18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pralpunkt 2020-10-20, 1:59 1
Długie whuj szkoda oglądać samica drze ryja
To taki typ baby co albo homonto z rana albo wpierdol
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-10-20, 2:22 8
Ci ze szmatami na mordach to jednak normalni nie są.
Zgłoś
Avatar
EliteMatich 2020-10-20, 6:02
Wkurwieni są na babę bez maski po czym sami nie trzymają odległości brawo
Zgłoś
Avatar
Z................w 2020-10-20, 6:51 3
czy to jest w masoczuciec?
Zgłoś
Avatar
robur69 2020-10-20, 6:57 3
Nic tam nawet slowa o masce nie ma. Czarny zostal urazony, bo baba sie bez pytania odezwala. Tak to jest jak co niektorzy troche wladzy dostana i pokazuja jacy to oni qrwa wazni mie sa. Dobrze go od zwierzakow wyzwala hehe
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2020-10-20, 7:19
Niby spoko że ktoś materiał tu wrzuca no ale tak szczerze, naprawde sie kurwa komuś chce stać z telefonem i nagrywać debili jak sie kłócą i szarpią za włosy?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-10-20, 9:12 3
robur69 napisał/a:

Nic tam nawet slowa o masce nie ma. Czarny zostal urazony, bo baba sie bez pytania odezwala. Tak to jest jak co niektorzy troche wladzy dostana i pokazuja jacy to oni qrwa wazni mie sa. Dobrze go od zwierzakow wyzwala hehe



Zgadzam się, ale bambus mowi o masce oraz ze kazdy bedzie za nią czekać aż jej nie zalozy. Te kurwy z maskami na ryjach powinny dostać swoj kontynent zaraz obok bambusow i lewactwa... Są dobrym materiałem na uległych bezmózgich sługusów
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-10-20, 10:00 3
ProVVe napisał/a:

Zgadzam się, ale bambus mowi o masce oraz ze kazdy bedzie za nią czekać aż jej nie zalozy. Te kurwy z maskami na ryjach powinny dostać swoj kontynent zaraz obok bambusow i lewactwa... Są dobrym materiałem na uległych bezmózgich sługusów



Kontynent ? Własna śmieciarkę co najwyżej żeby nie bali się wirusa.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2020-10-20, 10:49 1
Z tymi maseczkami jest jak z ograniczeniem prędkości na drogach. Wielu kierowców je ignoruje tłumacząc, że ciągle tak jeżdżą i nic się nie stało, a tych co jeżdżą przepisowo uważają za zawalidrogi. Tylko za tymi argumentami chowają się nieliczni debile co powodują problemy dla wielu innych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Tryper 2020-10-20, 11:45
Przydługawy, nieciekawy filmik.
Zgłoś
Avatar
C................x 2020-10-20, 12:02 1
W Ameryce to już tylko zwierzęta zostały. Maseczka na twarz i z głowy problemy. Jeżeli naprawdę maska ogranicza waszą wolność, to nie chcę wiedzieć jak bardzo jesteście ograniczeni w całym waszym życiu. I oczywiście mi też się one nie podobają, ale... Naprawdę mam lepsze rzeczy do roboty niż użeranie się z ludźmi przestraszonymi, lub pracownikami którzy mają takie wytyczne.
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2020-10-20, 14:10
Nikt nie zauważył, że w 4 minucie ta szmata w czarnym zaczyna bić chłopa to chce jej oddać i nagle białorycerzyki zbiegają a koleżanka pomaga skacząc na chłopa. Szkoda, że nikt jej porządnego ciosa nie jebnął.
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2020-10-20, 16:45 1
Ciekawe jak wyglada pizda bez czarnej maski, staną ale tak nie pewnie.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2020-10-20, 18:07
Bez karuzeli zaserwowali sobie dawkę emocji i to za darmo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie