za chociażby jedno krzywe spojrzenie paskiem skórzanym 15 razy po kręgosłupie,coś zle by zrobiło od razu 4 spacerowe na ryj i tak traktowac takie bachory a nie pozwalac na wszystko
Zgłoś
Avatar
aradd 2017-08-14, 20:59
mateuszsadoltzr napisał/a:

Powiem tak: Według mnie ADHD nie istnieje,dali by mi takiego 11 letniego cwela na 2 dni,za chociażby jedno krzywe spojrzenie paskiem skórzanym 15 razy po kręgosłupie,coś zle by zrobiło od razu 4 spacerowe na ryj i tak traktowac takie bachory a nie pozwalac na wszystko



Powiem tak, przemoc nie jest rozwiązaniem. Czy nie lepiej byłoby go nakierować na jakieś hobby, zainteresować, wtedy całą energię wyładowywałby na czymś co lubi, co go interesuje (nie piszę tu o grach komputerowych), każdego da się czymś zaciekawić, jest to jedynie kwestia podejścia i umiejętności "zarażania".
Zgłoś