18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Moje nowe "zwierzątko". Nadeszła pora karmienia.



Nawet nie wiecie ile się trzeba namęczyć żeby złapać muchę tak by jej od razu nie zabić.
A czemu nie zabić ? Czemu daję mojemu "paszczakowi" żywe muchy ?
No bo tak....

Jak strawi (24 - 48 h) i otworzy paszczę po nową porcję mięska to zrobię zdjęcie tego co zostało i wstawię w koment.

Muchołówka nie trawi chityny więc powinien ostać się zewnętrzny pancerzyk owada. Tam w jednej z paszcz widać szczątki po poprzednim posiłku. Taki jakiś tam komarowaty coś...

... dobra, tam... kurwa.. sam napiszę. Muza miała być sarkastyczna do sytuacji. Ale jest chujowa. Zaleca się wyłączenie głośników.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-09-07, 19:29
Nie mogę już z edytować treści ale podam link i może jakiś ~xxx podrzuci ten link w mój temat.

...

BBC z tym swoim klimatem pokonało mnie na amen BBC na sadolu

a no i może jak już to ktoś to wjebie na główną co ? leżą tam znacznie większe gówna...
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-09-07, 19:59
Jebana o.O jak ja miałem to się kurwa nie zamykała... i byłem wkurwiony. A na muchy jeszcze polowałem jak miałem kameleona
Zgłoś
Avatar
Koniu HH 2014-09-07, 20:00 6
Też mam , w B&Q za 5 funtów rzucili . Ciekawe czy i ileurośnie , wie ktoś? Swojej dałem boczek na próbe bo nie jestem samurajem na kwasie żeby kurwa muchy żywcem łapać. Zwłaszcza że na samej wodzie 2razy w tygodniu też przeżyje.
Zgłoś
Avatar
ObiektywnyR 2014-09-07, 20:00
rosiczka to zajebista roślina, kiedyś gdy jeszcze nie miało się kompa, gapił się na nią człowiek godzinami
Zgłoś
Avatar
dzidek159 2014-09-07, 20:05
Wszystko fajnie ale ich się nie powinno dokarmiać... taki ryjek otwiera się tylko parę razy po czym obumiera.
Zgłoś
Avatar
BorgBorg 2014-09-07, 20:08 6
Aż przypomniał mi się taki filmik o muszce. " To se kurwa polatałem.. "
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2014-09-07, 20:13
Nie wiem czy wiesz... ale te rośliny idzie nakarmić tylko kilka razy (przeważnie 4) bo później "pułapki" zamierają.
Zgłoś
Avatar
matemat 2014-09-07, 20:19
Za tą muzykę powinieneś mieć urwane jaja
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-09-07, 20:25 2
Rzehooj napisał/a:

Nie wiem czy wiesz... ale te rośliny idzie nakarmić tylko kilka razy (przeważnie 4) bo później "pułapki" zamierają.


dzidek159 napisał/a:

Wszystko fajnie ale ich się nie powinno dokarmiać... taki ryjek otwiera się tylko parę razy po czym obumiera.


Ale wyrastają nowe paszcze. Stare po 1 - 8 razach usychają. No i zamierzam ja trochę wyhodować większą i rozsadzić więc niech żre jak ją karmią.

BorgBorg napisał/a:

Aż przypomniał mi się taki filmik o muszce. " To se kurwa polatałem.. "


Pamiętam ! to było jeszcze w czasach internetu łupanego...
Zgłoś
Avatar
damian11500 2014-09-07, 20:30 1
Puść jom wolno !!
Zgłoś
Avatar
dozek 2014-09-07, 20:38
Shogi napisał/a:

rosiczka to zajebista roślina, kiedyś gdy jeszcze nie miało się kompa, gapił się na nią człowiek godzinami



To akurat nie rosiczka a Muchołówka amerykańska

Za mało ma słońca bo ma wewnętrzne klapki zielone (powinna mieć czerwone ale w polsce trudno takie mieć bez doświetlania)
Zgłoś
Avatar
pakozi 2014-09-07, 20:45
Za podkład muzyczny nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-09-07, 20:46
@dozek Wiem, kurde. Boję się że nie przeżyje w takich warunkach bo zbyt mało słońca. Nie będę jej kupował lampy kwarcowej przecież. Taniej będzie kupić nową muchołówkę. (raz na wozie raz w nawozie ).

Jest jeszcze opcja przezimowania. Jak przestanę ją podlewać i wsadzę na zimę do pomieszczenia poniżej 10 stopni C to z wierzchu uschnie ale przezimuje i od wiosny wyrośnie znowu. Podobno nawet w lodówce się zimuje muchołówki.
Zgłoś