18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce 2024-10-03, 8:32 1
Pewnie i tak go nie zauważył
Zgłoś
Avatar
tars 2024-10-03, 8:41 5
To jest nowy chiński znak B-1 (droga zamknięta) odznaczający się wyjątkową skutecznością.
Zgłoś
Avatar
draxidox 2024-10-03, 9:30 1
Jak widzę te wszystkie filmiki z chin ile rzeczy tam się w niewyjaśnionych okolicznościach po prostu pierdoli, najprawdopodobniej dlatego że są made in china, to mi się w głowie nie mieści, jak ludzie mogą kupować w Polsce chińskie samochody albo jak niektórzy mówią, że jak chińczycy zrobią odpowiednik boeinga czy airbusa to będą tym latać... Właścicielom chińskich samochodów to bym jeszcze przed zakupem dorzucał gratis 2 dni obowiązkowego scrollowania sadola w calu nauki że chińczycy to nawet dla siebie robią gówno. Tak wiem, mam telefon i gacie wyprodukowane w chinach... ale moje gacie to nie pędzący 2 tonowy chiński elektryczny pocisk na drodze. A chiny piszę z małej litery z braku szacunku do tych szczurów jak do niemców, pejsów, ukrów i ruskich.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-10-03, 11:28 2
draxidox napisał/a:

Jak widzę te wszystkie filmiki z chin ile rzeczy tam się w niewyjaśnionych okolicznościach po prostu pierdoli, najprawdopodobniej dlatego że są made in china, to mi się w głowie nie mieści, jak ludzie mogą kupować w Polsce chińskie samochody albo jak niektórzy mówią, że jak chińczycy zrobią odpowiednik boeinga czy airbusa to będą tym latać... Właścicielom chińskich samochodów to bym jeszcze przed zakupem dorzucał gratis 2 dni obowiązkowego scrollowania sadola w calu nauki że chińczycy to nawet dla siebie robią gówno. Tak wiem, mam telefon i gacie wyprodukowane w chinach... ale moje gacie to nie pędzący 2 tonowy chiński elektryczny pocisk na drodze. A chiny piszę z małej litery z braku szacunku do tych szczurów jak do niemców, pejsów, ukrów i ruskich.



Wbrew pozorom to... normalne.
Chiny są ok. 40 razy większe od Polski i z samego tego faktu więcej się tam dzieje.
Jest tam większość produkcji dla całego świata i więcej kamer niż w Polsce.
Czujesz się bezpieczniej w Polsce? Super.
Tylko, że w Polsce ukrywa się oficjalne ostrzeżenia na temat nadchodzącej powodzi , a utopione w samochodach zwłoki kwalifikuje się jako "ofiary wypadków drogowych". W pamięci będziesz mieć hasło "powódź" i kilka filmów.
W Chinach prawdopodobnie byłoby z tego wydarzenia jakieś 50 tysięcy filmów z monitoringów z każdą z ofiar z osobna.
W Chinach nie przestrzega się norm?
No nie wiem Oni tam mają karę śmierci za bardzo wiele przestępstw...
Jeżdżą kiepsko samochodami?
To spytam czy pamiętasz w kontekście złej jazdy samochodem tych kilka nazwisk:
Peretti, Majtczak, Hajto, Żak, Stuhr, Najsztub?
Zgłoś
Avatar
draxidox 2024-10-03, 14:21
JanzDukli napisał/a:


Jest tam większość produkcji dla całego świata i więcej kamer niż w Polsce.
Czujesz się bezpieczniej w Polsce? Super.


A uważasz, że od nadmaru tych kamer jest tam bezpieczniej? Nie, jest tylko więcej materiału na sadola + permanentna inwigilacja, to ja już wolę ten nasz Polski zaścianek.
JanzDukli napisał/a:


Tylko, że w Polsce ukrywa się oficjalne ostrzeżenia na temat nadchodzącej powodzi , a utopione w samochodach zwłoki kwalifikuje się jako "ofiary wypadków drogowych". W pamięci będziesz mieć hasło "powódź" i kilka filmów. W Chinach prawdopodobnie byłoby z tego wydarzenia jakieś 50 tysięcy filmów z monitoringów z każdą z ofiar z osobna.
W Chinach nie przestrzega się norm?
No nie wiem Oni tam mają karę śmierci za bardzo wiele przestępstw...


Jaką władzę sobie wybraliście taką macie. Z resztą za covidu i poprzedniej władzy było lepiej? No ale tak, mamy teraz uśmiechniętą Polskę i trzeba się cieszyć, zapomniałem. Z resztą w chinach mimo kamer i tych kar to do dzisiaj utrzymują, że covid wyszedł ze zjedzonego nietoperza, no jak chuj, możesz mi założyć foliową czapeczkę ale w takie bajki wierzyłem jak miałem 3 latka.
JanzDukli napisał/a:


Jeżdżą kiepsko samochodami?
To spytam czy pamiętasz w kontekście złej jazdy samochodem tych kilka nazwisk:
Peretti, Majtczak, Hajto, Żak, Stuhr, Najsztub?


Od dawna uważam, że nie każdy nadaje się do tego, żeby prowadzić samochód i presja społeczna żeby mieć prawo jazdy zaraz po skończeniu 18 to bzdura. A na te nazwiska szczam ciepłym moczem, z resztą tych "sławnych" było więcej, a jeszcze bardziej wkurwia mnie uniewinnianie takich kutasiarzy przez sądy np. "ze względu na dorobek artystyczny".
No ale jaką sobie władzę wybieracie od kilkudziesięciu lat, tak macie.
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-10-03, 16:18
czyli teksty typu- "panie policjancie, ten znak rzucił się na mnie" w chinach są prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
ramsch12345 2024-10-03, 16:58
"O... Okej" xd
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-10-03, 22:51
draxidox napisał/a:

A uważasz, że od nadmaru tych kamer jest tam bezpieczniej? Nie, jest tylko więcej materiału na sadola + permanentna inwigilacja, to ja już wolę ten nasz Polski zaścianek.

Jakkolwiek faktycznie mają tam social credit, władzę partii, kary za powiedzenie czegoś co miejscowy bonzo nie lubi, itp — ale nadal 95% przestępstw które kamery łapią i winowajcy dostają -social credit faktycznie na karę zasługuje.
Zgłoś
Avatar
slupczanin Wczoraj 0:24
Znak mówi 車 出口專用
Po przetłumaczeniu-Samochód wyłącznie na eksport

[ Dodano: 2024-10-04, 00:26 ]
Wróć - Tylko eksport Droga zewnętrzna
Zgłoś