18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
encoder178 2023-02-16, 14:49 9
dance4life napisał/a:

Ale Was pieknie wytresowal pracodawca. Brawo ja



Ja jestem pracodawcą jak już, a twój tok myślenia typu szufladkowanie jest po prostu zjebany i prostacki. Nikt nie lubi tego typu wandalizmu. Generuje on tylko niepotrzebne problemy, straty i smutek.
Zgłoś
Avatar
Vexxus 2023-02-16, 15:15 1
Szkoda,ze nie zastrzelil tego malego gnoja
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2023-02-16, 15:35
encoder178 napisał/a:

Ja jestem pracodawcą jak już, a twój tok myślenia typu szufladkowanie jest po prostu zjebany i prostacki. Nikt nie lubi tego typu wandalizmu. Generuje on tylko niepotrzebne problemy, straty i smutek.



Bait za baitem tu leciał w wątku
Zgłoś
Avatar
Makulata 2023-02-16, 15:43 1
zipi napisał/a:

typ myśli ze to pracodawca bedzie sprzątał po tych komediantach xD i bedzie płacił za te kartoniki z własnej kieszeni XD widac ze matka nadal Cie na zakupy zabiera.



A niby kto to posprząta i za czyj koszt debilu?
Zgłoś
Avatar
Barbarianowypng 2023-02-16, 19:23 2
encoder178 napisał/a:

To kurwa zapłać za to jak go tak tlumaczysz. 100 rozjebanych i złożonych kartoników to jednak jest jakaś wartość i włożona praca. Po co się według ciebie otwiera firmę? Po to kurwa, żeby zarobić, a taki debil własnie wszystkimi tymi kartonikami uciął o tyle zarobek tych ludzi i zmarnował ich czas. Nie wiesz jak działa ten świat bo widocznie mieszkasz dalej z mamusią która cię utrzymuje więc łaskawie się nie odzywaj.



Proszę Pana, zesrał się Pan

Zgłoś
Avatar
Czeczenito 2023-02-16, 19:48 1
encoder178 napisał/a:

To kurwa zapłać za to jak go tak tlumaczysz. 100 rozjebanych i złożonych kartoników to jednak jest jakaś wartość i włożona praca. Po co się według ciebie otwiera firmę? Po to kurwa, żeby zarobić, a taki debil własnie wszystkimi tymi kartonikami uciął o tyle zarobek tych ludzi i zmarnował ich czas. Nie wiesz jak działa ten świat bo widocznie mieszkasz dalej z mamusią która cię utrzymuje więc łaskawie się nie odzywaj.



Hahahahaha faktycznie nie wiem, skoro taki lamus dobiera się do klawiatura i może się wypowiedzieć. Jak już od cycka się oderwiesz, to przyjdź, wuja Ci pokaże jak wyglada życie, i jak ten świat jest piękny jak takie pizdy jak Ty pracują na Ciebie = )
Zgłoś
Avatar
smc 2023-02-16, 23:30
Zjarany pedał zniszczył kartony trzeci raz w tym tygodniu i się cieszy...

Grauby nie wytrzymał i wyjebał go z roboty. Czego tu nie rozumiesz...?
Zgłoś
Avatar
SVETER 2023-02-17, 0:16
kurwa kłótnia o kartony
Zgłoś
Avatar
kabanosky 2023-02-17, 2:32
encoder178 napisał/a:

y



Morda leszczu, gówno wiesz gówno widziałeś
Zgłoś
Avatar
vladok 2023-02-17, 8:48
No dobra, ale co młody właściwie zrobił? Poskładał te pudełka w stosiki? Porozkładał? Rozrzucił? Zrzucił?
Zgłoś
Avatar
KeksimusMaximus 2023-02-17, 9:35 1
encoder178 napisał/a:

To kurwa zapłać za to jak go tak tlumaczysz. 100 rozjebanych i złożonych kartoników to jednak jest jakaś wartość i włożona praca. Po co się według ciebie otwiera firmę? Po to kurwa, żeby zarobić, a taki debil własnie wszystkimi tymi kartonikami uciął o tyle zarobek tych ludzi i zmarnował ich czas. Nie wiesz jak działa ten świat bo widocznie mieszkasz dalej z mamusią która cię utrzymuje więc łaskawie się nie odzywaj.



Nie zesraj się tam emocjonalny zjebie. Gosc tekst z filmu zacytował.
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2023-02-18, 12:39
encoder178 napisał/a:

To kurwa zapłać za to jak go tak tlumaczysz. 100 rozjebanych i złożonych kartoników to jednak jest jakaś wartość i włożona praca. Po co się według ciebie otwiera firmę? Po to kurwa, żeby zarobić, a taki debil własnie wszystkimi tymi kartonikami uciął o tyle zarobek tych ludzi i zmarnował ich czas. Nie wiesz jak działa ten świat bo widocznie mieszkasz dalej z mamusią która cię utrzymuje więc łaskawie się nie odzywaj.



Prawda, przykre jest to jakie maja podejście ludzie do cudzej pracy i wartości. Najgorsze jest, to że ta ameba umysłowa niekoniecznie musi jeszcze mieszkać z rodzicami. Wśród pozornie dorosłych ludzi tez pełno jest idiotów, którzy za nic maja cudzą własność. Szczególnie gdy sami niewiele posiadają, bo nie wiedzą ile pracy koś musiał włożyć by zarobić na dane dobra materialne.
Zgłoś
Avatar
Trunek 2023-02-18, 13:29
dance4life napisał/a:

Ale Was pieknie wytresowal pracodawca. Brawo ja



Ograniczanie bezsensownych strat jako element poddańczej tresury? Może niesranie pod siebie też uznać za przejaw bezkrytycznego podporządkowania?

Brak szacunku dla firmy, nie jest przejawem szacunku dla siebie.
To jest taki sam poziom zjebania jak żyłowanie Areczków w januszexach, tylko odbywa się w drugą stronę.
I w efekcie zamiast rozwijać kulturę pracy, to się piętrzy takie zbydlęcenie.
Zgłoś