18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
T3RMINATOR 2018-08-25, 0:04 5
To się kurwa zdziwiła,
Kodeks Hammurabiego inną karę przewiduje

§ 205 Jeśli niewolnik obywatela w policzek obywatela uderzył, ucho mu utną.
Zgłoś
Avatar
Tryper 2018-08-25, 0:26
Ma ktoś pełne nagranie ?
Zgłoś
Avatar
mar173 2018-08-25, 0:29 2
Murzyny ostatni bastion naturalności, kobity tam jak w zegarku chodzą, tylko głupim pindom z europy przychodzi do głowy uderzyć faceta - zaraz znajdzie się tysiąc rycerzy o białym koniu.
Zgłoś
Avatar
Deadlyo 2018-08-25, 1:20 9
Cytat:


- zaraz znajdzie się tysiąc rycerzy o białym koniu.


Sranie w banie.
Nie raz widziałem jadąc że babka dostaje w mordę na środku ulicy od faceta, nikt nawet nie podszedł żeby coś powiedzieć a co dopiero w obronie stanąć.
90% tych "Ja bym mu jebnął" internetowych napinaczy przechodzi obok takiej akcji obsranych żeby im się jeszcze nie dostało
Zgłoś
Avatar
lordindycznik 2018-08-25, 8:25
@ up

Ja też nie raz widziałem, jak kobieta w papę dostaje, ale nie reagowałem, bo zawsze to był jeden strzał i zakładam, że był on wychowawczy, gdyby gościu zaczął napierdalać ją raz za razem, to inna sprawa
Zgłoś
Avatar
Deadlyo 2018-08-25, 9:36 4
Cytat:


@ up

Ja też nie raz widziałem, jak kobieta w papę dostaje, ale nie reagowałem, bo zawsze to był jeden strzał i zakładam, że był on wychowawczy, gdyby gościu zaczął napierdalać ją raz za razem, to inna sprawa


Ja tam jestem za równouprawnieniem, skoro kobieta może faceta spoliczkować to i facet kobietę.
I chuj z "rycerzami" i "honorem", skoro podnosi łapę na faceta znaczy że jest na tyle twarda żeby się obronić przed kontratakiem.

Od pewnego czasu zaczęło mnie wkurwiać właśnie to że facet nie może kobiety nawet popchnąć "bo źle, tak nie wolno", a to z powodu iż większość tych "kobiet" na miano kobiety nie zasługuje, skoro takie waleczne się robią to wpierdol dostają.
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2018-08-25, 11:14
Jak się nie umie reprezentować tego poziomu to lepiej łapami nie machać.
Zgłoś
Avatar
Acerad 2018-08-25, 11:59 7
@chujec



Zgłoś
Avatar
owoc 2018-08-25, 12:24
Co za czasy... żeby niglet na białego w świetle prawa mógł rękę podnieść... świat się kończy
Zgłoś
Avatar
spajsi 2018-08-25, 12:34
Ale poleciał luj
Zgłoś
Avatar
HatakeIV 2018-08-25, 16:26
Deadlyo napisał/a:


Sranie w banie.
Nie raz widziałem jadąc że babka dostaje w mordę na środku ulicy od faceta, nikt nawet nie podszedł żeby coś powiedzieć a co dopiero w obronie stanąć.
90% tych "Ja bym mu jebnął" internetowych napinaczy przechodzi obok takiej akcji obsranych żeby im się jeszcze nie dostało



Też byłem świadkiem podobnej akcji w Lublinie na juwenaliach, akurat jechałem obok przystanku gdzie było bardzo dużo studentów i nagle chłopak jednej dziewczynie dał z pieści prostego w twarz po tej sytuacji chłopaki niewiele myśląc zaczeli go napierdalać niemiłosiernie a było tam z 60 osób jak to na juwenaliach, dziewczyna została zaatakowana przez faceta to tłum pomógł jakby było odwrotnie to nie wiem ale sądze że nie skocziliby w kilkunastu na dziewczyne :V
Zgłoś
Avatar
JedkerTC 2018-08-25, 16:35
Nagranie jest w negatywie?
Zgłoś
Avatar
sdstc_son 2018-08-25, 18:45 8
Prosta sprawa, kobiety uderzyć facet nie może! Od tego warunku są dwa odstępstwa: 1. kiedy kobiecie wydaje się że jest bezkarna więc uderza faceta (nie dotyczy wkurwionej nie bez powodu żony/dziewczyny/matki) 2. kiedy kobieta atakuje twoją kobietę, siostrę, matkę, córkę, młodego syna, wnuka lub niszczy złośliwie twoją własność. W tych dwóch przypadkach przyjeb bez ogródek, niech się zdziwi.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2018-08-25, 21:57
Za słabo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie